Бізнес Сайти або (Бізнес Книги) 2020 + що краще для новачка

Ви за чесний бізнес офіційний сайт або за читання бізнес книг

Як повідомляють соціологи, особистим бізнесом на даним момент займаються приблизно 2.8 мільйона жителів РФ. Давайте порівняємо – на 2013 рік їх було 4.3 мільйона. Але, громадяни РФ стали терпиміше ставитися до підприємців. Зараз близько 49% громадян терпимі до бізнесменів, у порівнянні з 41% 2013 року. Неоднозначними до бізнесу були 21%, зараз 16%. Проти підприємництва раніше було 7%, тепер 4%.

Намагаються залучити народ до бізнесу різні школи-бізнесу, спеціальні ЗМІ, інститути бізнесу і особисто підприємці та інфо-бізнесмени. Буває, підприємці так захоплюватися, що створюють свій сайт. І таких людей багато.

Отже, давайте трохи проаналізуємо, чим корисні сайти про бізнес і бізнес паблік при створенні культури підприємців?

Що вам може дати сайт про чесний бізнес?

У різних бізнес ЗМІ, більшу популярність має жанр, в якому, бізнес практики і інші фахівці дають свій погляд на ринок і корисні, на їхню думку, поради. Зрозуміло, рішення при цьому приймає редактор даного ресурсу. Якщо ж сайт особистий, то в ньому рішення приймаємо Адміністратор, що він не з кого не залежить.

Якщо взяти 2013 рік, то бізнес ЗМІ рекомендувало новачкам бізнесменам вивчати:

 1. У твіттері Сергій Титов (один з власників магазинів «Магніт»).
 2. У твіттері Лев Хасіс (менеджер WalMart).
 3. У Фейсбуці Олег тинок (банкір).
 4. У твіттері Борис Титов.
 5. Сайт Максима Крайнова, директора Aviasales.
 6. Сайт Федора Овчинникова «Сила Ума».
 7. Сайт Сергія Вікторович (господар магазинів по електроніки). Його ресурс починається «Блог загального призначення».
 8. Сайт Ігоря Білоусова (власник Belousov Group), назва «Записи Селянина».
 9. Сайт з Камчатки «Бі-Бі». Господар Володимир Торопов.
 10. Сайт Максима Мостова (підприємець).
 11. Сайт Андрія Семенова «Соняшники».
 12. Сайт Сергія Спіріна «Записи інвестора».
 13. Сайт Олексія Бояршинова «Корадо».
 14. Сайт Миколи Додонова «ET-Україна».
 15. Сайт Максима Спиридонова школа «Нетологія».

На жаль, не кожен з даних сайтів на даний день існує. Блогосфера з того часу (хоча пройшло трохи часу) змінилася. Одні бізнесмени пішли з уваги людей, інші, з’явилися. За багатьма опитуваннями, зараз популярні такі готельні сайти:

 1. Компанія CallbackHunter Руслана Татунашвілі.
 2. Холдинг Like Аяза Шабутдінова.
 3. «Вимпелком» Генерального директора Михайла Слобадіна.
 4. Мережа «КонсультантПлюс» Максима Батиров і ін.
 5. Sapfir Capital Олександра Журба.
 6. Інтернет-магазин Madrobots Миколи Білоусова.

Як сказав Аяз Шабутдінов: – «В РФ сайтів по темі бізнес в ряди менше, ніж в західних країнах, через те, що менше в цілому бізнесменів. Коли в західних країнах сайтами про бізнес займається 1000 чоловік, в Україні всього кілька десятків.

Але, в Україні сайти про бізнес набирають розгін. У цій справі немає особливої ​​конкуренції, тому, у бізнесменів виникаємо унікальний шанс бути більш популярним експертом в даній відрости ».

Експерти погоджуються з приводу феномена блогосфери про бізнес в практично прикладному складі постів. Також, блогери рекламують бізнес перед масою читачів і обіцяють своєрідну філософсько-надихаючу частина, говорить А. Журба.

Видання PR Mediabitch.ru Карневска Розалія

Дійсно, в Україні є запит на бізнес дані і як їх втілити. Блогери, які пишуть про бізнес, відкрили необхідність до даної інформації, тому що її у нас в країні мало. Теоретично, про бізнес написано багато, але, наведено дійсних прикладів, розрахунків і всяких таблиць, графіків не багато.

