Буфер обміну на Андроїд – де знаходиться, що таке, як знайти і очистити

Буфер обміну присутня практично на всіх цифрових пристроях на планшеті, смартфоні і ін. Він використовується для тимчасового зберігання різного роду інформації, наприклад, зображень, відеозаписів, але, як правило, для тексту і є стандартною функцією на всіх пристроях з встановленою операційною системою андроїд. Розглянемо докладніше:

  1. Як користуватися буфером обміну.
  2. Де знаходиться буфер обміну.
  3. Як очистити буфер.

Як користуватися буфером обміну?

Принцип використання буфера обміну вкрай простий – для цього досить виділити певну частину тексту, виділити певні межі за допомогою спеціалізованих повзунків і утримувати палець на ньому деякий час. Після цього відобразиться контекстне меню, за допомогою якого можна або скопіювати виділений фрагмент, або повністю вирізати його (можливо тільки під час редагування тексту).

Після клацання кнопки виділений користувачем фрагмент буде переміщений в буфер обміну. Вам залишається перемістити скопійований розділ в будь-який текстовий редактор, наприклад, блокнот чи навіть в розділ з повідомленнями. Натисніть і утримуйте палець до появи нового контекстного меню, де вибирайте кнопку «Вставити». Далі скопійований фрагмент тексту відобразиться в поле.

Де знаходиться буфер обміну?

Користувачам смартфонів на базі операційної системи Android в більшості випадків не вдасться відкрити розділ з буфером обміну, так як подібна можливість присутня лише на кількох моделях телефонів (моделі девайсів з Android 4.4 виробників сумісного і LG). Справа в тому, що вся збережена інформація розташовується виключно в оперативній пам’яті. Саме в ній розташовується вся тимчасова інформація, в тому числі і скопійовані тексти, і інша інформація. Після того, як користувач вставляє скопійовані елементи, дані видаляються з буфера обміну, тим самим забезпечується найкраща продуктивність девайса.

Слід зазначити, що саме сюди зберігається і різноманітне відео, яке користувач переглядає в режимі онлайн.

Можливість розкрити буфер обміну на андроїд присутній тільки в тому випадку, якщо там зберігається одночасно кілька записів (скопійованих елементів). Для вибору необхідного елемента, затисніть кнопку, як при вставці фрагмента тексту, після чого в контекстному меню виберіть опцію «Буфер обміну». Після кліка відобразиться віконце буфера обміну, в якому користувач може знайти і подивитися всі скопійовані і збережені фрагменти.

Очищення буфера обміну

В першу чергу необхідно сказати, що вся скопійована і збережена інформація в буфері обміну, зрозуміло, споживає певну частину системних ресурсів. Тут може мати декілька різновидів тексту. Що стосується більш «вагомою» інформації, наприклад, відео, то вона зберігається тільки в єдиному екземплярі, а решта видаляються системою самостійно. При цьому, розмір тексту не надто великий, як правило, він становить менше 1 мегабайта, тому значного навантаження на пристрій спостерігатися не буде, але і почистити його нескладно.

Відповідно, шукати і згодом виконувати очистку буфера обміну на телефоні необов’язково, але при необхідності, повторіть ті ж дії, про які було сказано вище, щоб зайти в буфер.

Ссылка на основную публикацию