Багато грошей в Into The Dead 2 огляд, поради та секрети, гайд

Сьогодні поговоримо про іграшці Into The Dead 2 вийшла в жовтні на Play Market, на сьогоднішній день мабуть найкращий зомбі Раннер для телефонів. Проведемо короткий огляд гри, розповімо як дістати багато грошей, дамо поради та хитрості по грі у вигляді невеликого гайда.

Короткий огляд Into The Dead 2

У Into The Dead 2 належить пройти шлях справжнього воїна, занурившись в світ зомбі апокаліпсису. Побита тема про зомбі подана тут з чарівною музикою, прекрасною графікою, а найцікавіше – насиченою динамікою, якою часом не вистачає в іграх схожого жанру. І вся ця краса на екрані вашого Андроїд смартфона. У грі багатий арсенал для знищення ворогів, бензопила, пістолети, автомати і звичайно ж дробовики і вибухівка. На даний момент в грі 7 великих розділів, більше 60ти різних етапів і багато різноманітних побічних місій. Що найцікавіше розробники продумали кілька варіантів альтернативних кінцівок. На відміну від першої частини в грі з’явився сюжет – нам належить очолити місію з порятунку сім’ї від напливу ходячих. Короткий ролик познайомить вас з іграшкою ближче.

Into The Dead 2 – багато грошей

Якщо вам ліньки заробляти свої кровні проходженням місій, завжди можна встановити «мод багато грошей». Оскільки у нас інформаційний портал, ми не розміщуємо посилання на «зламані» версії гри, але ви з легкістю відшукаєте їх в Інтернеті.

З обережністю ставитеся до завантаження модифікацій і зламаних ігор, крім купи бабла в гру може бути легко вшитий вірус, або нав’язлива реклама, яку дуже важко видалити з пристрою.

У нормальних модах вам не буде потрібно встановлювати всю гру цілком, а достатньо буде встановити оригінальний APK файл, завантажити «кеш гри» і закинути в необхідну папку. Кеш ігор зазвичай знаходиться в папці «obb».

Гайд по грі, поради і секрети

У будь-якій грі є свої невеликі хитрощі і секрети по проходженню. Завзяті геймери давно набили руку і відразу намагаються вловити всі нюанси. Нижче дамо загальні рекомендації по грі і розповімо як отримати приємний бонуси, поїхали.

Проходьте щоденні завдання

Кожен день в грі стає доступний щоденний квест для перевірки нової зброї. За результатами його виконання вам буде видаватися срібні і золоті монети, частини зброї. Нагороди випадають в залежності від вбивств під час випробування. Завдання можна проходити хоч греблю гати. Якщо заглядати сюди сім днів поспіль – отримаєте 200 бонусних золотих монет.

Завершуйте додаткові цілі

Ви отримаєте п’ять цілей для проходження наступного рівня в розділі, завершуйте додаткові завдання і отримуйте зірки. Чи не розкидайтеся боєприпасами, їх доведеться економити. Цілі бувають прості – пробіжка уздовж барикад або відстріл невеликої кількості зомбі. Для розблокування фіналу глав потрібно виконати обов’язкові цілі, будьте уважні, з цього якщо ви повертаєтеся до попередніх рівнів для завершення цілей, виконуйте побічні завдання і після успішного завершення відкривайте ящик для амуніції.

Випробуйте режим виживання

В режимі виживання план один – «йти до кінця». Кінцевий рахунок визначається кількістю знищених зомбі. Змагаються з іншими гравцями – високі результати нагороджуються відмінними нагородами: золотом, частинами зброї і новими предметами в арсеналі.

Спробуйте спеціальна зброя

У побічних цілях при проходженні рівня миє бути вказаний певний вид зброї, відшукати його можна в локаціях при проходженні. Звертайте увагу на індикатори зеленого підсвічування – це покажчики. Косити натовпу зомбарів садовим тримером і бензопилою справжній хардкор, шукайте спеціальна зброя і відразу пробуйте в справі.

Завдання масового ураження

Є завдання вимагають вразити кілька цілей одним пострілом. Для цього завдання відмінно підходить дробовик – влітає в натовп ходячих і стріляйте цю нечисть в упор. В іграшці є бронебійні пістолети і автомати, які з легкістю прострілюють ворогів пачками.

висновок

Сьогодні ми розглянули Into The Dead 2, зробили невеличкий огляд і дали основні поради і секрети з виживання навичками. Якщо у вас залишилися питання по грі – запитуйте в коментарях до цієї сторінки або нашій групі в контакті. Напишіть які у вас найулюбленіші гри на смартфоні і будь-що порадите пограти нашим читачам. Якщо ви сумніваєтеся чи встановлювати гру, просто подивіться ролик.

Ссылка на основную публикацию