Bluetooth GPS приймач: підключення, застосування

GPS Bluetooth являє собою приймач GPS, здатний з’єднуватися з андроїд-пристроями, таким як: планшети, смартфони, розроблені на базі зазначеної операційної системи і передавати їм GPS-сигнал з модуля пристрою. Середня вартість топової версії такого агрегату знаходиться в районі 100 $, однак китайські виробники пропонують моделі пристроїв GPS блютуз за 30 $ -40 $.

GPS-приймачі від GlobalSat.

Варто відзначити, що виробники приймачів виготовляють їх з добротних матеріалів і в компактних розмірах. Так наприклад, внесений приймач від виробника GlobalSat, модельний номер якого BU-353s4 проведений з якісного пластику, під яким крім самого GPS-пристрою міститься активна антена, так звана GPS-mouse. Даний апарат може бути підключений, як до мобільного телефону і планшета, так і до ноутбука і персонального комп’ютера. Для синхронізації пристроїв необхідно мати відповідне встановлене навігаційне програмне забезпечення на телефоні, «таблетці» або комп’ютері.

Більш дорослої версією приймача від все-того ж виробника GlobalSat є модель BR-355s4. Дана версія продукту має трохи кращими характеристиками, однак, платою за них є більш ніж в два рази підвищене енергоспоживання.

Проте явним фаворитам з точки зору технічної оснащеності, порівнюючи з двома попередніми моделями приймачів від GlobalSat, є GlobalSat BT-821. Його функціональні можливості дозволяють пристрою синхронізуватися з великою кількістю гаджетів. При цьому, апарат відрізняється зниженим енергоспоживанням.

Як легко підключити Bluetooth GPS до Android-пристрою?

Про те, як підключити і яке програмне забезпечення слід встановлювати на андроїд-пристрою, які з заводу обділені функцією GPS-навігатора розглянемо далі.

Для початку, маючи в наявності обидва пристрої, необхідно завантажити з Play Market-а спеціальний додаток, яке називається «Bluetooth GPS провайдер». Дана програмка знаходиться в магазині додатків від «Google” у вільному доступі.

Потім слід:

  1. включити приймач для суміщення з телефоном / планшетом;
  2. запустити на вашому гаджеті функцію Bluetooth;
  3. в настройках, в розділі Bluetooth знайти наш навігаційний приймач. Назва з’єднання, як правило, є назвою моделі приймача;
  4. активувати в налаштуваннях модуль «Місцезнаходження», що дозволяє відкриття доступу до навігаційних даних користувача.

далі можна, можливо вільно здійснювати використання навігаційних функцій, які надає приймач.

Bluetooth GPS-приймач, зроблений своїми руками.

У разі, якщо з якихось причин ви не хочете витрачатися на покупку Bluetooth GPS Android навігатора, можна зробити його самостійним чином.

Для реалізації плану зі створення пристрою навігації в якості основного елемента апарату (приймача) можна взяти модуль EB-500. Він володіє 66 каналами, при тому, що загальна його вартість становить якихось 15 $. Відмінними і, в той же час, позитивними рисами модуля даної моделі є його маленький розмір і можливість його легкої пайки на плату.

Потім необхідно вибрати антену. Засновуйте свій вибір на ваших бюджетних можливостях і на те, яка якість зв’язку приймача з гаджетом вам необхідно. Дані складові приймача є найбільш важливими елементами всього пристрою, тому їх підбору слід приділити особливу увагу.

Ссылка на основную публикацию