Бездротове підключення інтернету до комп’ютера

Бездротове підключення інтернету до ноутбука

Добрий день друзі. У наше століття цифрових технологій більшу частину зовнішніх пристроїв можна підключити до ПК без будь-якого кабелю, іншими словами, створити бездротове підключення інтернету.

За прикладом ходити далеко не треба, наприклад бездротова миша, або клава. У більшість ноутбуків вбудовані Wi – Fi. Це дуже зручно для виходу в інтернет. Наприклад ви можете взяти свій ноутбук і увійти в інтернет де ні будь в кафе. Зараз роблять навіть трамваї з Wi – Fi.

У більшість ноутбуків також вбудований і Bluetooth. Що дозволяє без особливих проблем зв’язатися наприклад з телефоном, передавати якісь ні будь файли, навіть відео. Я раніше часто так робив. Просто я потім прийшов до висновку, що передати велике число фото набагато швидше через Картрідер. За Bluetooth це займає набагато більше часу.

Зараз випускають принтери, з якими можна зв’язатися, як це не здасться дивним, через Wi – Fi.

Яке ж підключення інтернету краще

Наприклад, за допомогою порту USB найчастіше підключаються як я вже говорив миша, клавіатура і зовнішні жорсткі диски. Але більшість користувачів все ж вважають за краще підключатися за допомогою кабелю, тому що таке підключення буде безперебійним. Особливо я б хотів виділити зовнішні жорсткі диски. Тут потрібна велика швидкість. І кабель тут поки ще поза конкуренцією. Також бездротове підключення рідко воліють любителі ігор. Все через ту ж швидкості. Особливо в іграх, де важлива кожна секунда.

Іншими словами, жорсткі диски, монітори і телевізори краще підключати за допомогою кабелю. Якщо ви все ж вирішили купити бездротову мишу або клаву з Bluetooth, стежте за комплектом. Він повинен бути в зборі, там обов’язково повинен бути передавач для вставки в USB порт.

Також є миші, які з’єднуються з ПК за допомогою радіохвиль з частотою 27 Мгц. Але вони мають істотний недолік. Маленький радіус дії, всього 1-2 м. Якщо ж частота радіо хвиль 2.4 Ггц, то їх радіус сягатиме 10. Миші, які підключаються за допомогою Bluetooth, мають радіус дії 10м.

Багато користувачів вважають за краще купувати миша або інший пристрій з подвійним інтерфейсом підключення. Бездротовим і по кабелю. Коли ви підключаєте кабель, то батарея миші заряджається.

Хочу відзначити, що третє покоління USB має швидкість в 10 разів більшу, ніж друге. У USB 3.0 швидкість передачі 640 Мб / c. У порту USB 2.0 швидкість всього 60 Мб / c. Це дає суттєву різницю, особливо при підключенні складного пристрою, наприклад жорсткого диска.

Що стосується кабельного підключення, то тут поки поза конкуренцією USB підключення. За допомогою нього підключається велика частина зовнішніх пристроїв. Принаймні – поки що. Що найголовніше, за допомогою цих пристроїв можна передавати не тільки дані, але і харчування до цих же пристроїв.

Наприклад на багатьох стільникових є USB кабель для зарядки телефону.

Хочу наостанок сказати про Wi – Fi підключення. У цього підключення сильне магнітне поле. Це все одно, що включити мобільний телефон в режим дозвону і не вимикати. З’єднання діє постійно. Правда у стільникового телефону воно в 10 разів більше. Але ви не розмовляєте по ньому цілий день.

Тому, на ніч не забувайте відключати ваш роутер або інше Wi – Fi пристрій. І спите спокійно.

Ссылка на основную публикацию