Boilsoft Video Joiner огляд програми

Дана утиліта використовується для монтування великої кількості кліпів в повноцінний великий відеофайл. Ті користувачі, які часто стикаються з обробкою відео, не раз задавалися питанням, як склеїти кілька записів в одну.

Використовуючи цю програму, ви можете створювати повноцінні фільми з декількох коротких кліпів. Ви отримаєте один довгий відеофайл, в якому будуть об’єднані короткі записи.

Для вирішення цього завдання існують спеціальні програми, які редагують відеозапису. Вони бувають різні, і щоб зрозуміти принцип роботи подібних утиліт, далі в статті буде описуватися одна з них.

Boilsoft Video Joiner може склеїти з маленьких кліпів тривалий відеофільм. Ці відео можуть мати різні або однакові формати і властивості. Утиліта має широкий функціонал, тому будь-яка поставлена ​​задача буде виконана без будь-яких труднощів. Програма може працювати з дозволами AVI, DivX, MPEG-1,2,4, Real Media, MP4, FLV, VCD, AC3, MPEG Audio, MP1, 2, 3, і багатьма іншими. Також розмір використовуваних відео може перевищувати 2 Гб.

Мінусом утиліти є англомовний інтерфейс, але він настільки простий, що навіть користувач, що володіє низьким рівнем знань англійської, зможе з ним впоратися. Але, ви завжди можете пошукати в інтернеті версію російською мовою. Коли ви відкриєте додаток, то відразу побачите зрозумілий інтерфейс. Панель, яка розташована зверху вікна, призначена для виконання команд.

з’єднання відео

Запустіть програму і додайте відео, які необхідно склеїти. Для цього натисніть значок «Додати», і завантажте кліпи. Можна скористатися перетягуванням з провідника. використовуючи значення “Вилучити” або “Видалити все”, ви можете прибрати непотрібні відео.

Читайте також: Format Factory що за програма і як користуватися Вирізати фрагмент з відео онлайн Free Screen Video Recorder – що за програма, як користуватися Які існують типи відеофайлів – як змінити формат відео

Тепер натисніть клавішу «Злиття». У вкладці, виберіть необхідний вам режим злиття, встановивши точку навпроти, і натисніть «Ок» для підтвердження.

Якщо ви вибираєте перший варіант, то склеювання відео відбувається швидко, так як кліпи мають однаковий формат і властивості. Отриманий фільм буде в тому ж форматі, що і початкові елементи.

натисніть «Ок», вкажіть назву свого відеофайлу і каталог, куди його необхідно зберегти. З’єднання відбудеться досить-таки швидко.

Після закінчення завантаження ви можете відкрити створене відео, видалити його, або просто закрити вікно. Тепер фільм завершений, і його можна використовувати для будь-якої мети.

Якщо ви виберете другий пункт, то зможете комбінувати кліпи, володіють різними властивостями і форматами. Після злиття кліпів, вам буде необхідно вибрати формат, в якому буде відтворюватися отриманий фільм. Тривалість даного процесу буде залежати від розміру і властивостей відеофайлів.

Коли з’явиться вікно «Вхідний формат», виберіть те розширення, в якому буде відтворюватися кінцевий відеофайл. Ви можете також змінити якість отриманого фільму в розділі «Профіль». Програма автоматично вибере найкращу якість.

Якщо ви хочете змінити налаштування програми, натисніть на кнопку «Розширені». Якщо вас все влаштовує, підтвердіть свої дії клавішею «Ок».

Коли з’явиться вікно під назвою «Налаштування профілю», ви зможете вказати необхідні вам параметри на свій розсуд.

тепер натисніть «Ок» і, у вікні, виберіть ім’я відеофайлу і місце його збереження. Далі клікніть на «Зберегти». Як тільки процес склеювання завершиться, закрийте вікно. У вас вийшов повний фільм з декількох окремих кліпів, зазначеного вами формату.

Boilsoft Video Joiner відмінна утиліта для поєднання маленьких кліпів в один тривалий відеофільм. Перевага програми в тому, що ви можете поєднувати відео абсолютно будь-яких форматів, не витрачаючи на це багато часу.

Ссылка на основную публикацию