Браузерні Майнінг. Чи можна заробляти на ньому?

Привіт, друзі! Сьогодні буде огляд одного проекту, який подається як браузерні Майнінг. Виявляється, вже з’явився цілий ряд сайтів або сервісів, які починають пропонувати рядовому населенню заробити. На прикладі одного такого ресурсу ми разом з вами розберемося, чи можна насправді заробити на цьому інструменті.

Люди в темі знають, що Майнінг криптовалюта сьогодні – це досить дороге і довгий заняття, якщо цим займатися досить серйозно. Добувати криптовалюта можна сьогодні трьома способами.

  1. Видобуток за допомогою ферм для Майнінг – спеціального комп’ютера, який призначений виключно для цієї мети. Вимагає серйозних грошових вкладень;
  2. Видобуток на хмарі. Ви платите гріш якоїсь організації, яка на них повинна купити обладнання. Частина обчислювальної потужності ви таким способом орендуєте, і через деякий час після закінчення контракту Вам нараховуються на рахунок добута криптовалюта. Цей спосіб може бути набагато дешевшим, ніж покупка ферми наприклад. Але є ризик, що після закінчення контракту прибуток буде менше, ніж орендна плата, яку Ви сплатили. Плюс ризики загального плану – шахрайство, банкрутство і так далі. Цей спосіб для людей вже мають певний досвід, хто вміє вибирати серед безлічі пропозицій найбільш вигідні і безпечні сервіси.
  3. Третій вид Майнінг – це коли Ви самі будинки на своєму комп’ютері намагаєтеся потроху добувати наявними у вас в наявності процесорами і відкритий.

Браузерні Майнінг біткоіни – що це таке?

Напевно, браузерні Майнінг повинен бути схожий на третій варіант, його відмінність основне в тому, що програма не потрібна, а Майнінг здійснюється за допомогою вашого інтернет-браузера або браузера. Багато вже чули про віруси – Майнер. Деякі з них так само працюють через браузер … Давайте спробуємо дізнатися, що ж це за Майнінг такий, не вірус чи це … Інтернет видав мені ось такий сайт (посилання буде в кінці статті):

Без запрошень, без вкладень і переглядів реклами … Давайте перевіримо .. У будь-якому випадку ні чим не ризикую. Цікаво, лохотрон це, чи ні … Отже спочатку проведемо аналіз самого сайту. Перше, що зазвичай нам показують на головній сторінці – це відгуки. Я відкрив відгуки.

Всього поки 135 коментарів. Це говорить про те, що проект молодий. Це добре – на молодих проектах такого роду можна заробити, якщо прийшов туди на самому початку. Люди на ньому теж молоді – залишили коментарі. Зверніть увагу на ті коментарі, де запрошуються реферали. Тобто система така, ви запрошуєте людину, вам за це нараховують комісійні. Тобто – чим більше запрошуєте в проект, тим більше заробіток. А як же Майнінг? І ще зверніть увагу – всі відгуки позитивні. Це повинно насторожувати … Йдемо далі. Ось що написано на сторінці сайту про сам проект:

Те, що я підкреслив червоним будемо перевіряти. «Без запрошень» – ми вже бачили коментарі з приводу цього. Про локальної криптовалюта  WMC я не чув. Так само не чув про те, що хеші можуть як то перероблятися, мабуть не зовсім правильне формулювання. Ще є у цього проекту група «В контакті» і канал в телеграм. Це зазвичай служить позитивною характеристикою будь-якого сервісу, підвищує довіру до нього. Але, перш за все для криптовалюта. Я не знайшов в інтернеті докладної інформації з ходу про валюту WMC, тільки курс.

Курс досить непоганий; наприклад у байткоіна (BCN) Він зараз не перевищив 50 копійок за монету, а байткоін це вже стара валюта з 2012 року, і досить відома в світі … А тут уже цілий грівник дають .. Але може я знайшов не ту валюту? Нижче буде інформація про курс на сайті проекту .. Дивимося далі. Група Вконтакті”:

Група ведеться; оновлюються новини, викладаються огляди. Число передплатників на сьогодні – більше 800. Ще, судячи з усього (якщо дійсно йдеться про Майнінг), то він процесорний. Це те ж добре, тому що можна пробувати чого – то добути на домашньому комп’ютері. Все залежить від складності видобутку, (яка у криптовалюта щороку спеціально збільшується) і потужностей вашого процесора.

