Автоматичний запис телефонних розмов Android – інструкція

Вам знайома ситуація: під час розмови необхідно записати інформацію, а ручки немає. Що робити? Допоможе автоматичний запис телефонних розмов Android. Розглянемо додатки, які записують розмову, і як це зробити штатними засобами телефону, а потім її прослухати.

А чи потрібно це

Причини виникнення необхідності записи діалогу зі співрозмовником такі:

 1. Диктується важлива інформація, наприклад, при ділових переговорах;
 2. У разі загроз, щоб потім надати інформацію в поліцію;
 3. Якщо пишеться скарга до служби техпідтримки і її потрібно задокументувати;
 4. Для інтерв’ю. Особливо корисна інтернет-підприємцям;
 5. Щоб ще раз прослухати бесіду з близькою людиною.

Чи є на смартфоні така можливість

У деяких країнах записувати що говорить співрозмовник вважається не законним. Наприклад в США. Тому для власників американських смартфонів штатна можливість збереження діалогу буде відключена. Пристрої, створені в Європі і Азії, оснащуються такою можливістю. На ринку більшість смартфонів що працюють під управлінням ОС Andriod спочатку оснащені функцією запису. Розглянемо, як його ввімкнути.

Використання вбудованих можливостей пристрою

Почавши говорити клікніть на кнопочку меню (три крапки). Далі «Запуск». Файл збережеться у внутрішній пам’яті телефону. Це директорія «PhoneRecord».

Додатки для запису телефонних розмов Android

Розглянута вище функція запису проста. Такий спосіб підійде людям, які не завжди їй користуються. Якщо зберігати розмова доводиться часто, встановіть спеціалізований додаток з додатковими настройками. Такі програми здатні:

 1. Проводити автоматичний запис з вибраними людьми або з усіма абонентами;
 2. Записувати лише голос людини c яким відбувається діалог;
 3. Результат зберігати в хмарі;
 4. Редагувати якість запису звуку;
 5. Функція пошуку по збереженим записів.

Рекомендую скачувати описані нижче додатки з офіційного магазину Google Play.

Не використовуйте такі програми незаконно, без згоди співрозмовника.

Програма для запису телефонної розмови для Android володіє простим дизайном. Головна сторінка має вкладки «Вхідні» і «Збережені», де знаходяться записи. В меню доступні команди:

 1. Хмара. Зберігає записи в Google Drive. Використовуйте для захисту файлів, або якщо немає місця на пристрої;
 2. Відкриття диктофона;
 3. Установки та
 4. Розповідь про програму.

Збереження бесіди відбувається автоматично. Додаток не потрібно додатково налаштовувати. Працює відразу після установки. Єдине, що ви зробите, пропишіть на який хмарний сервіс зберегти готовий результат.

Початок роботи

Під час автоматичного запису ви побачите червону крапку зліва вгорі. Завершивши розмову, результат подивіться на вкладці «Вхідні». Крім прослуховування, бесіду:

 • збережіть;
 • Зробіть позначку;
 • Видаліть або поділіться з співрозмовником;
 • Подивіться контакти людини, з яким відбувалася бесіда;
 • Чи не записувати розмови з цією людиною.

Інтерфейс програми нагадує програму, описану вище. Його відмінна риса – додаткові налаштування. Особливості програми – установка pin-код у разі відкриття. Використовуйте для збереження конфіденційності записів. Програма не вимагає для роботи багато енергії. Переходимо до налаштувань. Відкрийте «Записи» – «Формат». У подібних програмах результат зберігається в файлі 3GP або AMR форматі. Він вийде мінімального розміру, але запис при прослуховуванні поганої якості. Замість голосу чутно шум або тріск. Розробники ACR вирішили цю проблему надавши для запису різні формати. Спробуйте формат OGG. Тоді збережений результат вийде чітким і розбірливим. Особливості програми – редактор аудіо записи. Використовуйте його для вирізання непотрібних деталей, залиште тільки найважливіше. Розробники додали можливість записувати спілкування, що відбувається по Bluetooth-гарнітури.

CallRec

Додатково пропонує скористатися вбудованим диктофоном і плеєром. Його цікава особливість – робота з програмою за допомогою жестів. Перехід до управління відбувається після струшування телефону. Записаний результат додається автоматично в папку «Вибране». Почніть писати в автоматичному режимі, або натиснувши спеціальну кнопку, яка з’явиться в новому вікні. Пропонуються такі настройки:

 1. Ніколи не зберігати короткі розмови. Його тривалість встановіть самостійно;
 2. Зах
  ист від випадкового видалення;
 3. Записувати всі розмови або бесіди людей з адресної книги;
 4. Автоматичний запис телефонних розмов Android російською.

від Green Apple Studio

Його особливість – простий інтерфейс і управління. можливості:

 1. Установка пароля для захисту даних;
 2. Початок запису через деякий час. Використовуйте щоб не записувати гудки виклику і вітання;
 3. Прослуховування і збереження в МР3 форматі;
 4. Заборона на запис абонентів в телефонній книзі
 5. Збереження всіх діалогів;
 6. Різні формати.

Як записувати телефонні розмови на Android

Додаток готове до роботи відразу після установки. Нічого додатково налаштовувати не доведеться. Налаштування прості. Подивіться на скріншоті:

Де зберігаються записи телефонних розмов Android

При роботі з програмами після закінчення розмови не приходить повідомлення про його завершення. Збережений файл знайдіть вручну. Для цього на своєму пристрої виберіть папку «Recorder». Щоб це простіше зробити, рекомендую встановити додаток. Далі відкрийте папку «Call». Тут зберігається запис телефонної розмови Android. Перемістіть, видаліть або прослухайте їх.

висновок

Ми розглянули додатки для запису телефонних розмов Android. Якщо ви не часто користуєтеся цією функцією, використовуйте штатні засоби телефону, або встановіть програму «Запис дзвінків». Потрібно більше функціональності – встановіть ACR. Інші програми також мають гарною якістю запису. Попрацюйте і ними, щоб визначитися який додаток підійде найкраще для вас.

Ссылка на основную публикацию