Автозавантаження в Windows 8

З ростом популярності персональних комп’ютерів загальний рівень обізнаності користувачів потихеньку починає зростати. І навіть така малоцікава раніше річ, як автозавантаження в Windows 8 нині захоплює все більше число користувачів.

функції автозавантаження

Подібна функція є невід’ємною частиною практично будь-якій операційній системи, так як вона дозволяє досить досвідченому користувачеві вносити свої корективи в роботу його персонального комп’ютера, тим самим роблячи специфічну настройку під свої власні потреби. Але далеко не на всіх операційних системах програмісти залишили можливість користувачеві просто так редагувати даний список. Зокрема, на Windows 8 є така можливість, як додати файл в автозавантаження.

До виходу Windows 8 така можливість була кілька ускладнена, так як навіть в меню «Пуск» на XP була папка «Автозавантаження», але вона дозволяла здійснювати лише якісь невеликі і не дуже настройки. Щоб реалізувати серйозні зміни, потрібно було скористатися модулем «Конфігуратора системи», який викликався командою «Msconfig.exe» у вікні «Виконати». З приходом «вісімки» даний модуль нікуди не подівся, але функція «Автозавантаження» була перенесена в «Диспетчер завдань», а, точніше, в його розширений вид.

до змісту

виклик автозавантаження

Щоб розібратися, де автозавантаження в Windows 8, потрібно спершу дізнатися, як саме можна викликати «Диспетчер завдань».

Зробити це можна досить великою кількістю способів, але описувати їх все просто безглуздо: деякі вимагають такої кількості часу, що використовуючи альтернативний метод, можна вже давним-давно закінчити настройку і зайнятися іншими справами. Тут будуть описані 4 найпростіших і зручних способу.

до змісту

спосіб перший

Він має на увазі застосування пошуку, для чого буде потрібно використовувати або праву панель і піктограму лупи, або пошуковий рядок всередині інтерфейсу Metro. Задавати ж потрібно фразу «taskmgr», оскільки «Диспетчер завдань» англійською – «Task Manager».

до змісту

спосіб другий

Для нього характерним є виклик контекстного меню. Робиться це за допомогою наведення курсору на «кнопку колишнього Пуска» і натискання на цю область правою кнопкою миші. У числі інших посилань і буде представлений необхідний компонент.

до змісту

спосіб третій

Він є вкрай корисним саме в тому випадку, якщо система трохи «підвисла» і жодним чином не реагує на різні маніпуляції з мишею. Якщо все відбувається саме таким чином, то буде потрібно використовувати виключно клавіатуру, а саме – поєднання клавіш [Ctrl] + [Alt] + [Del]. Це викличе екран блокування, де в числі п’яти найбільш корисних пунктів і буде потрібне нам додаток.

до змісту

четвертий спосіб

Останній і найшвидший метод має на увазі аналогічний спосіб використання клавіатури і так званих гарячих клавіш, але, на відміну від попереднього варіанту, ця команда безпосередньо викликає саме службу автозавантаження. Правда, вона не допоможе в разі «підвисання» операційної системи. Отже, потрібно використовувати клавіші [Ctrl], [Shift] і [Esc], після чого і з’явиться заповітне віконце з «Менеджером завдань». Можливо, може знадобитися активація фліпером [Детальніше] в нижній частині виведеного вікна.

Тепер залишиться лише зробити активної вкладку «Автозавантаження» і зайнятися налаштуванням, а також додаванням, видаленням або забороною цікавлять вас додатків.

Ссылка на основную публикацию