Безкоштовний пошук телефону по IMEI через супутник

Пошук загубленого або вкраденого мобільного телефону – завдання не з легких. А якщо подивитися офіційну статистику втрачених і повернулися до власника девайсів, то зрозуміло, чому багато хто намагається розшукати пристрій своїми силами. Втрата мобільного телефону тягне за собою багато проблем, починаючи від матеріальних витрат і закінчуючи втратою особистих даних. Отже, чи можливо по IMEI відшукати телефон, та ще й безкоштовно?

Пошук телефону по IMEI

Самостійно знайти телефон таким чином неможливо. Для того, щоб повернути смартфон, вам в будь-якому випадку необхідно написати заяву в поліцію. І поліція вже складе запити в спец.подразделеніе МВС. Система діє так, що оператор може повідомити приблизне розташування телефону тільки після рішення суду. Коли ви вставляєте SIM-карту і входите до мережі, оператор бачить ваш IMEI-код і номер телефону. І якщо є збіги по базі викрадених телефонів, то направляє інформацію правоохоронним органам.

Слід пам’ятати що IMEI відноситься до програмної частини пристрою і може бути змінений. На жаль, якщо на телефоні його поміняли, то знання справжнього IMEI-коду вам вже нічого не дасть. У великих містах розташування визначають з високою точністю, а вдалині від поселень шанс залежить від найближчої вежі стільникового зв’язку.

Сайти для пошуку телефонів по IMEI

Вже давно є сотні сайтів, які нібито надають можливість знайти будь-який телефон по IMEI. Більшість з них вимагають за послугу від $ 5. Деякі, звичайно, безкоштовні, але пропонують встановити свою програму, в якій містяться віруси, Майнер і інші капосні програми. Всі ці сайти – шахрайські. Оператор зв’язку не даватиме доступ до абонентської бази всім підряд. Власники цих сайтів намагаються довести, що мають якісь зв’язки з операторами, але всі їхні докази – це нічим не підкріплені слова.

До того ж є сайти, на яких викладають свій IMEI люди, вже позбулися смартфона. На них варто заходити тільки в разі, якщо ви хочете купити телефон на вторинному ринку і дізнатися його історію, щоб потім до вас не прийшли співробітники поліції.

Шукаємо телефон своїми силами

Володарям техніки від Apple набагато простіше знайти свій пристрій. Для успішного пошуку знадобиться включена опція «Знайти iPhone» на вашому девайсі.

Для того, щоб встановити місце розташування смартфона, вам необхідно зайти на iCloud, ввести Apple ID. Після входу клікнути на «Знайти iPhone або iPad» і на карті буде мітка з поточним розташуванням пристрою.

Для володарів смартфонів на Android справи йдуть гірше. Щоб спробувати знайти ваш телефон, вам необхідно зайти на ваш обліковий запис Google і клікнути на «Визначити місце розташування пристрою».

Якщо знайти телефон не вийде, то можна хоча б його заблокувати і стерти всі ваші дані. На жаль, зловмисники можуть просто перепрошити телефон і все буде марно.

висновок

Знайти загублений телефон не так вже й просто. Постарайтеся не залишати його без нагляду і завжди носите з собою. Обов’язково використовуйте всі запобіжні заходи, щоб убезпечити себе від довгих місяців пошуку.

Ссылка на основную публикацию