Безкоштовний VPN на комп’ютері в браузері Opera для розробників

У свіжій версії для девелоперів популярний браузер обзавівся вбудованим VPN. Дана технологія дозволяє користувачам зберігати анонімність у всесвітній мережі і отримувати доступ до ресурсів, які блокуються урядами деяких країн. Серед головних переваг VPN-клієнта від Опери слід виділити відсутність ліміту на переданий трафік, а також його безкоштовність. Адже, по більшій частині, якісні VPN-сервіси на даний момент залишаються платними.

Нова функція для Opera developer надана компанією SurfEasy, яка прославилася завдяки розробці подібних платних послуг для персональних комп’ютерів і мобільних гаджетів. Отже, можна не сумніватися, що в браузер буде вшитий якісний VPN. На даний момент маскування користувачів здійснюється завдяки американським, канадським і німецьким серверів. Але як тільки буде запущена стабільна версія браузера, число країн планується збільшити в рази. Щоб розробник зміг активувати VPN, йому знадобиться підтвердження цієї дії з «Настройок», через розділ «Політика конфіденційності».

Згідно з інформацією від Global Web Index, сервісами VPN регулярно або хоча б раз користувалися чверть відвідувачів всесвітньої мережі. 38% користувачів подібні послуги знадобилися для доступу до розважального контенту, близько 30% бажають таким способом зберегти свою анонімність, а 28% хочуть мати доступ до заблокованих ресурсів з робочого місця або в своїй країні. Ще 25% використовують VPN для спілкування з родичами або близькими за межами своєї батьківщини. В цілому подібними сервісами цікавляться люди віком від шістнадцяти до тридцяти чотирьох років.

За даними з офіційного блогу Opera, функціонал їх нового сервісу подібний до більшості аналогічних послуг і дозволить:

  • приховувати реальний IP віртуальною адресою, що ускладнює визначення місця розташування даного користувача;
  • отримувати доступ до цікавого користувача контенту (соцмережі, відео-стрімінг, онлайн-сервіси та окремі ресурси), незважаючи на блокування з боку уряду, керівництва офісу або освітнього закладу;
  • убезпечити свій вихід в інтернет за допомогою громадських точок доступу. Адже дуже часто зловмисники отримують персональні дані користувача завдяки виходу в мережу через публічний Wi-Fi. А нова версія браузера Opera дозволить в значній мірі підвищити захищеність доступу до персональної інформації користувача.
Ссылка на основную публикацию