CCleaner – утиліта для очищення і оптимізації ПК

Багато користувачів зіштовхувалися з проблемою подвисания і гальмування комп’ютера. Причин може бути багато, але найчастіше це відбувається через сміття, тимчасових і непотрібних файлів, помилок в реєстрі.

Виправити це допоможе CCleaner – ефективний, популярний і простий у використанні інструмент для оптимізації і очищення ПК, розроблений британською компанією Piriform Limited. У цій статті ми розповімо, як користуватися CCleaner щоб звільнити місце на HDD, і підвищити швидкість роботи комп’ютера.

CCleaner це потужний системний чистильник, який автоматично аналізує і видаляє тимчасові файли. CCleaner звільняє цінні гігабайти на жорстких дисках і прискорює роботу Windows, при цьому гарантується, що ніякі документи і важлива інформація не будуть видалені.

Як користуватися CCleaner?

очищення

Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий, навіть починаючі користувачі ПК зможуть розібратися. У розділі “Очищення” або “Cleaner” ви можете очистити свій комп’ютер від непотрібних файлів. Відзначте галочками додатки, тимчасові файли яких потрібно видалити. Я відзначаю всі, крім браузера, яким користуюся, щоб всі паролі, куки і кеш зберігся.

Після того, як галочки стоять на своїх місцях, запускайте Аналіз і дочекайтеся закінчення процесу. Ccleaner шукає тимчасові файли програм і підводить попередній підсумок. По завершенню аналізу ви побачите, скільки вільного місця може звільнити програма.

Залишилося тільки натиснути “Запустити очищення” і спостерігати, як гігабайти “сміття” залишають вашу систему.

Реєстр

CCleaner має потужний інструмент для роботи з реєстром. Видалення непотрібних ключів з реєстру сприяє поліпшенню продуктивності комп’ютера.

Реєстр – дуже важливий компонент операційної системи Windows. Перед очищенням реєстру, CCleaner пропонує зробити його резервну копію. Я рекомендую не пошкодувати кількох хвилин і зробити це. Адже якщо щось піде не так, реєстр можна буде відновити.

Інструменти

Наступний розділ CCleaner – Інструменти (Tools) пропонує нам цілий набір корисних інструментів для управління файлами і програмами. Тут ви можете видалити будь-яку встановлену програму. Windows має вбудовану утиліту “Установка і видалення програм”, яка дуже схожа на цю функцію клінера.

Також є засіб для управління автозапуском. Ви можете змінити список додатків, які будуть завантажуватися з операційною системою. У Windows 10 це робиться через Диспетчер завдань. Менеджер по браузерні плагинам дозволяє управляти розширеннями і плагінами, встановлених в ваші браузери. Аналізатор дисків зробить глибокий аналіз жорстких дисків і покаже, які файли займають багато місця. Duplicate Finder – корисна утиліта, яка шукає однакові файли.

Щось пішло не так і Windows став працювати не стабільно? Ccleaner має інструмент для відновлення системи за допомогою контрольних точок відновлення.

налаштування

В останньому розділі Ccleaner знаходяться його налаштування і конфігурація. Ви можете змінити мову інтерфейсу, додати CCleaner в контекстне меню, налаштувати оновлення, управляти Cookies .. В особливій налаштування клинер не потребує, ви можете чистити систему не зраджуючи конфігурації.

підсумок

Рекомендується раз в місяць використовувати CCleaner для очищення системи. Він зарекомендував себе як найкращий, безкоштовний і ефективний інструмент для швидкого очищення і прискорення ПК.

Ссылка на основную публикацию