Безкоштовні сервіси віртуальних номерів огляд

Віртуальний номер – звичайна комбінація цифр, яку можна використовувати в якості номера телефону. При цьому немає необхідності купувати будь-яке обладнання або сім-карти. Ви можете телефонувати для безлічі цілей: дзвінків, СМС, факсу і т.д. Принцип їх роботи заснований на переадресовувати дзвінки або повідомлень.

Огляд безкоштовних сервісів

Безкоштовні віртуальні номери в основному дають можливість тільки отримувати СМС-повідомлення. Їх використовують для реєстрації на будь-якому ресурсі, з метою не розкривати реальний номер або тоді, коли необхідно створити кілька акаунтів, кожен з яких повинен бути прив’язаний до унікальним номером. Нерідко їх застосовують для отримання знижки на якусь послугу або товар. У цій статті будуть розглядатися сервіси, які дають можливість використовувати віртуальні номери безкоштовно.

Читайте також: Сервіси скорочення посилань Перевірка пунктуації онлайн – які є сервіси? Сервіси для створення скріншота веб-сторінки Унікальні набори кодів для смартфонів, які можуть стати в нагоді кожному

Onlinesim.ru

Цей ресурс користується помітною популярністю і дуже не погано розкручений. Він надає можливість використовувати одночасно до 6 телефонних номерів. При цьому на сайті не забувають періодично оновлювати наявну базу.

Qealty.ru

Цей сервіс не такий популярний, як попередній, але іноді це буває дуже до речі. Якщо вам необхідно зареєструвати аккаунт в будь-якої соціальної мережі – це ідеальний варіант. Адже на розкручених сайтах, швидше за все, всі доступні номери вже давно застосовувалися для цієї мети. Одночасно можна використовувати 4 номери, а база доступних варіантів регулярно змінюється. Дату наступного оновлення можна подивитися відразу під колонками з повідомленнями.

Twilio

Відмінний сервіс, що надає телефонію по всьому світу. Практично всі доступні функції на ньому платні, але для того щоб зареєструватися на якому-небудь ресурсі, користувачеві досить буде пробної безкоштовної версії. Сайт зроблений на англійській мові, але у нього дуже простий інтерфейс, тому складності з реєстрацією не повинно буде виникнути.

TextNow

Досить популярний ресурс, на якому ви можете отримати віртуальний номер. При цьому використовувати його можна буде постійно, а не тільки протягом будь-якого періоду часу. Якщо ви хочете отримати номер безкоштовно, доведеться переглядати рекламу на сайті.

Countrycode.org

На цьому ресурсі передбачена безкоштовна пробна версія. Протягом 10 днів ви зможете виконувати абсолютно будь-які дії з віртуальним номером: дзвінки, СМС та багато іншого, але тільки в межах наданих 4 $.

Smska.us

Розробники цього ресурсу надають можливість оцінити роботу сервісу. Для цього можна використовувати 3 безкоштовних номера, але тільки після реєстрації на сайті.

Sms.ink

На цьому ресурсі викладені номера для реєстрації в соціальних мережах або інших додатках. Безкоштовно надаються 2 номери, решта ж доведеться купувати самостійно. Вартість варіюється від 1-10 гривень і залежить від того, на якому ресурсі потрібна реєстрація.

Існує досить багато сервісів безкоштовних віртуальних номерів, і знайти один з них не становить проблем. На жаль, такі номери дуже рідко виправдовують покладені на них завдання, так як ви, швидше за все, опинитеся не першим, хто їх використовує. Якщо немає бажання купувати платні номери, намагайтеся шукати найменш популярні сервіси. У них більш висока ймовірність знайти номер, який ще ніде не використовувався.

Ссылка на основную публикацию