Bootmgr is compressed


Повний текст помилки BOOTMGR IS COMPRESSED

BOOTMGR is compressed. Press Ctrl + Alt + Del to restart

опис помилки

Ця помилка означає, що виникли проблеми з Windows Boot Manager – завантажувачем ядра операційної системи.

Це одна з найбільш неприємних помилок Windows (і не тільки). Не дивлячись на те, що вона легко усувається, для людей недосвідчених комп’ютерним ремеслом, вона може викликати неабияке роздратування.

Самий дратівливий чинник помилки Bootmgr, це те, що з’являється вона не в Windows, а безпосередньо перед її завантаженням, відразу після процедури POST BIOSa. Цей неприємний момент, практично відразу бентежить недосвідченого користувача.

Коли помилки з’являються в самій Windows, тут все ясно. Необхідно відкрити браузер, вбити назву помилки і знайти рішення. Принагідно можна скачати необхідну програму або пошукати інше рішення проблеми. Помилка BOOTMGR is compressed, в одну секунду позбавляє користувача всіх цих благ. Доведеться звернутися до допомоги чужого комп’ютера.

Що знадобиться для відновлення BOOTMGR

Але припустимо, що ви все-таки потрапили на цю сторінку через телефон, або з комп’ютера одного, що ще Вам знадобиться для усунення помилки? Всього дві речі:

  1. Установчий диск або флешка з образом Windows.
  2. Трошки терпіння. Поспішати не можна.

Можливо для когось відновлення здасться складним, і ця людина захоче просто перевстановити систему заново. Повірте, відновити простіше. Особливо якщо в Windows встановлено багато ліцензійних програм, таких як 1С Бухгалтерія.

Перевстановлення Windows в цьому випадку, позбавить Вас одного дорогоцінного ключа. Так, що спробуємо відновити.

Готуємо диск / флешку

Якщо у вас є диск з Windows 7 або флешка, Ви відразу можете переходити до процедури відновлення. Якщо у вас немає ні того не іншого, то доведеться попітніти. Як записати диск або USB ви можете прочитати в статті Помилка 0x80070570 при установці Windows. Прочитайте пункт 3.2

А можна ще збігати в найближчий магазин і купити диск там.

Відновлюємо завантажувач за допомогою інсталяційного диска / флешки

Отже, помилка на екрані. Вставляємо диск в лоток, або флешку в USB-порт комп’ютера і тиснемо заповітне поєднання клавіш <Ctrl> + <Alt> + <Del>. Комп’ютер почне перезавантаження. І в цей самий момент, Вам необхідно натиснути кнопку <F8> або <F11> а може і <F12>. Це залежить від моделі вашої материнської плати комп’ютера або ноутбука.

Завантаження з завантажувального диска / флешки

У більшості випадків, на екрані з логотипом, у вас буде підказка, приблизно така як на малюнку нижче.

Або ось так:

При бажанні розібратися можна.

Нас цікавить вікно, яке з’явиться слідом за цим. Буде воно виглядати приблизно так:Вам потрібно вибрати CD-ROM або USB-HDD в залежності від того, з чого потрібно завантажиться. І ось вибір зроблено, і йде завантаження, така ж, як якщо б ми встановлювали Windows.

Запуск режиму відновлення Windows

Дійшовши до ось такого вікна, виберіть мову.

Наступним йде вікно, на якому вирішується, чи буде проводиться установка Windows, або ж її відновлення.

Потім буде пара вікон, в яких будуть задаватися різні питання. У тому числі і ще раз вибір мови. Не бійтеся вибрати англійську. Ми з ним легко розберемося. В інших вікнах нас все влаштовує так, як є, тому тиснемо <OK>, поки не доберемося до ось такого віконця:

Тут все гранично ясно – вибираємо систему для відновлення і тиснемо <Next> або <далі> в залежності від мови, який вибрали.

Наступний крок слід описати детальніше. Як тільки ви натиснете кнопку <далі> на вікні, яке показано Вище, події стануть розвиватися по одному з двох сценаріїв.

  1. Windows спробує сама вирішити проблему BOOTMGR is compressed, і можливі інші. В цьому випадку, вам слід дочекатися закінчення процедури (іноді до 30 хв.), І спробувати перезавантажиться. У 50% випадків Windows прекрасно впорається сама і ваша система завантажиться. Якщо цього не станеться, виконайте знову всі вищеописані операції, тільки відмовтеся пробувати автоматичне відновлення.
  2. Другий сценарій передбачає появу ось такого вікна з вибором варіантів і засобів для відновлення.

А далі, все як по нотах.

Ссылка на основную публикацию