BOOTMGR is missing: що робити на Windows 7, 10, 8, 8.1

Під час запуску операційної системи Windows 7 і пізніших версій відбуваються непередбачені збої, які «псують» на загальному тлі популярність ОС. Найчастіше, з якихось причин «сімка» може не запускатися, незважаючи на те, що ніяких пошкоджень немає. Під час запуску може з’явитися Bootmgr is missing. Що робити з Windows, в статті спробуємо розібратися в цих причинах.

На екрані користувача з’являється приблизно така картинка:

Що означає цей запис, чи можна вирішити самостійно це питання, без допомоги фахівців?

 з’явився запис Bootmgr is missing. Що робити в Windows 7

Для початку слід визначитися, з чим пов’язана поява нещасливої ​​записи.

 • На вашому комп’ютері є пошкоджені сектори жорсткого диска, а також неробочі осередку компа SSD. У більшості ситуацій відновлення Bootmgr можливо без втручання фахівців;
 • Можливо, сталося спонтанне відключення ПК або ви випадково натиснули в процесі перезавантаження клавішу «Reset»;
 • На персональному комп’ютері активізувалися віруси, це явище буває вкрай рідкісним;
 • Користувач невміло використовує встановлені утиліти, які призводять до збою в системі.

Існує кілька способів, щоб можна було вирішити задачу Bootmgr як видалити на вашому ПК. Спробуємо вирішити цю проблему малою кров’ю.

 • Якщо під час запуску «сімки» з’являється відповідний запис, натискаємо клавішу F8, де вам буде запропоновано список дій;
 • В даному випадку, вибираємо пункт «Пошук та усунення несправностей комп’ютера»;
 • Вибираємо російськомовний інтерфейс для вирішення проблеми і натискаємо кнопку «Далі»;
 • Обов’язково вибираємо права Адміністратора для діючої облікового запису на ПК;
 • Розшукуємо кнопку «Відновлення запуску», натискаємо на неї, і, найімовірніше система комп’ютера спробує самостійно вирішити проблему запуску «сімки»;
 • Можливо, у вас не виправляється помилка, тоді викликаємо командний рядок в режимі вікна параметрів для відновлення роботи ОС;
 • Далі вирішуємо проблему Bootmgr is missing Windows 7 за допомогою введення декількох варіантів команди:

-«Bootrec.exe / FixMbr» – запис MBR, яка перенаправляє в системний розділ;

-«Bootrec.exe / FixBoot» – створення спеціальної завантажувального запису на діючому системному томі вашого ПК.

 • Тепер залишається перезавантажити комп’ютер і знову включити його.

Можливо, взагалі патова ситуація, коли жоден з перерахованих вище дій не вирішує проблему застосування Bootmgr is compressed в даній ситуації користувачу. Найоптимальнішим, на думку фахівців комп’ютерної техніки, буде виконання операції за допомогою командного рядка і команди bootrec.exe до чинного алгоритмом атрибута «RebuildBcd».

Пройде повне сканування роботи операційної системи персонального комп’ютера. Якщо в процесі сканування виявиться список «корисних» програм для «сімки», програма запропонує здійснити завантаження в спеціальний атрибут списку завантаження.

є запис Bootmgr is missing. що робити в Windows 10

Якщо ви спробували всі перераховані вище дії і вам точно нічого не допомагає, можна піти на крайні заходи. Спробуємо зарезервувати стару папку BCD, яка відповідає в процесі роботи за запуск вашого персонального комп’ютера і створюємо новий Bootmgr при установці з флешки прямо на ваш персональний комп’ютер (ПК). Зверніть увагу, що подальші дії з цією командою необхідно здійснювати по ланцюжку, яка вказана нижче.

У ряді випадків користувач не знає, що значить запис Bootmgr is compressed. Спробуємо пояснити основні критерії цієї функції.

 • Пристрій, за допомогою якого ви здійснюєте запуск ОС, не є системним блоком. Відключаємо всі наявні флеш-накопичувачі, телефони, мобільні пристрої, диски, в тому числі зовнішні жорсткі диски і починаємо примусово перезавантажувати ОС.
 • Перевіряємо основні параметри настройки BIOS, які вказують на першочерговість завантаження комп’ютера. Можливо, випадково починає завантажуватися спочатку диск, який в даному випадку не є системним. Перевірте також через BIOS або спеціальну утиліту, чи бачить ваша операційна система вінчестер (це явище може бути раптовим на ПК).
 • Спробуємо заново підключити кабель шлейфу HDD, допускається варіант збою через ненадійного контакту кабелю з ПК. Найімовірніше стався перегин кабелю, і сигнал не надходить на материнську плату.

Найкритичніший варіант збою роботи комп’ютера, який дозволяє зрозуміти, що значить Bootmgr is missing – це банальна відсутність операційної системи на вашому комп’ютері. Можливо, ви провели повне форматування, а ваш комп’ютер вирішив показати «характер» і остаточно вас заплутав. Пробуємо додатково відновлювати ОС або відповідного розділу на комп’ютерній техніці. В крайньому випадку, спробуйте перевірити, чи не пошкоджений чи вінчестер на ПК.

Ссылка на основную публикацию