Бізнес Через Інтернет (Без Вкладень) з Допомогою Написання Статей

Бізнес через інтернет методом написання статей

Інтернет в життя людей 21 століття приніс багато різних нововведень: наприклад це відмінне поле для комунікацій, прекрасний засіб для обміну даних. Інтернет дозволяє купувати і продавати товари і це просто інформаційний простір.

Глобальна мережа все більше заглиблюється в повсякденне життя людей і бізнес через інтернет на даний момент ставати все більш доступний, природний і широко поширеним видом діяльності.

У глобальній мережі все більше шляхів для заробітку, навіть без спеціальної освіти і досвіду в цій справі. Можна привести платні опитувальники, біржу Форекс, можливість заробити на файлообмінниках і купу інших численних методів. Але я б хотів зупинитися на написанні текстів (копірайтингу).

Бізнес через інтернет за допомогою написанні текстів

Назва копірайтинг має численний спектр послуг письменників. Дані послуги письменника мотет спробувати застосувати практично кожна людина, що володіє рідною мовою і здійснити їх через глобальну мережу. В даний спектр можна внести:

– авторські тексти на продаж;

– статті по заданій темі (обмеження за обсягом, стилістики) на замовлення;

– статті з ключовими фразами (ключові слова потрібно вносити в статті із заданою частотністю і послідовністю). Даний спектр можна назвати SEO-копірайтинг, який спрямований на оптимізацію по пошуковим системам і збільшення відвідування ресурсів;

– переробка існуючих статей до невпізнанного виду – рерайт. Рерайт теж має відношення до оптимізації пошукових систем, тому що вони перевіряють на унікальність текст при обліку рейтингів ресурсів. Робиться перевірка статей на унікальність за допомогою анти плагіаторскіх програм. Дані програми здійснюють перевірку тексту на унікальність досліджуючи повторення цитат на інших ресурсах. Висока унікальність статей одна із запорук успіху сайту в пошукових системах.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Бізнес через інтернет за допомогою копірайтингу

Отже, ми дізналися, який діапазон має копірайтинг, виявили в цілому, в чому його суть і сенс. Тепер давайте розберемо, як створити бізнес через інтернет за допомогою написання статей. Тобто, як заробити написанням статей в домашніх умовах?

1. Одне з перших умов даного бізнесу – це якісний зв’язок з інтернетом. Від якості зв’язку залежить оперативність, швидкість і якість виконаних замовлень. Якісний інтернет спрощує знаходження потрібної для написання текстів інформації.

2. Також одне з головних умов – це вільний час копірайтера. Для того, що б заробляти в районі 300 доларів в місяць потрібно min дві години на добу витрачати на письменницьку творчість з написання статей.

3. Грамотність і добре знання мови (краще кілька мов, що в разу збільшить ваш дохід). Уміння користуватися текстовиком начебто Word, Exle або Work.

Копірайтинг, як і будь-який інший бізнес через інтернет, несе в собі фінансову діяльність, таку, як оплата за написання текстів. Дана оплата найчастіше відбувається за допомогою Ел. гаманців, на кшталт Яндекс.Деньги і Webmoney.

Що б дана фінансова діяльність здійснилася, необхідна реєстрація на сайтах електронних гаманців, краще на декількох. На таких ресурсах можна заводити як рублеві, так і доларові або євро рахунки. Цим ви розширите рівень ваших виплат і полегшите замовнику оплату вашої праці. При подібних угодах не варто забувати про відсоток електронних гаманців. У різних системах він різний. Дані гаманці просто необхідні, якщо ви вирішили здійснити свій бізнес через інтернет.

Як знайти замовника

Один з найпростіших способів – це дати оголошення про копірайтерської діяльності на сервісі оголошень. Але відсоток ефективності на подібних сервісах не великий, тому що велика частина замовників здійснюють замовлення на копірайтерського біржах, де реєструються копірайтери від просунутих до новачків.

Яку вибрати біржу

Найпопулярніші біржі з написання текстів та іншої діяльності копірайтерів – це Advego.ru, neotext.ru, textsale.ru і etxt.ru. В цілому по глобальній мережі їх набагато більше, але новачкам бажано спочатку зареєструватися на біржах з хорошою репутацією і зручним сервісом. Розберемо бізнес через інтернет методом написання статей на сервісі etxt.ru.

Спочатку зареєструйтеся на даному сервісі, вкажіть ваш E-meil адресу і заповніть необхідні рядки, не забувши згадати тематику і мінімальний поріг ціни. Дизайн даного сервісу досить простий і зручний для відвідувачів. Якщо ви якісь поля заповніть невірно, нічог
о страшного, відредагуєте потім. Бажано розмістити аватарку.

Після реєстрації, зайдіть в ваш аккаунт і перегляньте замовлення. У цих замовленнях зазначений обсяг статті, її тематика і ціна (ціна вказана за 1000 символів не рахуючи пробіли). Кількість символів можна подивитися в текстовиком Word в меню Рецензування, шукаємо пункт Статистика. Сторінка в Word має в цілому близько двох тисяч символів, виключаючи прогалини. В цілому вимоги замовника називають Технічним Завданням (ТЗ). В середньому ціна за тисячу символів – 10 – 60 руб.

Потім подайте заявочки на обраний замовлення і трохи почекайте, поки людина, яка зробила замовлення вибере вас для написання статті. Зазвичай замовники віддають перевагу кваліфікованих копірайтерів, у яких високий рейтинг. Рейтинг визначають числом успішних виконань поставлених завдань замовників і адміністрацією. Спочатку ви будете виконувати замовлення за невелику суму. Потім, коли рейтинг ваш підвищиться, до вас почнуть надходити дорогі замовлення.

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

Також, в даній біржі можна здійснювати продаж готових статей. Продаючи такі статті, ви будете самі встановлювати ціну, кількість знаків і тему тексту. Спочатку таку статтю ви виставите в своєму особистому кабінеті, потім вона пройдемо перевірку унікальності тексту. Після цього, модератор визначить, чи відповідає стаття вимогам сервісу. Після перевірки вашу статтю виставлять на продаж і її розглянуть замовники.

Після того, як замовник її вибере, він може направити її до вас на доопрацювання, вказавши потрібні зауваження. Це звичайний процес в роботі копірайтера. Після того, як замовник повторно перевірить замовлення, він відправить призначену ціну на ваш Ел. Гаманець.

Мінімум, який ви можете вивести з даної біржі 250 руб. Процес виведення займе два – три дні.

P.S. Якщо ви все ж всерйоз вирішили зайнятися заробітком на написанні статей, я б вам порадив проконсультуватися у професійного копірайтера, у того, хто давно в даній сфері заробляє. Це допоможе вам уникнути багатьох проблем і труднощів в даному бізнесі.

Але, не зовсім необов’язково поводження з профі особисто. Цілком достатньо пройти навчання по відео курсу. Я, наприклад, давно здобуваю курси компанії INFO-DVD і вельми задоволений їхньою продукцією. Не так давно, дана компанія випустила курс «Кіберсант-Автор».

Ссылка на основную публикацию