Блокування реклами на андроїд в додатках

Як заблокувати рекламу на Андроїд? У нинішній час багато популярних програми для пристроїв з операційною системою Android є умовно безкоштовними. Так, ви маєте можливість безкоштовно використовувати програму або гру, але при цьому ви будете бачити різноманітну рекламу.

Наскільки розробник програми жадібний, настільки агресивної може бути реклама. Іноді це може бути невеликий банер, який в цілому не заважає вам працювати.

А іноді це може бути набридливу спливаюче вікно, яке вискакує кожну хвилину, відчуваючи ваші нерви. У такому випадку робота з додатком стає неможливою, і тоді ми видаляємо його або купуємо його платну версію без реклами.

Але при бажанні рекламу можна заблокувати. Як здійснюється блокування реклами на Андроїд? Як це зробити на будь-якому пристрої з операційною системою Android, буде докладніше описано нижче.

Якщо вас абсолютно не дратує реклама, і часом ви її просто не помічаєте, це не означає, що від неї не потрібно позбавлятися. Ось кілька причин, які підтвердять необхідність у блокуванні реклами на Андроїд:

  1. Реклама підвищує витрата на енергію, так, ваш пристрій швидко розряджається.
  2. Реклама витрачає трафік інтернету, оскільки вона завантажується з мережі.
  3. Разом з рекламою в ваш пристрій можуть потрапити віруси.

Відключення інтернет-з’єднання

Це найпростіший варіант, так як саме через мережу завантажуються рекламні матеріали. Але цей спосіб підійде не для всіх програм Android. Є й такі, для правильної роботи яких необхідне підключення до мережі.

Налаштування Chrome. Іноді нешкідлива, на перший погляд, реклама може містити віруси. Деякі з них навіть можуть скористатися вашою інформацією в корисливих цілях. За допомогою декількох простих налаштувань можна захистити свої мобільні пристрої від всюдисущих мисливців.

Налаштуйте контент Chrome, там, навпроти напису «Блокувати спливаючі вікна», повинна стояти галочка. Крім того, рекомендуємо активувати опцію «Скорочення трафіку» в загальних налаштуваннях браузера з метою захисту від фішингу та шкідливих програм.

Видалення реклами з допомогою hosts. Це теж дуже простий варіант блокування реклами на Android, який не потребує зайвих дій. Все, що потрібно – це інтернет, пристрій з root-правами і файловим менеджером.

Якщо коротко, то для початку завантажуємо архів файлу HOSTS, розпаковуємо його, міняємо назву на hosts, перекидаємо на мобільний пристрій і переміщаємо файловим менеджером в / system / etc. Власне, це все дії.

Використання спеціальних додатків

Додаток AdAway. Суть роботи цієї програми полягає в редагуванні файлу host. Це файл, в якому міститься звернення всіх додатків до інтернету.

Відповідно, щоб блокувальник міг виконувати свою основну функцію, необхідно дозволити йому змінювати системні файли. Для цього потрібно дати йому root-права.

У цих додатках користувачеві необхідно дати дозвіл на отримання root-прав. Прийнявши їх, програма запускає головне меню, де знайдете лише дві кнопки – «відключити рекламу» та «завантажити файл».

Спочатку слід завантажити відкоригований host-файл, натиснувши на відповідну кнопку. Далі потрібно виконати перезавантаження телефону. Зрозуміло, що для Google невигідно наявність блокувальників реклами, адже вона з них отримує непоганий дохід. Тому AdAway ви не знайдете в Play Маркеті.

Доведеться завантажити їх на сторонніх ресурсах. Але не забудьте спочатку поставити галочку навпроти кнопки «Дозволити установку додатків не з Play Маркет» (розділ «Безпека», вкладка «Невідомі джерела»). Після цього можете сміливо встановлювати цю програму.

Додаток Adblock Plus. У даних додатках можна назавжди забути про з’являються спливаючих вікнах на вашому пристрої. З ним ви можете спокійно грати у ваші улюблені ігри і користуватися іншими додатками. Так як реклама не буде вже займати пам’ять, ви помітите, що сторінки почали завантажуватися швидше.

Цю програму так само, як і AdAway, не вдасться завантажити з Google Market, все з тих же причин. Тому качайте її зі сторонніх джерел. А при установці не забудьте включити функцію «Дозволити установку додатків не з Play Маркет». Далі установка йде звичайним способом.

Після установки потрібно переконатися в наявності галочки навпроти пункту «Активувати».

Додаток . Цей додаток просто в використання, і воно відмінно робить свою роботу. AppBrain Ad Detector стане хорошим помічником в пошуку і видалення програм, що містять рекламу. Крім того, воно допоможе вам позбави
тися від шкідливих додатків, які відправляють платні повідомлення з вашого гаджета.

програма LuckyPatcher

Ця програма є хорошим блокувальником реклами на пристроях з операційною системою Android. Щоб його запустити, потрібні отримати root-права. У разі коли права отримані, можна перейти до наступного етапу.

Запустивши програму, ви знайдете в списку додатків вашого пристрою пункт, що дозволяє видалити рекламу. Перш ніж це зробити, рекомендується створити резервну копію програми. Далі сміливо блокуйте рекламу, натиснувши кнопку «Видалити рекламу».

Ссылка на основную публикацию