Буфер обміну на Андроїд. Що таке, де знаходиться і як користуватися?

Всім привіт, шановні читачі. Сьогодні підготував цікавий матеріал для користувачів Андроїд, а саме – де знаходиться і як використовувати буфер обміну на вашому Андроїд гаджет (телефоні або планшеті). Але, для початку пору слів про те, що таке буфер обміну і для чого він потрібен.

Буфером обміну в Андроїд називають той розділ пам’яті пристрою, де зберігаються тимчасова інформація, наприклад, скопійований текст або картинка.

Використовувати буфер обміну на Андроїд (телефоні або планшеті) дуже просто. Нижче я привожу просту інструкцію з його використання. Тож почнемо.

копіювати


Для того щоб копіювати текст на Андроїд (телефоні або планшеті), вам потрібно виконати наступні дії:

  1. Вам потрібно відкрити будь-який текст на вашому мобільному Андроїд пристрої: текст може бути частина книги, будь-якого тексту, замітки, а також будь-якого тексту, в тому числі посилання з адресного рядка, з браузера;
  2. Натисніть пальцем на тексті і тримайте кілька секунд, поки не з’явиться два повзунки. За допомогою цих повзунків виділіть ту частину тексту, яку потрібно скопіювати;
  3. Після цього, як необхідний фрагмент був виділений, з’явитися спливаюче віконце з кількома функціями. Далі, вам потрібно знайти функцію “Вставити” або “Copy”;
  4. Після вищеописаних операцій, якщо все було зроблено правильно, виділений вам на попередніх кроках текст буде скопійований в буфер обміну.

вставити


Само собою, що після копіювання тексту його потрібно кудись вставити, власне, для цього його і копіюють. Отже, для вставки тексту в документ на вашому мобільному Андроїд пристрої (телефоні або планшеті), виконайте наступні дії:

  1. Відкрийте будь-який текстовий редактор, адже тільки в редактори можна зробити вставку тексту, створіть новий документ;
  2. Вам потрібно затиснути пальцем ту область текстового документа, куди ви хочете вставити свій текст;
  3. У спливаючому вікні, за аналогією з копіюванням;
  4. Знайдіть у спливаючому вікні кнопку “Вставити” або “Paste”. Знаходиться вище тексту;
  5. Після всіх вищеописаних операцій, раніше скопійований в буфер обміну текст, буде вставлений в те поле текстового редактора, яке ви вибрали. Також якщо була скопійована інтернет-посилання, то ви вставляєте її в адресний рядок браузера. На скріншоті приклад телефону самсунг.

На сьогодні у мене все, якщо у вас виникли питання щодо теми освітленій в даному матеріалі, то можете залишити їх в коментарях під цим роликом, я або інші читачі постараємося, максимально детально, відповісти на ваше запитання. Також буду вам вдячний, якщо ви поділитеся цією статтею в соціальних мережах, для цього просто натисніть на одну з кнопочок нижче. До зустрічі в наступних, безсумнівно корисних, статтях.

Ссылка на основную публикацию