Днями, нами була опублікована колонка про те, як бізнесмену можна вирахувати ефект піару. Автором була проілюстрована таблиця з даного обліку. Потім, багато користувачів писали мені з проханням, прислати їм дану табличку. Самі бачите, як вона їм необхідна. Підприємці РФ не бажають ділитися своїм досвідом. Не знаю, вони або бояться конкурентів, або пристріту.

На мій погляд, більш популярні стануть ті підприємці, які пристріту не бояться і створили поруч з собою коло шанувальників їх стилю підприємництва. У мене створюється враження, що я навіть зубну пасту беру через стилю гендиректора. Я вже мовчу про франчайзингові мережі. Аяз справжній стартапер. Створюється враження, що у нього німб над головою.

Консультант по бізнесу Микола Мрочковскій

Бізнес сайти дозволяють людям поглянути на повсякденність роботи бізнесмена. Чи не на результат їх роботи, а саме на повсякденність їх діяльності. Як саме вони працюють? Крок за кроком. Рух до успіху даних бізнесменів.

Все це створює 3 корисних ресурсу: Успішні кейси, мотивацію, інструментарій, з якого можна дізнатися багато потрібної інформації (різні звіти, CRM, KPI та інше).

Андрій Пометун компанія Task & Solution Marketing

В літературі дається теорія і частина реалій сучасного бізнесу. На своєму ж сайті, людина показує свій особистий досвід. Блог – це записна книжка. Правда, не тільки для себе, а для всіх! Кращі книги по бізнесу і курси не дають діалогу. На особистому сайті, користувач може задавати адміністратору, що цікавлять його, отримуючи при цьому досвід.

Особистий сайт можна порівняти з віртуальною консультацією, як йти до успіху! Така інформація допомагає новачкам вникнути в енергетику успішного бізнесу і зрозуміти, як їм діяти!

Що краще вибрати, бізнес сайти або кращі книги по бізнесу?

Вебмастери, провідні блоги про бізнес, досить чітко відокремлюють свою персону, від літератури про бізнес, незважаючи на те, що частенько бізнес-книги з’являються саме з блогів. Наприклад, Руслан Татунашвілі, який є головою CallbackHunter, написав книгу про бізнес і досить активно пропонує її читачам.

Він каже: – «І книги, і бізнес-сайти не взаємозаміняють один одного. І книжки, і сайти вносять свій внесок по-своєму. Але, відеоблог, пояснює користувачеві суть більш детально ». «З відео людина отримує ті-ж дані, що і від справжньої людини. Але, по-своєму. Хоча, не варто забувати, що є Візуали – ті люди, яким, щоб зрозуміти суть того, що відбувається, потрібно побачити своїми очима. Кінестетики – щоб зрозуміти, потрібно почути. Аудіали – щоб зрозуміти, необхідно відчути. – Книжка сприймається краще Кінестетик. »

Але, якщо налагодити візуальний контакт, будь-яка книга сприйматися буде набагато краще. З’явиться довіра. Наприклад, я написав 6 книг. У плані ще кілька, і багато відео. Чому я перестав писати книги? – Це займає досить багато часу. Багато читачів це просто не розуміють (Андрій Зимін).

«В сайтах про бізнес ви дізнаєтеся про те, що відбувається на даний момент, а не байки, що відбулися сотню років тому. Якщо, звичайно, вебмастер не переписав бізнес момент зі статті, написаної пару трійку років тому »- додає Бєлоусов Микола.

«Досить багато людей, які просто не читають книги. Ось їм сайти дадуть дуже багато корисних вичавок з книжок про бізнес і різні поради, які користувачі зможуть застосувати вже на практиці »- розповідає Микита Куракін.

«Частина ж людей входять в крайність. Наприклад, читають тільки статті блогів і не пам’ятають про книгах, – зауважив Аяз Шабутдінов. – Це теж не вірно. Хороша книжка, – найпотужніший інструмент, за допомогою якого ви можете поліпшити знання. Сайт – пристойний джерело для натхнення і рад, які можна провести на практиці. Книга і блог один одного доповнюють! ».

«За допомогою блогів, ви можете дізнатися про реальні помилки та проблеми, а також, про рішення даних проблем, – повідомляє глава Like Галія Бердникова. – Ми просто говоримо і показуємо, як можна вирішувати різні проблеми. Якщо ж бачимо, що вони людям реально допомагають, ми радіємо! Нас хвилює, щоб користувач не перейняв картину бачення світу блогера повністю. Потрібно залишатися собою, вміти прийняти свої рішення. Здійснити власні помилки! ».

Ссылка на основную публикацию