Бонусна холдинг компанія. Чий номер і хто дзвонив з +79039989213?

Подзвонили сьогодні з номера +79039989213. Назвали мене по імені та по батькові. Підтвердив, що це я. Дівчина сказала, що їй дуже приємно і представилася Олександрою. Каже, що це компанія бонусний холдинг і у мене накопичилося 2 тисячі гривень бонусів. Чи пам’ятаю я про них і в курсі взагалі? Запитав звідки вони. Попросила щоб я їй дав пару хвилин для докладної розповіді. Погодився.

«Центральний бонусний холдинг – це федеральна компанія, що об’єднує магазини по всій Україні холдингом.» Диктофон у мене не дуже хорошої якості і все я точно не можу зараз розібрати, при написанні цієї статті. Вона перераховує магазини Дитячий світ, Ельдорадо, СпортМастер, ДНС і так далі. Я робив покупки у їх партнерів і бонусні бали накопичувалися.

А тепер найцікавіше. Коли я щось і купував в тому ж ДНСе або десь ще, я не залишав свої дані, не ім’я, чи не прізвище. Підпис і не більше. Якусь карту пам’ятаю сунули мені в спорт майстра. Так я там купував від сили на пару тисяч гривень і ніяк 2 тисячі бонусів не могло накопичитися. Купував навушники в техно-силі, там оформляв через інтернет. Оскільки прийшовши перед цим в магазин я дізнався, що вони стоять в 2 рази дорожче, а при оформленні через інтернет йде інтернет ціна. Дебілізм. Прийшов додому, оформив через інтернет, прийшла смс, пішов в магазин, заплатив, отримав навушники.

Далі дівчина каже, що мої 2 тисячі гривень максимально вже накопичені і скоро згоряють. Якщо мені цікаво, вона розповість на що і як я можу активувати. «І відразу я вам кажу, щоб активувати 2 тисячі гривень, вам уже нікуди не треба, це вам надається знижка від магазинів, а товари я вам зараз озвучу». Якщо що-небудь зацікавить, в подальшому товари відправляються поштою. Доставка безкоштовна.

  • Туалетна вода
  • Наручний годинник
  • Товари для дому
  • Для краси і здоров’я
  • Дитячі товари
  • Товари для авто-любителів

“Запитуйте що вас цікавить?”.

Коротше вибрав категорію годинник знічев’я. Хоча мені цей годинник не потрібні, у мене є спортивні за тисячу або півтори купував в декатлону, я їх одягаю коли бігаю, приблизний пульс показують, а так я не ношу годинник.

Ну так от, годинник класика на сталевому ремінці, з якимось напиленням, протиударні, можна купатися, найдешевші 5200 гривень. З урахуванням знижки 3200 за товар. Також в подарунок йдуть другі наручний годинник, але це кварцові. Питаю, чи можна через інтернет подивитися товар, як виглядають. Вона каже, в класиці йдуть лише два варіанти годин, або шкіряний ремінець, або сталевий браслет. (Вона глуха?). Коротше сказав, тоді не треба. Кинула трубку. Купувати кота в мішку, навіть якби мені нікуди було гроші дівати, це нерозумно, купувати товар, не бачачи його навіть на зображенні через інтернет. Пришлють якийсь дешевий товар, з яким ціна від сили гривень 500.

Так що будьте уважний і не ведіться ні на які бонусні Холдинг компанії, такі взагалі бувають? Думаю ні.

Ссылка на основную публикацию