Біржа статей Адвего. Керівництво по заробітку

Привіт шановні читачі блогу PomKomp.ru Сьогодні постараюся докладно розповісти про одну з чудових бірж з можливістю покупки статей, заробіток на їх продажу, а також перевірці унікальності тексту. Такі сервіси досить популярні серед власників блогів, оскільки дозволяють спростити роботу з текстами до мінімуму.

Адвего – це сайт, створений 10 років тому, на якому можна як продати статтю, так і зробити замовлення, як стати виконавцем, так і досягти високого рейтингу в якості замовника.

Згідно зі статистикою сайту, на ньому зареєстровано понад 3 мільйони користувачів, він має можливість поповнювати і виводити кошти будь-яким способом, а комісія за послуги становить всього 10%.

Для замовника є привілей – він завжди правий, тому при неякісно виконане замовлення вам не доведеться оскаржувати виплату.

Щоб стати одним з успішних користувачів і негайно приступити до створення першого замовлення – пройдіть реєстрацію.

Раніше я розповідав про дві популярні біржі text.ru і etxt.ru. Більш докладно можете ознайомитися з ними прочитавши відповідну інформацію тут і тут.

Реєстрація

Як і на будь-який інший біржі вам знадобиться наявність електронного гаманця для оплати замовлень. Без коштів в особистому кабінеті – створити і запустити замовлення не вийде.

Покрокова реєстрація:

 1. Зайти на головну сторінку біржі https://advego.ru/
 2. Створити псевдонім, пароль, вказати електронну пошту.
 3. Після чого активувати профіль через пошту і заповнити всі необхідні поля.

Тепер можна уважніше подивитися, що являє собою біржа статей Адвего і які в ній є ключові розділи.

Основні розділи

 1. Якщо клікнути на іконку з вашим зображенням (аватаркой), відкриється інформація про вас як про замовника, або як про автора. Загальні відомості поширюються на обидва типи співпраці, до них відносять: «Про себе», «Освіта», «Загальні дані».

Зверніть увагу! На біржі по кожному користувачеві ведеться статистика. У разі замовника, це кількість «оплачені роботи», сума «Відмов» і відсоток повернутих «На доопрацювання».

Справа відображаються новини біржі, рейтинг кращих авторів і кращих замовників за останні 30 днів.

 1. Щодо фінансів – є вкладка «Статистика», де будуть відображатися всі виплати і поповнення особового рахунку.
 2. Є магазин статей, в якому можна купити статтю за необхідними ключовими словами.

Наприклад, нам потрібно стаття для студії краси, яка надає послуги манікюру. Щоб не витрачати час на пошук виконавця – можна відразу спробувати підібрати потрібну готову роботу в магазині унікальних статей і новин.

Отже, за ключовим словом «манікюр», біржа статей адвего запропонувала 139 готових робіт. При цьому, ціна за 1000 знаків з пробілами починається від 35 гривень і досягає 325 гривень.

Додатково перед покупкою ви можете подивитися повний список ключів в роботі, його частотний словник і параметри.

В поле «Вибране» буде відображатися:

 • «Поточні сповіщення» (про запущених замовленнях, про те, що завдання взято виконавцем і т.д.);
 • «Нове замовлення» (для швидкого переходу і створення нового завдання);
 • «Мої сайти» (статистика по загальній сумі і кількості робіт, якщо є – то інформація про проекти);
 • «Магазин статей» (про який вже писали вище).

Так само ваші особисті обрані сторінки, які ви часто відвідуєте.

При виникненні питань – ви завжди можете звернутися в службу підтримки Advego. Спочатку пошукати свою відповідь серед створених запитів, якщо не знайдете – створити свій запит.

Зупинимося докладніше на розділі «Замовнику», а так само типах робіт, вартості та етапах оформлення і запуску замовлення.

для замовника

Щоб почати розміщувати замовлення:

 1. Відкриваємо поле «Замовнику»;
 2. Переходимо в «Нове замовлення»;
 3. Далі натискаємо поле «Проект», «Нова кампанія», – «Введіть назву проекту» (в нашому випадку нехай буде «Ромашка») і клацаємо «Створити».
 4. Тепер налаштовуємо параметри базового замовлення:
 • «Написати статтю» (пишете тему про що потрібна стаття – наприклад, про меблі, про салонах краси, про автомобілі). Нехай у нас буде про квіти;
 • Визначаємося з типом роботи (докладніше про кожен скажемо трохи нижче);
 • Вибираємо категорію, до якої належить наша стаття (квіти можуть відноситься і до ландшафтного дизайну, і до свята / урочистостей);
 • Тепер дивимося шаблон, який потрібно скорегувати, залежно від параметрів, потрібних вам. Тут обов’язково вказати теми, детально вказати всі умови, вимоги, ключі та унікальність. Саме тут варто вказати всі важливі аспекти замовлення, щоб уникнути непорозуміння і доопрацювань.
 1. Залежно від рівня виконавців і типи відбору змінюється мінімально можлива вартість замовлення. Всього на адвего п’ять груп виконавців.
Ссылка на основную публикацию