Бот вк: що таке, вартість, можливості, створення

ВКонтакте – це дуже популярна соціальна мережа в країнах колишнього Союзу, яка пропонує безліч функцій для спілкування і периферійних інструментів для взаємодії з користувачами. Однак деякі можливості все ж відсутні. Саме тому сторонніми розробниками було створено додаткове програмне забезпечення для розширення функціоналу. Йтиметься про ботах ВК: що це таке, які бувають, для чого потрібні і які можливості надають.

Що таке бот ВКонтакте

Спочатку потрібно розібратися, що взагалі таке бот для ВКонтакте. Під це поняття підходить безліч додатків, а пов’язує їх лише одне – можливість розширити обмежений ряд функцій соціальної мережі. Також окремо можна виділити накрутку передплатників, лайків, репоста і так далі.

Розробники ботів або, як їх ще називають, роботів реалізують свої проекти по-різному. Наприклад, можна зустріти окремий софт, який необхідно спочатку завантажити на комп’ютер, встановити, а вже після користуватися. Найчастіше так працюють роботи для накрутки. Є також спеціальні онлайн-сервіси, які не вимагають попереднього скачування. Все що необхідно зробити – прив’язати їх до свого аккаунту у ВКонтакте.

вартість бота

Так як робот – це програма, то може з’явиться резонне питання, скільки він коштує. Тут відразу слід пояснити, що є безкоштовні продукти та платні. Природно, все залежить безпосередньо від розробника програмного забезпечення. Наприклад, роботи для накрутки часто коштують грошей. А ось боти для додавання додаткових можливостей практично завжди безкоштовні. Тим більше, користувач їх може створювати самостійно. Можна також і платити програмістам, щоб вони розробили ексклюзивно для вас.

Найкращий спосіб дізнатися про ціну робота – відвідати офіційний сайт розробника або сервісу. У деяких випадках, якщо програма поширюється по платній ліцензії, може бути доступний пробний період використання, під час якого стане ясно, чи необхідний запропонований софт чи ні.

Кому і для чого він потрібен

Раніше вже було сказано, що боти бувають різними. Відповідно, кожен різновид підходить в окремих випадках. Наприклад, робот по накрутці використовують для просування своєї групи або аккаунта. Чат-боти застосовуються для груп-магазинів. Вони дозволяють автоматизувати роботу з клієнтами. Існують ще роботи для розсилки. Застосовуються в різних сферах, але їх головною особливістю є можливість одночасного надсилання повідомлень всім користувачам, які є в базі даних.

можливості

Як було сказано, кожен бот володіє своїми індивідуальними можливостями, і деякі з них були висвітлені до цього. Зараз буде розказано про сервіс Bot VK і про те, на що він здатний.

Для управління

 • Реакція на медіавложеніе
 • антімат
 • Відключення / включення робота
 • команди адміністратора

Для розваги

 • цитати
 • візитка
 • ефекти
 • сигни
 • Випадкова жарт

Для спілкування

 • Чат
 • Анонімний чат

для інформування

 • Погода
 • калькулятор
 • Пошук по Wikipedia
 • випадковий факт

Що входить в розсилку повідомлень

Крім усього іншого, на сайті є робот для розсилки. Він досить простий у використанні і має малу набором функцій, що ні перевантажує інтерфейс. Наприклад, він може миттєво розіслати заданий заздалегідь повідомлення всім, у кого є діалог з групою.

Як створити групу чату бота для групи ВКонтакте

На сервісі можна відразу ж створити робота для своєї групи, робиться це досить просто, а скориставшись наведеною нижче інструкцією, кожен новачок впорається за кілька хвилин:

 1. Перейдіть на головну сторінку онлайн-сервісу.
 2. Натисніть на кнопку «Створити прямо зараз».
 3. З’явиться форма авторизації, в якій введіть логін і пароль від облікового запису ВКонтакте, а потім натисніть кнопку «Дозволити».
 4. Підключіть групу. Для цього натисніть по однойменній кнопці і зі списку спільнот виберіть бажане. При запиті дозволів натисніть кнопку «Дозволити».
 5. Ви повернетеся в головне меню робота, де необхідно натиснути за назвою доданої тільки що групи.
 6. Обстеживши трохи нижче, до розділу «Модулі спілкування», увімкнення модуля з назвою «Автоматичне повідомлення».

Відразу ж після цього робот причепиться до вашого товариства і зможе автоматично відповідати всім користувачам.

Особливості

Залишилося розповісти лише про декілька особливості даного бота і сервісу. По-перше, він платний, проте спочатку дається три дні безкоштовного використання, після чого необхідно поповнити баланс. По-друге, з самого початку робот не налаштований, тому необхідно поставити йому певні параметри, наприклад, ключові слова і відповіді на них. Робиться це досить просто в інтерфейсі сайту. По-третє, ви можете використовувати не тільки модуль для автоматичного спілкування, а й будь-який інший, який був описаний раніше.

Ссылка на основную публикацию