Без доступу і обмежена при підключенні по Wi-Fi.

Без доступу до Інтернету, обмежена при підключенні по Wi-Fi.

Чи не працює Інтернет через Wi-Fi, причини і що робити. Wi-Fi мережу можна тепер встановити і у власному будинку. За рахунок неї вдасться виходити в мережу інтернет зі всіляких цифрових пристроїв – телефон, смартфон, планшет, а також телевізор, якщо він підтримує цю функцію.

Все, що потрібно для організації бездротової мережі Wi-Fi – це роутер, комп’ютер і високошвидкісний доступ в Інтернет. Однак, купивши пристрій, може виявитися так, що виникають проблеми при його налаштуванні. Варто розглянути найбільш часті труднощі, які можуть заважати комфортно використовувати всесвітню мережу і дозволити їх.

Не виходить налаштувати роутер по 192.168.1.1 admin admin.

Є роутери, що вимагають попередньої настройки (зайти на 192.168.1.1 або http://192.168.0.1 по admin admin). Інакше він не функціонуватимуть. При цьому отримати доступ до налаштувань не виходить.

Провести наступну діяльність: перевірити ще раз, що в налаштуваннях прямого підключення прапорець встановлений в стані «отримувати адресу IP автоматично». Адреса повинен бути вказаний саме в адресному рядку. Багато її плутають з рядком пошуку; включити заводські настройки. Можливо, що роутер був встановлений на інший комп’ютер раніше, або просто тестувався на якість роботи.

Якщо заводські настройки не допомагають, то відключити кабель провайдера і переглянути налаштування в оффлайн-режимі. Програмне забезпечення повинно бути новим. Якщо немає, то оновити прошивку.

Неправильне підключення кабелів.

При перенесенні пристрою або при першому підключенні багато користувачів плутають порти LAN і Internet. Неважко здогадатися, що включивши кабель в невідповідний для нього порт, доступ до віртуальної мережі отримати не вдасться.

Wi-Fi є, а доступ до Інтернету відсутній (без доступу до Інтернету, підключення обмежена або відсутня).

На всіх пристроях відображається наявність Вай-Фай. На ділі бездротова мережа не передає дані і не приймає їх. Вирішення цієї проблеми просте. В налаштуваннях роутера відключений DHCP сервер. Поставити галочку навпроти «Enable» у вкладці DHCP.

Роутер не зберігаються настройки.

Складно буде постійно вводити їх. Швидше за все, труднощі пов’язані з обраним браузером. Спробувати використовувати інший. Зазвичай це миттєво допомагає вирішити проблему.

Пристрої не ідентифікують Wi-Fi після настройки (смартфон, телефон, планшет або ноутбук не бачить Wi-Fi). В першу чергу переконатися, що роутер включений. У пристроях повинен бути включений режим Wi-Fi. Деякі з них не можуть синхронізуватися з бездротовою мережею через старої прошивки. Примітно, але деяка техніка Apple буде впізнавати Wi-Fi лише після зміни країни перебування зі своєю на будь-яку європейську.

Якщо все перераховане не допомагає забезпечити комфортне користування вай фаем, то можливо, що присутній заводський брак. Спробувати використовувати роутер для іншої мережі.

Ссылка на основную публикацию