Безкоштовні VPN для Windows 10

VPN – це особливе з’єднання з глобальною мережею, при якому всі вихідні дані з вашого комп’ютера шифруються. Таким чином забезпечується додаткова безпека і анонімність. Сьогодні існують сервіси, які забезпечують безкоштовні VPN для операційної системи Windows 10. Вони особливо актуальні, адже нам часто необхідно заховати свій IP-адресу для відвідування заблокованого аккаунта. Також іноді потрібно зайти на ресурс, який для вашої країни з деяких причин заблокований і забезпечити безпеку своїх даних при використанні бездротових мереж. У цій статті будуть представлені найбільш популярні сервіси для надання ВПН.

CyberGhost – забезпечить надійний та безкоштовний VPN

CyberGhost – це проста у використанні і налаштуванні програма. Вона дозволить забезпечити стабільне VPN-з’єднання. Програма відрізняється від інших кроссплатформенную. Ви можете її використовувати як на Windows 10 і більш ранніх версіях ОС, так і на Mac OS X, Linux, а також на платформах мобільних телефонів iOS, Android. Програма надається як в безкоштовному варіанті, так і в платному. Їх відмінність в кількості серверів, що надаються, 37 яких доступні в 15 країнах в безкоштовній і близько 300 серверів в платній версії. Якщо ви вважаєте за краще не платити за ВПН, ви повинні будете кожні 3 години підключатися заново, тому що сервіс обмежує з’єднання за часом.

Ще до мінусів безкоштовного використання можна віднести нездатність працювати з деякими торрент-трекера. Щоб позбутися від обмежень – заплатите 40 доларів річної передплати і користуйтеся послугою в повному обсязі на Windows 10 і інших ОС.

CyberGhost працює по протоколу OpenVPN, який шифрується 256-бітовим кодом згідно з технологією AES. Сервіс є найбільш безпечним серед своїх конкурентів. Програма сумісна з багатьма популярними інтернет-навігаторами: Google Chrome, Mozilla FireFox, IE.

Програма для Windows 10 CyberGhost VPN

До переваг можна віднести:

 • кроссплатформенность;
 • прийнятну безкоштовну версію;
 • зрозумілий інтерфейс.

До недоліків:

 • обмеження підключення;
 • проблему з деякими торрент-трекера.

Тепер переходимо до використання VPN-програми:

 1. Скачайте її з офіційного сайту -.
 2. Встановіть та запустіть. Програма повинна відобразити реальний ваш IP-адресу та місцезнаходження.
 3. Посеред робочого вікна знаходиться велика кнопка, натиснувши її ви виконуєте підключення до сервісу. За замовчуванням ви підключіться до найближчого сервера ВПН.
 4. Зліва кнопка для зміни країни «Simulated Country», праворуч кнопка «Simulated IP Address», де можна змінити IP-адресу.

Читайте також: Як включити ВПН в Яндекс браузері.

Hotspot Shield – програма для віддаленого сервісу для Windows 10

Hotspot Shield пропонує до 750 МБ трафіку на добу, які ви можете використовувати на декількох пристроях. Сервіс має відмінну функцію автоматичного підключення до VPN, коли ви виходите в інтернет, використовуючи незахищену мережу WI-FI. Це дає можливість здійснювати фінансові транзакції в мережі і не турбуватися, що вашими персональними даними можуть скористатися сторонні особи.

До позитивних моментів можна віднести:

 • простоту в використанні;
 • невелика вага інсталяційного пакета і програми;
 • кроссплатформенность;
 • наявність версії для Windows і iPhone.

Але мінусів у цій програмі більше:

 • нестабільність з’єднання;
 • іноді уповільнює швидкість інтернету;
 • реклама в вікні програми, яка іноді відверто заважає працювати;
 • складність в налаштуваннях.

Програма Hotspot Shield

Щоб скористатися даною безкоштовної VPN-програмою на Віндовс 10:

 1. Скачайте з офіційного сайту інсталяційний пакет -.
 2. Встановіть і відкрийте програму.
 3. Перед нами відкриється вікно, в якому ви побачите червоне поле посеред екрану, це означає, що сервіс ще не підключений. Після підключення служби поле змінить колір на зелений, що буде означати, що ви вже використовуєте безпечне з’єднання. Тут же кнопка для зміни країни, а також кнопка для припинення ВПН-з’єднання.

Це може бути корисним: Доступ до запитуваного вами ресурсів обмежено як обійти.

TunnelBear – проста програма для VPN-з’єднань

Відмінною рисою TunnelBear є виняткова простота. Щоб почати користуватися програмою, досить при реєстрації вибрати регіон для підміни. Додаткові функції складають лише два положення On / Off. ВПН-додаток зроблено для ПК і мобільних пристроїв. Без помилок працює з усіма популярними браузерами і ОС Віндовс 10. Дані шифруються за протоколом OpenVPN, яке використовує 128-бітний ключ для шифрування пакетів з даними, що забезпечує високу швидкість роботи сервісу. TunnelBear є одним з найшвидших подібних сервісів.

Для роботи в програмі необхідно створити обліковий запис. З одного аккаунта можна використовувати 1 комп’ютер і 2 мобільних телефони.

До плюсів безкоштовного додатку можна віднести:

 • цікавий дизайн інтерфейсу;
 • простота використання;
 • кроссплатформенность.

Мінуси програми:

 • можна було додати деякі надбудови над програмою;
 • обмеження використання по трафіку.

програма TunnelBear

Для того, щоб завантажити і скористатися ВПН-додатком:

 1. Перейдіть на офіційний сайт -.
 2. Запустіть програму і в нижній частині екрана ви можете вибрати необхідну країну для симуляції місцезнаходження. На екрані програми зліва є лічильник залишився трафіку.

У статті ми розглянули основні безкоштовні VPN-програми для операційної системи Windows 10, які справляються зі своїм завданням краще за інших.

Ссылка на основную публикацию