Як поставити на свій сайт браузерні Майнінг?

Ще одна фішка, яку пропонують автори цього сервісу – це можливість Майні валюту власникам сайтів. Коли відвідувач заходить на Ваш сайт, він Майні для вас криптовалюта. Ідея не зовсім нова, але досить оригінальна:

Це ми так само перевіримо. Після реєстрації ми бачимо форму, в якій пропонується ввести адресу сайту:

Досить сумнівний крок, якщо Ви на зважитеся додати сюди свій сайт. Є ризик потрапити під фільтри пошукових систем, а так само в списки сумнівних сайтів, якщо сервіс шахрайський або хтось поскаржиться на нього !!!

Для початку потрібно зареєструватися. Все як завжди. Заповнюємо форму; якщо на запрошення – не забудьте номер запросив вас людини вбити, інакше він не отримає винагороди.

При реєстрації питань не виникло; сайт запитує дозволу на розсилку новин – побічно хороший знак, сподіваються на перспективу слати новини проекту. Після реєстрації я поліз в налаштування профілю і ось що я там побачив:

Пропонуються гаманці для виведення грошей в тому числі на яндекс і мобільні оператори. Спробую вбити свій яндекс гаманець, і вивести на нього, подивимося як це у них працює. А ось що з приводу виведення:

Але, перш ніж що то реєструвати, треба хоча б рубль заробити. Спробуємо, чи вийде? Або лохотрон? При переході по посиланню «Майнінг», сайт запитує дозвіл на використання моїх обчислювальних потужностей. Погоджуюся.

Попередньо запустив диспетчер задач (Ctrl + Alt + Del). Після запуску навантаження на процесор збільшилася до 100%:

Чи не закривайте і нікуди не переходите зі сторінки Майнінг! У цьому випадку він припиняється відразу. Можна згорнути сторінку, або переглядати Інтернет вже в іншій вкладці.

У мене вдома кілька комп’ютерів плюс планшет і пара старих мобільників. Для експерименту я запустив всі ці пристрої на ніч. В процесі комп’ютери не завантажувалися на мертво, що не висіли і не гальмували. Тут все гладко пройшло. А зараз подивимося, скільки я заробив за одну ніч і спробую вивести. Побачимо, чи є сюрпризи при виведенні грошей. Отже, сторінка виведення:

Перший сюьпріз – це те що я «заробив» за ніч 1 рубль 38 копійок 🙂 🙂, втім це було очікувано. Другий сюрприз – треба реєструвати гаманець Pyer. Після реєстрації (це швидко і безкоштовно) я свій зароблений карбованець вивів на гаманець Payer:

На сторінці гаманця так само бачимо, що мій рубль там, де йому належить бути:

Мої відгуки про браузерному Майнінг

Отже, який можна зробити висновок? Проект працює, і поки що платить, хоча і вкрай мало. Не дуже зрозуміло все ж, що за цифрова валюта тут видобувається. Майнінг в чистому вигляді тут як такої дуже непродуктивна. Той же байткоін (BCN) Видобувається набагато легше на процесорі, за ніч монет 10 можна добути. А тут, щоб самому добути одну монету – треба дуже багато часу. Проект насправді працює без вкладень і можна працювати без запрошень, самому.

З іншого боку, є активні люди, які вміють і люблять працювати в таких проектах за запрошеннями і створюють цілі співтовариства. Для них цей проект може підійти і можна спробувати заробити. Як говоритися, один в полі не воїн … Хто зацікавився – викладаю запрошення в проект. Моя реферальная посилання тут: https://webmining.co/?ref=60954. При натисканні на неї ви потрапите на сайт проекту. Кому буде цікаво – пробуйте, і обов’язково відпишіться в коментарях, якщо буде результат, а так само якщо результат буде негативний. Нехай люди знають. На цій ноті і закінчую сьогоднішній огляд.

Ссылка на основную публикацию