Багато сердечок в ВК скопіювати з комп’ютера: картини зі смайлів

Про картинки-смайлики в соціальній мережі Вконтакте знають всі. Немає людини, яка ними не користувався б. Смайлів зараз вже більше тисячі, і ними виражається будь-яка емоція або посилюється акцент на будь-якої думки. Однак, деякі громадяни придумали ще один спосіб їх використання. Ви маєте можливість копіювати багато сердечок в ВК і намалювати з них цілу картину!

Способи вставити смайл серця “ВКонтакте”

Спочатку розповімо про традиційний використанні смайликів. Є люди, які до сих пір не знають деяких тонкощів.

Одиночний смайлик можна поставити в будь-якому коментарі, в повідомленні або в запису Вконтакте. Коли ви натискаєте в поле для набору тексту, праворуч з’являються кілька іконок. Серед них є кнопка, що відкриває список доступних смайлів.

Досить навести мишку на цю пику, і список з’явиться у спливаючому вікні. У деяких випадках потрібно не просто навести миша, а клікнути нею. Тепер слід вибрати будь-які картинки в списку. Вікно не закривається після кліка на смайлик, тому можна вставляти в запис відразу кілька смайликів. Щоб його закрити, потрібно клацнути за межами цього віконця.

Обрані вами таким способом піктограми розташуються в тексті одна за одною.

Смайли в статусі ВК

Зараз такий метод працює і в статусі вашої сторінки – праворуч від вікна введення тексту з’являється описана вище кнопка. Але трохи раніше ставити піктограму в статус як на комп’ютері, так і на телефоні доводилося тільки з використанням кодів символів.

Ці коди є чотирьох, п’яти або шестизначні цифри. Перед числом повинні стояти символи «амперсанд» і «грати», а позаду символ крапки з комою. Наприклад, ось так: &# 128148; &# 128150; &# 128158; і так далі.

Якщо вставити такий код в текст Вконтакте і зберегти його, то движок соцмережі його розпізнає і перетворює в смайлик. Саме так ставляться в тексти будь-які картинки, навіть ті, яких немає у вікні вибору.

Як зробити багато сердечок “ВКонтакте”

Якщо описаним вище способом додати відразу дуже багато піктограм в текст, то вони можуть скластися в картину. Про це зазвичай і йде мова, коли говорять про те, як додати багато смайлів в ВК.

Ось наприклад:

Добре видно, що велике серце зібрано з рожевих квіточок, а фон виконаний з фіолетових сердечок.

Ось ще один приклад, вже з інших картинок:

Перенести таке творіння в будь-яку свою запис дуже просто: потрібно виділити все це і натиснути клавіші Ctrl + C. Символи будуть збережені в буфері обміну, звідки їх можна вставити Ctrl + V куди завгодно.

Таким нехитрим способом можна малювати не тільки найпростіші малюнки, але створювати цілі картини, ось наприклад:

Звичайно, користувачі ВК у яких багато вільного часу вже давно настворювали масу подібних малюнків. Вам залишається тільки знайти відповідні сайти і скопіювати готові творіння. Загляньте сюди:

http://text-image.ru/news/kartinki_iz_smajlikov/1-0-123

А ще існують цілі онлайн-редактори для такої творчості, де дуже зручно можна намалювати смайликами що завгодно, для того щоб потім порадувати своїх друзів: https://emojio.ru/

Коди сердечок ВК

Про кодах символів, які розпізнаються соцмережею як смайли, говорилося вище. Будь-смайл можна написати таким кодом. В Інтернеті легко знайти сайти, присвячені виключно смайликів. Вони там зазвичай зручно розсортовані по категоріям, наочно представлено відповідність коду і піктограми. Ось наприклад:

http://smaylikivk.ru/

https://kody-smajlov-vkontakte.ru/

http://vkclub.su/ru/emojis/

Просто копіюйте код і вставляйте його в текст ВК.

Ссылка на основную публикацию