БФП для домашнього користування дешевий і надійний: вибираємо …

У даній статті постараємося дізнатися, який БФП для домашнього користування дешевий і надійний. Головна особливість багатофункціонального пристрою (МФУ) в тому, що в ньому зібрано відразу кілька пристроїв: принтер, сканер, копіювальний апарат, а іноді і факс. Це значно економить місце в приміщенні і виключає зайві витрати на покупку всього окремо. МФУ – недорогий і надійний інструмент, що допомагає в створенні будинку свого роду міні-офісу. Їх різноманітний, але не складний.

БФП для домашнього користування дешевий і надійний: струменевий або лазерний?

Перед тим як розглянути функції кожного з видів, я пропоную ознайомитися з невеликим описом характеристик МФУ для домашнього користування по пунктам:

 1. МФУ може бути оснащено факсом, що не зовсім підходить для користування вдома.
 2. Для домашніх потреб не потрібна велика швидкість роздрукування, досить лише 20-30 секунд на одну сторінку.
 3. Важлива роль відводиться на якість і передачу кольору. Зернистість відбитку – не менше 1000 × 300 dpi.
 4. Прийнятно дозвіл сканера мінімум 600 × 1200 dpi.
 5. Обов’язкова можливість обробки паперу формату А4.
 6. Зручною функцією є можливість роботи без комп’ютера.

Найзначніше відміну в сімействі МФУ – це тип принтера. Існує два різновиди – струменеві і лазерні.

Струменеві МФУ друкують фарбами. Раніше них були тільки матричні принтери, але такі вже давно ніде не використовують. «Струйники» мають невисоку швидкість друку і мають невеликий ресурс заправки картриджа, але такі пристрої найбільш дешеві. Цей тип пристроїв не витримав би конкуренції з лазерними принтерами, якби не була придумана можливість підключення системи безперервної подачі чорнила (СНПЧ), в рази скорочує вартість друку.

В більшості своїй сучасні струнні МФУ є кольоровими. Завдяки СНПЧ здатні працювати протягом одного року або навіть двох років, не вимагаючи особливого догляду. Також плюсом даного типу виступає можливість отримання якісних копій фото без участі комп’ютера. Чорні пігменти більше підходять лазерних принтерів. Для будинку чорно-білі пристрої – не найкращий варіант. Але перевага в тому, що підтримується економічний режим надходження тонера, що дозволяє друкувати до 2500 сторінок за одну заправку картриджа.

Лазерні принтери друкують тонером. За одну заправку такі МФУ можуть роздруковувати до 1600 текстових сторінок. Звичайно, це залежить від моделі пристрою. Ви можете користуватися послугами по заправці картриджа або ж самостійним чином заповнити його чорнилом. Лазерні принтери виключають можливість роботи з фотопапером. Вони друкують лише відтінки сірого.

Існують лазерні принтери, що використовують кольорові фарби, але такі пристрої не підходять для домашніх умов з наступних причин:

 1. Самостійна заправка кольорового картриджа – складна процедура, зазвичай проводиться в сервісних центрах.
 2. На таких пристроях більш гірша передача кольору, ніж в струменевих технологіях.
 3. Лазерні БФП значно дорожче струменевих.
 4. Є певні вимоги до якості паперу: щільність – мінімум 90 н / м.кв.

Підсумок: такий тип пристроїв не доцільний для використання вдома через високу вартість і складності в обслуговуванні.

Кращі моделі домашніх МФУ на 2016 рік

З огляду на відгуки користувачів, я надаю наступний список кращих МФУ 2016 року:

 1. Модель «Samsung Xpress C460W» є лазерний багатофункціональний пристрій з чотирма кольорами. У хвилину цей пристрій здатний друкувати 20 чорно-білих сторінок або робити 4 копії в кольорі. МФУ має дворядний монохромний дисплей, що відображає інформацію про поточні процесах і робочому стані пристрою. Тут можлива підтримка протоколу з’єднання «Wi-Fi», що забезпечує більшу мобільність пристрою.
 2. «Canon PIXMA MG6840» – МФУ струминного типу, що має п’ятикольорову друк і виразну передачу кольору. Двостороння друк – одна з особливостей даного пристрою, що сприяє скороченню часу на друк документів. Ще один плюс – висока швидкість сканування – 4 сторінки формату А4 за хвилину. МФУ оснащено РК-дисплеєм, що передає користувачеві інформацію про операції.
 3. «Epson L655» – має перевагу над іншими моделями, що полягає у відмінній передачі кольору при фотодруку. Підтримується можливість автоматичного сканування декількох документів. Також пристрій підключається до СНПЧ. Ще одним плюсом є низька вартість витратних матеріалів.
 4. «HP Deskjet Ink Advantage 5645» – прекрасний вибір для домашнього користування. Компактний пристрій з яскравим сучасним дизайном. В МФУ передбачена термічна струменевий друк, завдяки якій можна отримати фотографію 20 на 30 см всього за 3-4 секунди! У девайсе є можливість друку з карт пам’яті, а до комп’ютера або ноутбука можна підключитися і без проводів.

Ось і все друзі! Тепер ви знаєте який БФП для домашнього користування дешевий і надійний і всю інформацію, що стосуються подібної теми. Не забуваємо лайкать статтю, а так само задавати свої питання в коментарях.

Ссылка на основную публикацию