BlockLauncher (Блок лаунчер)

BlockLauncher (Pro) на андроїд – спеціальний додаток для шанувальників легендарного ігрового програми майнкрафт. Встигли награтися в неї на персональних комп’ютерах, користувачі зраділи появі мобільної версії гри. Але перша ейфорія пройшла швидко, і гравці повернулися до комп’ютерної версії. Адже Minecraft Pocket Edition не була багата великими можливостями: гравець не міг вибрати свій режим, поміняти текстури, поліпшити геймплей, скористатися при проходженні призначеними для користувача модами. Все це дає будівельникам блочного світу багатий простір для фантазії, тому в планшетні і мобільну версію знаменитого розважального додатка грали не так часто. Але все змінилося з появою Блок Лаунчер для андроїд …

Для численних шанувальників майнкрафт створена утиліта BlockLauncher pro, яка працює на Android. Завантаживши Блок Лаунчер на андроїд, Ви зможете завантажувати в свій Minecraft додатковий контент у вигляді нових скриптів, скінів і модов.

 BlockLauncher pro для Minecraft

Утиліта дозволяє користувачам проводити між собою обмін усіма що містяться в грі файлами. Ви їх побачите в кореневій папці продукту. Якщо у вас улюблений сервер, то через BlockLauncher можете ввести його IP і користуватися ним скільки завгодно. Можна встановити як власний аддон, так і будь-який сторонній мод з незвичайним режимом. Загалом: численний контент покликаний урізноманітнити життя геймера буде у вашому розпорядженні.

Якщо ви один з тих гравців, які хочуть більше можливостей в геймплеї, скачайте останню версію BlockLauncher Pro для Minecraft. Вона розроблена для власників мобільних пристроїв, на яких встановлено програмне забезпечення Андроїд. А створення програм для інших операційних систем на черзі.

За допомогою цієї програми з’являється можливість довантажувати нові модулі майнкрафт в програму, навіть якщо вона вже запущена. Пропонована утиліта дозволяє додавати різноманітні текстури, предмети, моди незалежно від того, яка версія Minecraft встановлена. Також є можливість завантажити абсолютно чисту, незабагованную версію майнкрафт.

BlockLauncher pro скачати на андроїд

 (Безкоштовно)

Блок лаунчер Про– це справжня знахідка для любителів мобільної версії найпопулярнішої будівельної пісочниці в індустрії ігор. І від закачування, копіювання на мобільний пристрій, установки і запуску проходить всього 5-10 хвилин.

установка BlockLauncher

Скачайте BlockLauncher на андроїд (смартфон або планшет) за посиланням вище або на жорсткий диск комп’ютера. Якщо ви використовуєте другий варіант, вам необхідно перемістити файл на мобільний пристрій. Це можна зробити за допомогою карти пам’яті або через бездротову мережу (по протоколу Bluetooth). Якщо ваш файл вже закачаний і знаходиться на смартфоні, зробите ці чотири дії:

  1. За допомогою менеджера файлів на мобільному пристрої знайдіть BlockLauncher.
  2. Запустіть файл, погодившись з усіма установками. Для установки всіх файлів програми, необхідно отримати доступ до мережі, захищеному сховища і вібродзвінком смартфона.
  3. Коли всі файли встановляться, запустіть програму. BlockLauncher може не запускатися через те, що, на смартфоні або планшеті не встановлена ​​сама гра, Minecraft Pocket Edition.

Якщо гра встановлена, після запуску програми з’явиться стартовий екран майнкрафт з гайковим ключем. Це свідчення того, що програма встановлена ​​успішно і готова до використання.

Що вміє BlockLauncher Pro?

На даний момент є тільки одна можливість поліпшити гру Маркуса Перссона, додавши всілякі призначені для користувача моди, текстури та інші додаткові елементи. Саме вони і роблять ігровий процес будівельної пісочниці різноманітним і цікавим. Може бути, з часом розробники придумають нові способи завантажити в мобільний гру всі можливості, які присутні в комп’ютерній версії. Але поки вони існують тільки в ідеях, ми рекомендуємо всім гравцям скачати, встановити і користуватися Блок Лаунчер для майнкрафт P.E.

BlockLauncher Pro розширює межі можливостей:

1. Ви зможете встановлювати нові текстури і шейдери. Ця опція сподобається тим гравцям, які вважають за краще зовні привабливі інтерфейси. 2. Ви зможете змінювати дозволу зображень на свій розсуд. Велику роль в зміні налаштувань ді-пі-ай грає версія гри і накопичений досвід користувача. 3. Встановлювати будь-які існуючі для гри патчі. 4. Встановлювати аддони (призначені для користувача карти), повністю перетворює ігровий процес. З установкою мода може змінитися поведінка мобів, управління, інтерфейс. 5. Установка всіляких призначених для користувача с
кінів, яких випущено величезну кількість. Цей пункт актуальний для тих користувачів, хто грає в застарілу версію мобільного пісочниці.

Це тільки частина можливостей цієї програми. На даний момент вона постійно поліпшується, оновлюється і доопрацьовується авторами.

Установка модов для майнкрафт П.Є. через BlockLauncher:

Моди – це саме те, що не вистачає шанувальникам мобільної версії гри. Для їх установки зробіть наступне:

  1. Виберіть мод і скачайте його на жорсткий диск комп’ютера, а потім скопіюйте на мобільний пристрій.
  2. Разархівіруйте закачаний мод в будь-яку директорію.
  3. Запустіть завантажений Apk файл.
  4. Натисніть на картинку з ключем для вибору режиму ModPE Script. Якщо ви не знайшли такий режим, зайдіть в настройки лаунчер і поставте відповідну галочку.

Щоб додати модифікацію, її необхідно знайти в папці за допомогою відповідної клавіші. Так можна встановити не тільки мод, але і всі доповнення, які ви завантажили в цю папку. Надалі якщо ви хочете встановлювати в грі нові доповнення, необхідно запускати не саму Minecraft Pocket Edition, а Блок Лаунчер Про.

BlockLauncher версії Pro припаде до душі всім шанувальникам знаменитої блокової пісочниці. Ця програма-редактор дозволяє користуватися всіма можливостями комп’ютерної версії Майнкрафта- модами, текстурами, скінами і іншими призначеними для користувача і авторськими доповненнями. Саме вони і роблять геймплей Minecraft цікавим і різноманітним.

У нас є дві версії програми-редактора, але ми рекомендуємо завантажити Блок Лаунчер Про. Ця версія повнофункціональна і не «порадує» вас нав’язливою рекламою. Грайте в улюблену будівельну пісочницю, Minecraft Pocket Edition, за допомогою редактора програми!

  • Використання даної програми добре ще й тим, що це дуже проста в освоєнні програма. Чи не доведеться довго розбиратися, як і що працює, ніяких особливих знань не потрібно. Все що потрібно – це просто запустити її, і з її допомогою додавати нові карти, плагіни, багато інших програм і текстури.
  • Скачайте BlockLauncher Pro і незабаром Ви виявите, що Minecraft змінився. Тепер перед вами відкриються нові захоплюючі рівні і незвідані зони. Легко можна встановити цікаві моди, вибрати особливі режими для проходження нових територій. Спробувавши особливості цієї утиліти, ви зможете насолодитися новими можливостями улюбленої гри, яка ще більше затягне вас в свій захоплюючий і різноманітний світ.

Блок лаунчер – перший крок до вдосконалення своєї Minecraft Pocket Edition.

Ссылка на основную публикацию