Блокування екрану на Андроїд: програми для модифікації

Багато власників гаджетів визнають, що заводські блокування екрану на Андроїд досить швидко набридають. Хочеться змінити на краще пристрій, використавши красиві шпалери, спробувати нові способи розблокування і додати йому функціональності. Для здійснення таких побажань на сьогоднішній день є маса корисних додатків.

Можливості сенсорних екранів

Розробники додатків для операційної системи Андроїд не перестають доводити відсутність межі досконалості. Кожен день створюються корисні і унікальні програми, що прокладають шлях до нових можливостей мобільних апаратів, а також дозволяють по-іншому побачити їх функціональність. Такий звичний елемент інтерфейсу, як екран блокування, має чималий потенціал, що неодноразово підтверджувалося численними способами його вдосконалення.

Крім загальних модифікацій, під якими мається на увазі незвичайна розблокування екрану і додатковий захист від несанкціонованого доступу, користувачам надається можливість використовувати ще і потужні конструктори віджетів для даного елемента інтерфейсу. Тепер немає потреби в розблокуванні екрану кожен раз, для того щоб прочитати повідомлення, переключити аудіозапис або станцію радіо, а також відрегулювати рівень гучності, дізнатися прогноз погоди і т. П.

Найпотужніші програми для блокування екрану надають можливість власноруч налаштовувати стиль, інформаційні віджети і функціональні складові гаджета. Ви маєте можливість копіювати стиль оформлення iOS або будь-якої вподобаної моделі Андроїд-апарату. Виставити для розблокування якусь анімовану міні-гру або ж забезпечити надійний захист вмісту приладу складної багаторівневої системою. Як бачимо, такий начебто простий елемент інтерфейсу, як екран Android-пристроїв, насправді володіє масою можливостей. Їх можна активувати, використовуючи спеціальні програми для його модифікації.

9 найкращих додатків

У список кращих і доступних додатків для модифікації розблокування екрану входять:

  1. Echo Notification Lockscreen. Це зручна зміна екрану блокування, що дозволяє зосередити увагу користувача на отриманих повідомленнях. З нею можна сортувати повідомлення і виставляти їх в зручному порядку, при цьому перетворювати їх в нагадування, тим самим контролювати час надходження.
  2. SlideLock Locker. Ця програма теж акцентується на надходять повідомлення. Додатково є можливість виставляти звуки і вібрацію, змінювати статус-панель і використовувати камеру. При надходженні повідомлень екран включається самостійно.
  3. Next Lock Screen. Це розробка Microsoft, що дозволяє показувати розклад дня з календаря, дзвонити одним свайпом за номером телефону із записів, а також запускати необхідні додатки, розташовані в нижній частині екрана. При цьому дисплей не тільки автоматично буде міняти фоновий малюнок, але і видозмінюватися при зміні географічного положення і часу доби, показуючи лише необхідні програми.
  4. MixLocker. Має багато налаштувань і тим перетворення екрану. Може застосовуватися різна розблокування, виставляються випадкові фонові картинки при кожному включенні дисплея, без праці активується камера, плеєр і інші потрібні речі.
  5. Locker Master. Вважається одним з найбільш насичених додатків. З ним можна використовувати в якості фону дисплея живі шпалери і різноманітні теми. У ньому закладено кілька способів розблокування, функції відображення дзвінків, повідомлень і додатків.
  6. Joy Locker. Ця програма відмінно підійде любителям міні-ігор. Нічим примітним не відрізняється, показує лише час і дату.
  7. Dodol locker. Зробить екран самим стильним. Має у своєму розпорядженні темами на будь-який смак, які можна налаштовувати. Дозволяє встановлювати графічний спосіб розблокування, PIN-код і відображення базової інформації.
  8. Cover Lock Screen. «Діловий екран блокування» з доступом до потрібних в певний момент додатків, при цьому є можливість швидкого перемикання між завданнями.
  9. C Locker. Замінник екрану з барвистими темами і цікавими ідеями.

Ці додатки для модифікацій екрану Android-пристроїв дозволять розкрити нові можливості використання гаджета.

Ссылка на основную публикацию