Біос не бачить завантажувальний флешку: рішення проблеми

Всім привіт! У багатьох виникають питання, якщо биос не бачить завантажувальний флешку. Зазвичай я в цьому випадку відповідаю таким чином – а завантажувальний вона? Якщо у вас виникла схожа проблема, значить, варто було б зупинитися на наступних питаннях:

Біос не бачить завантажувальний флешку – Чи правильно зроблено запис на завантажувальної флешці?

Дуже часто виникає подібна проблема, і це пов’язано найчастіше з тим, що користувачі копіюють просто файли з диска на флешку. Найкраще застосувати будь-яку спеціальну програму. Мені подобається утиліта «Ultra ISO». За допомогою програми можна записувати з будь-якої ОС. Щоб зробити запис потрібно виконати наступне:

1.Нужно завантажити і відкрити програму;

  1. Тепер потрібно пересунутися в розділ завантаження. Назва він може мати різний, все залежить від версії Биос. Скажу одне, в будь-якому випадку є слово «ВООТ».

  1. З’явиться віконце з настройками. У графі Disk Drive треба вибрати флешку, яка безпосередньо потрібна для запису. Також в графі потрібно вибрати метод запису. Hide Boot Partition – вкладка немає. Після всього цього потрібно натиснути на функцію запису.

  1. Всі відомості з флешки будуть видалені.

Коли все успішно завершиться, вас сповістять.

налаштування Биос

Часто трапляється, коли виявляється, що Биос налаштований не вірно. В цьому випадку необхідно виконати такі дії як:

  1. Перезавантажте ПК і зайдіть в БІОС. Як правило, в БІОС заходять, натиснувши на F2 чи DEL. Під час включення ПК просто потрібно подивитися на екран, і ви самі все зрозумієте;
  2. Перейдіть в розділ завантаження. У цьому розділі буде присутній пункт «ВООТ». USB HDD повинна бути першою. Справа показані кнопки, якими цілком може носити рядки.

Після налаштувань у вас повинно вийти так само, як і на скріншоті. Якщо ж флешку під’єднати до підключення ПК, а вже потім увійти в Біос, то у вас з’явиться найменування флешки біля пункту – USB HD.

Ссылка на основную публикацию