Боти з відповідями для Клевер

Вітчизняна інтерактивна гра «Клевер» переживає розквіт своєї популярності. Щодня на сеанс гри збирається понад півмільйона людей. Однойменне мобільний додаток знаходиться на топі завантажень в «Плей Маркет» і «Еп Стор», а сума виграшу становить значні 500 тисяч гривень. Тож не дивно, що користувачі шукають різні способи полегшення шляху до виграшу, одними з яких є боти з правильними відповідями для гри Клевер. Розберемося, що це таке і як користуватися подібною схемою.

«Клевер» – вітчизняна копія «HQ Trivia»

Проект Івана Урганта – інтерактивна гра «Клевер», що пропонує користувачеві правильно відповісти на 12 питань і виграти солідні гроші, є копією американської гри «HQ Trivia», що стартувала в 2017 році. Ургант взяв успішну концепцію американського аналога, додав до неї вітчизняних провідних і випустив гру-вікторину на вітчизняний ринок. Тут вона швидко стала збирати аудиторію в сотні тисяч чоловік.

Геймплей дуже простий:

 1. Вам пропонується в інтерактивному режимі відповісти на 12 питань, на кожен з яких дається три варіанти відповіді.
 2. Правильно відповіли на питання переможці ділять між собою виграшну суму, яка нині коливається від 100 до 500 тисяч гривень.
 3. Відповіли невірно вибувають з гри або, в разі наявності запасний життя, мають ще один шанс досягти шуканого виграшу.

«Клевер» надає вам шанс виграти реальні гроші

Читайте також: Відповіді на питання в грі Клевер.

Особливості використання ботів

Оскільки складність питань з кожним правильною відповіддю зростає, то багато користувачів шукають інструменти, здатні допомогти в досягненні бажаної мети. Одним з таких інструментів є використання програм-ботів для «Клевер», що шукають в онлайні правильні відповіді і видають їх користувачеві. Такі програми-роботи здатні якщо не правильно відповісти на всі питання, то хоча б підказати правильні відповіді на частину з них. Тим більше, за словами розробників, правильність відповідей бота доходить до показника 91%.

Проте, сподіватися на подібні підказки я б не став. За відгуками користувачів бот або зовсім не запускається, або дає безліч невірних відповідей, далеких від заявленої цифри в 91 відсоток. Тому використовувати його для відповідей в «Клевер» коштує лише в ситуації, коли ви зовсім не знаєте правильне рішення. В іншому ж випадку покладатися на робота досить сумнівна затія, в більшості випадків не виправдовує себе.

Варіанти ботів з відповідями для гри «Клевер»

Нині в мережі доступні два автоматизованих робота для гри-вікторини. Їх розробники обіцяють високий відсоток правильних відповідей, а також постійно вдосконалюється функціонал програм, оцінити відрекомендовується вам.

Перший з ботів – це «Clever Search». З’явився приблизно через тиждень після запуску програми «Клевер», є аналогом більш раннього бота до американської «HQ Trivia». Можна користуватися в трьох основних формах:

 • У вигляді скрипта на сайті. З початком вікторини і заданим провідним питанням скрипт вбиває питання в пошукові системи, і надає користувачеві ознайомитися з їх вмістом;
 • На каналі Телеграм «», де бот публікує в режимі онлайн правильні відповіді «Клевер» 2019;
 • На сайті, де робот також дає online-відповіді аналогічно каналу в Телеграм.

Як працює дана програма можна подивитися на даному відео:

Другий з ботів розташований на сайті. Відсоток правильних відповідей, запропонованих приблизно схожий з «Clever Search», тому яким з них користуватися вирішувати вам. Працювати з даними ботом-помічником також вкрай просто – ви просто переходите на вказану статтю з часом початку шоу і використовуєте даються їм варіанти відповідей.

Як виглядає робота помічника з відповідями Trivia видно на даному відео:

Це може бути корисним: Мані на кишені відповіді на питання в Аліекспресс.

Кілька порад до гри «Клевер»

Крім використання ботів, для досягнення успіху в грі рекомендую скористатися наступними порадами:

 • Грайте разом з друзями. Колективні зусилля підвищують шанс виграшу;
 • Використовуйте для гри відразу кілька акаунтів – якщо один з них дасть неправильну відповідь, ви зможете грати далі на інших;
 • Не читайте відповіді в ігровому чаті – вони не допомагають, а відволікають;
 • Не шукайте готові відповіді для гри Клевер 2019 мережі – їх там немає, і бути не може. А замість відповідей ви маєте шанс знайти будь-якої зловредів.

  Грайте в «Клевер» відразу з декількох пристроїв – це підвищує ваш шанс виграшу

висновок

Боти з правильними відповідями для гри «Клевер» є зручним підмогою, що дозволяє підвищити ваші шанси на загальну перемогу. Незважаючи на заявлену розробниками правильність відповідей в 91%, вірити цим цифрам я б не став, тому що багато користувачів вже випробували роботів в справі, і прийшли до невтішних результатів. Проте, як допоміжний інструмент вони цілком підійдуть. Особливо в ситуації, коли ви не знаєте, як відповісти на черговий заплутаний питання.

Ссылка на основную публикацию