Browsec для Сhrome – установка і настройка

Browsec – розширення для браузера Chrome, яке використовується для того, щоб приховати свій IP-адресу і мати можливість переглядати будь-які сторінки в інтернеті. Це класичний анонимайзер, що дозволяє розблокувати заборонені сайти. Достатньо всього за кілька хвилин встановити розширення – і можна працювати в звичному браузері і не доведеться шукати додаткове програмне забезпечення.

Завантаження і установка

Розширення Browsec діє за технологією VPN, що свідчить про надійне шифрування даних, що передаються. Вхідний і вихідний трафік, проходить через орендовані компанією хмарні сховища. При цьому користувач анонімно відвідує вибрані портали, не відкриваючи своє реальне місце розташування та інші особисті дані.

Перед установкою, рекомендую ознайомитися з аналогами Browsec в Chrome. Найкориснішою інформацією в огляді, для вас виявиться зведена таблиця вимірів швидкості 6 найпопулярніших VPN. Детальніше, на сторінці – Hyperione.com/vpn-for-chrome/

1. Щоб завантажити розширення для браузера Хром, необхідно зайти на офіційний сайт за посиланням https://browsec.com/.

2. Кнопка для установки виділена синім кольором і розташована в нижньому правому кутку сторінки. Після натискання, вас перенаправляють на сторінку плагіна в магазині Хром.

3. верхньому лівому кутку сторінки з’явиться сіре спливаюче вікно, на якому потрібно підтвердити установку.

4. Розширення Browsec VPN буде доступний в правій верхній частині браузера – сірий глобус.

5. Щоб його включити, досить натиснути на іконку, і у вікні змінити «OFF» на «ON». Після цього, глобус буде світитися зеленим, сигналізуючи про підключення до proxy сервера. Розширення запускається автоматично, при відкритті браузера.

Як користуватися?

У безкоштовної версії, на вибір доступні чотири сервера: в Сінгапурі, Нідерландах, США та Великобританії – при покупці платного доступу, цей список буде на порядок ширше. Щоб змінити країну, потрібно клікнути на іконку розширення і натиснути «Change».

Єдине, що важливо враховувати: при використанні Browsec поточний IP-адреса змінюється на адресу обраної країни. Відповідно, будуть відкриті ті сайти, які доступні її жителям, якщо ж вони заблоковані, наприклад, для США або Великобританії, то доступ до них відкритий не буде.

Щоб деактивувати розширення – клікніть на нього лівою кнопкою миші і у вікні, змініть «ON» на «OFF». Для повного видалення потрібно натиснути правою кнопкою на глобус і вибрати «Видалити з Chrome».

Переваги перед аналогами

Розширення Browsec може використовуватися не тільки в браузері Chrome, але і в Opera, а також Firefox. Серед його переваг можна виділити:

  • Безкоштовне використання – щоб користуватися free версією, досить лише завантажити і встановити її;
  • Відсутність реклами – користувачеві не доведеться постійно бачити настирливі повідомлення і банери;
  • Чи не впливає на швидкість – з цим розширенням можна комфортно дивитися навіть відеофайли, що дуже зручно;
  • Відсутність лімітів – немає жодних обмежень за обсягом споживаного трафіку.

Ще один важливий плюс – анонимайзер важить менше 3 Мб, завдяки чому він не навантажує оперативну пам’ять пристрою.

Якщо ж говорити про мінуси, то можна виділити один недолік – інформація про розробників Browsec практично відсутня. З одного боку – це не може не дивувати, але з іншого – розширення успішно функціонує протягом тривалого періоду часу і на поточний момент з ним не виникало проблем.

Тестування швидкості підключення і ping

Ця рубрика, стала вже традиційною для нашого ресурсу. У ній, я проведу завмер швидкості інтернет з’єднання і пінгу, без ВПН, а потім протестуйте кожен сервер, представлений в «Free» версії «Браусек». На підставі отриманих даних, ви зможете вибрати найбільш підходящу для вас країну підключення.

Країна Вхідна швидкість Вихідна швидкість Ping
Нідерланди 2.75Mb / s 3,86Mb / s 143ms
Сінгапур 0.47Mb / s 0.47Mb / s 544ms
Великобританія 27.31Mb / s 27.43Mb / s 141ms
Сполучені Штати 1.52Mb / s 1.57Mb / s 282ms

У порівнянні з тим же Frigate – результати не задовільні.

Варто відзначити, що всі опубліковані показники можуть змінюватися, як в гіршу, так і в кращу сторону, в залежності від навантаження та інших параметрів.

Як активувати преміум?

Розширення є в двох варіантах: for Free – безкоштовна версія, можливостей якої буде достатньо звичайному користувачеві. Premium – розширений варіант, що володіє наступними перевагами:

  • Розширений список доступних серверів (Австралія, Канада, Данія, Франція, Україна, Україна – і це далеко не повний перелік варіантів з 32 країн);
  • Висока швидкість – встановивши преміум версію можна насолоджуватися максимально швидким завантаженням;
  • Стабільність з’єднання – з Premium версією подорож по просторах всесвітньої мережі буде дійсно комфортним.

Її можна придбати і активувати на офіційному сайті https://browsec.com/. Для цього потрібно натиснути на розділ «Premium», після чого зареєструватися та сплатити покупку.

Browsec VPN не працює, причини

Серед несправностей, що порушують роботу розширень, що надають доступ до vpn і проксі серверів, виділяють дві основні. Нижче, я опишу їх і надам варіанти вирішення проблеми.

1. Час очікування відповіді сервера минув. Причиною даної несправності, може послужити:

  • Відсутність з’єднання з інтернетом у вашого провайдера;
  • Несправна робота сервера, до якого відбувається підключення;
  • Сайт, до якого відбувається підключення недоступний.

Для вирішення проблеми, необхідно точно діагностувати несправність. Насамперед, спробуйте відкрити адресу ya.ru, якщо все працює – сайт до якого ви намагалися отримати доступ спочатку, недоступний, спробуйте відкрити його пізніше.

Далі, вимкніть Browsec в настройках, цей момент ми розглядали вище, і спробуйте знову відкрити необхідний ресурс. Сайт відкрився? Прекрасно, ми виявили проблему і для продовження роботи через ВПН, досить вибрати інший сервер підключення.

Якщо запитуваний адресу, так і не відкрився – швидше за все, встановлюється з’єднання саме у вашого провайдера і вам слід звернутися в службу підтримки.

2. Сайт заблокований провайдером. Рішення проблеми банально просто – в настройках плагіна, виберіть іншу країну підключення.

В інших випадках, допоможе видалення і повторна установка розширення в браузер.

В кінці, хочу додати, що доступ до заблокованих на території Російської Федерації сайтам, за коштами подібних програм, може бути розцінено, як адміністративне чи кримінальний злочин.

Ссылка на основную публикацию