Блокувальник реклами Adlock Plus для браузера Mozilla Firefox

Розробник: Володимир Палант
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
Розмір: 300 Кб
оновлений: Август 27, 2017

Найбільш функціональним браузером для платформи Windows вважається Mozilla Firefox. Однак навіть такий пророблений браузер не може бути ідеальний у всіх аспектах. Наприклад, якщо не встановити спеціалізоване додаток – Adblock Plus, то відключити дратівливу перегляд рекламу буде неможливо.

Adblock Plus – дивовижне додаток для веб-браузера, необхідне для того щоб блокувати всі типи реклами: вискакують вікна, всілякі банери, і так далі.

Установка блокіратора Adblock Plus

Установка цього доповнення починається з того, що в правому кутку необхідно буде натиснути на кнопочку «Меню», і коли відобразиться діалогове вікно, необхідно буде вибрати пункт «Додатки».

Ліва область вікна складається з декількох пунктів, необхідно буде вибрати другий із запропонованого списку, який має назву «Розширення». І в рядку пошуку (права область вікна) потрібно буде ввести необхідне доповнення – Adblock Plus.

У видачі пошукових результатів, виведеться на першому місці необхідне розширення. Праворуч від самої назви буде знаходитися кнопка «Встановити», клікнувши по якій людина запустить установку розширення.

Після того, як установка доповнення підійде до логічного завершення, в правому верхньому куті екрану, людина побачить з’явився значок цього розширення. Після установки, перезапуск браузера не потрібно.

Як користуватися блокувальником реклами Adblock Plus для Firefox?

Як тільки буде встановлено розширення ad blocker для mozilla воно відразу почне виконувати свою головну функцію – блокування реклами. Можна порівняти два варіанти одного і того ж сайту. На першому варіанті не було встановлено розширення пекло блок, а другий варіант – це включене розширення для веб-браузера.


На цьому функціонал розширення не закінчується. Досить натиснути правою кнопкою миші по іконці Adblock Plus, то відкриється меню цього розширення, і там можна буде – відключити функціонал доповнення для певного url-сайту або тільки для активної сторінки на даний момент.

Ці функції були додані невипадково. Справа полягає в тому, що на деяких сайтах блокувальник реклами буде тільки заважати. Наприклад, є сайт, присвячений кіно-тематиці, і якщо включений Адблок для цього домену, то відео буде подаватися в найнижчому якості, і ця проблема не усунеться, поки ви не вимкнете власноруч блокіратор.

Якщо з якихось незвіданих причин, людині потрібно повністю на час відключити роботу доповнення, то немає необхідності його видаляти, досить натиснути на кнопку «Відключити всюди», і тоді додаток буде скасовано.

Іноді на певних сторінках прослизають рекламні блоки. Будь-софт не може бути доопрацьований до повного ідеалу, і тому була передбачена спеціальна кнопка, повідомляючи про несправності на сторінці, яка вважається активною.

Незамінні плюси блокіратора реклами Adblock Plus

  • Немає набридливої ​​реклами, яка дратує перегляд;
  • Можна легко і швидко отримати доступ до необхідного матеріалу, що не переглядаючи рекламних блоків;
  • Немає більше ймовірності, що, натиснувши, на непотрібне місце вас перекине на лівий адреса, де ви отримаєте комп’ютерний вірус на ваш пристрій.

Мінуси adblock firefox:

  • Через блокіратора, часом не можна отримати повний функціонал по сайту. Певні розробники не дають користувачам повного набору інструментів до повного відключення розширення;
  • Зайве навантаження на браузер, а, отже, на оперативну пам’ять.

висновок

Розширення «Adblock Plus» – це незамінний помічник при серфінгу по інтернету. Встановивши це розширення, витративши на це кілька хвилин, перед людиною з’являється чудова можливість подивитися відео, прочитати улюблені новини без тієї реклами, яка раніше приковувала до себе увагу користувачів, відволікаючи їх від основних завдань.

Ссылка на основную публикацию