Блокування на Андроїд: установка додатків

Екран блокування – це не тільки захист від випадкового натиску, але і ваш стиль. Ви можете вибрати найбільш відповідний фон, встановити віджет блокування і багато корисної інформації, а також підібрати найзручніший спосіб розблокування. Окрема тема – блокування дзвінків.

Стандартна функція блокування екрану

Багато пристроїв вже мають програму блокування на Андроїд, яка поставляється разом з програмним забезпеченням. Знайти її можна в меню “Налаштування”, підменю “Безпека”. Тут першим пунктом йде “Блокування екрану”. Ця функція дозволяє розблокувати екран одним з п’яти способів або скасувати блокування.

Перший і найпростіший – слайдер, тобто зрушення піктограми в будь-яку сторону, але на вказану відстань. Цей спосіб часто буває встановлений за замовчуванням і не дозволяє поставити пароль.

Другий і найбільш ненадійний – фейс-контроль. Його особливість в тому, що користувачеві пропонується відобразити свій образ, з яким буде звірятися вид того, хто захоче користуватися пристроєм. Недолік у тому, що бувають схожі люди, і найчастіше це родичі, до того ж доведеться постійно стежити за станом камери. Плюс для модниць – заблокований пристрій служить дзеркалом.

Третій, який використовується найчастіше, графічний ключ. Він складається з 9 точок, які користувач повинен з’єднати лініями. Ліній повинно бути 4 або більше. Даний малюнок є паролем, його краще замалювати в надійному місці на випадок забудькуватості. При цьому слід пам’ятати, що має значення не тільки кінцевий вигляд, але і напрямок ліній. Наприклад: найпростіший квадрат повинен починатися з тієї ж точки і малюватися в ту ж сторону.

Четвертий і п’ятий схожі: це PIN-код і пароль, тобто на екран виводиться клавіатура для набору заздалегідь заданих символів.

Щоб урізноманітнити розблокування ще більше, встановити інші шпалери, Android віджет і навіть зробити планшет схожим на Apple iPod, існують спеціальні програми.

встановлення програм

Серед найбільш затребуваних додатків є функція «Блокування дзвінків», що захищає від неприємних контактів, тобто дзвінків і повідомлень. Якщо вже встановлювати додатки, то чому б не поставити і це, адже процедура одна і та ж.

Щоб встановити програму «Блокування дзвінків» складається з трьох кроків:

  1. Вибрати і завантажити потрібну програму. При цьому обов’язково зверніть увагу, для якої версії Андроїд воно призначене. Переважно буде програма, яка не вимагає Root-прав. Необережна робота з Root-правами може призвести до втрати права на гарантійний і / або нестабільної роботи смартфона.
  2. Запустити установку додатка на своєму пристрої. Уважно поставтеся до попередження про доступ до даних або фінансів.
  3. Відкрити програму і налаштувати її для себе.

Блокування дзвінків дозволяє забезпечити тишу в певний час або приймати тільки очікувані дзвінки, а також відсікти небажаних абонентів автоматичними відповідями, такими як «Харчування телефону відключено». Часто такі додатки дають можливість більше одного режиму і поміняти їх одним дотиком. Функція «Блокування дзвінків» не пов’язана з оператором, вона здійснюється безпосередньо телефоном.

Слід зазначити, що оператори надають подібну послугу (чорний список) платно.

Ссылка на основную публикацию