Автоматичний двосторонній друк на лазерному принтері

Щоб зробити двосторонню роздруківку необхідно розуміти, який вид друкованої машини перед вами. А також, треба розбиратися в форматах файлів, необхідних для роздруківки.

Людині, що працює з новою технікою або рідко має справу з роздруківками, знадобиться час для навчання.

Про що піде мова:

налаштовуємо принтер

Треба розібратися, як виводиться текст на обох сторонах паперу. Адже важливо, щоб в процесі читання символи на документі виглядали правильно. Якщо вам належить роздруковувати рекламну продукцію, вона повинна бути якісною.

Будь-яку техніку необхідно спочатку налаштувати і з’ясувати, чи присутні в ній функції роздрукування з двох сторін листів. Зараз більшість вважають за краще купувати лазерний принтер. Так як він має автоматичну можливість роботи. Досить налаштувати машину і поставити команду з комп’ютера або іншого пристрою (планшета, смартфона).

Отже, якщо є така функція, насамперед треба увійти в діалогове вікно в ПК і вибрати відповідну команду. Автоматична настройка буде по одному перевертати листи, а техніка буде друкувати парні і непарні сторінки документа з двох сторін. Щоб текст лягав на листи альбомного параметра, потрібно вибрати команду перевороту по короткій кромці.

Двосторонній друк на звичайному принтері

Якщо користуєтеся технікою без автоматичного перевороту, спочатку роздруковуєте одну сторону листа, потім перевертаєте його, вставляєте в лоток для паперу чистою сторінкою наверх (або вниз). Це залежить від моделі та особливостей машини. Потім запускаєте в роботу другу сторінку. Якщо в документі багато сторінок, спочатку роздруковуйте непарні, а потім парні, але з іншого боку.

Важливо в цьому процесі не переплутати послідовність аркушів. Якщо ви новачок в офісних справах і не знаєте, як діяти, проведіть експеримент з непотрібними документами. Навчіться швидко.

Двосторонній друк на принтері HP laserget P1102

Пристрій НР теж потрібно налаштувати на роздруківку з обох сторін аркуша. Завантажувати папір тут можна в лоток як передній, так і задній.

 1. Завантажте листи в передній лоток, але не перевищуйте максимальний обсяг входження сторінок.
 2. На ПК відкрийте документ, який підлягає роздруківці. Натисніть одночасно дві клавіші CTRL і P. Відкриється діалогове вікно. У ньому виберіть «принтер». Потім увійдіть в пункт «настройки друку».
 3. Перейдіть у вкладку функцій і виберіть “друк на обох сторонах». Тут же вибирайте необхідний параметр перевороту листів. Якщо вибираєте «бічний халепу”, роздруківка буде відбуватися у вигляді буклету. «Обкладинка зверху» створює стиль планшета.
 4. Натисніть ОК, потім «друк».

У разі роздрукування тільки з одного боку, відразу не виймайте всю стопку паперу з лотка. Дочекайтеся виходу всіх сторінок. Витягніть листи і постукайте ними по столу, щоб вирівняти стос. Знову завантажте папір в апарат.

У більшості техніки HP laserget P1102 функціонує заднє завантаження. І потрібно перевертати сторінки чистою стороною догори. Але моделі НР існують і з передньої завантаженням. Тут треба поміщати стопку листів так, щоб чиста сторона «дивилася» вниз.

Двосторонній друк на принтері Canon

Можливість роздруківки текстів на пристрої Canon доступна тільки в наступних випадках:

 • якщо вибрано «звичайна» папір;
 • в документі є поля;
 • формат листів а 4.

Спочатку завантажте папір у лоток. Потім потрібно зробити так:

 • відкрити документи в ПК.
 • натиснути CTRL + P одночасно.
 • увійти в «властивості».
 • вибрати «двосторонній друк» в меню додаткових функцій.
 • підтвердити команду друку.

Є ще варіант роздруківки на Canon. У діалоговому вікні вибрати «друкувати на обох сторонах». Потім – один з відобразилися параметрів. Підтвердження команди обов’язково у всіх випадках.

Автоматичний двосторонній друк на принтері

Автоматична роздруківка теж підлягає настройці. Важливо змінити їх на друкарській машині. Увійти в меню комп’ютера і вибрати «пристрої та принтери» і клацнути мишею по автоматичному значку. Відкриються «властивості принтера». Тут вибрати «настройку», потім виберіть потрібну опцію. Натиснути команду «застосувати» і закрити вікно.

Роздруківка в автоматичному режимі буде відбуватися кожного разу в разі потреби. Сторінки будуть завантажуватися і перевертатися самостійно. Це зручно для зайнятих людей. Чи не доведеться кожного разу перенастроювати пристрій.

Двосторонній друк на лазерному принтері

Лазерний апарат теж має функцію «автоматична роздруківка». Машина можна налаштувати через комп’ютерні команди. Тільки переконайтеся, що пристрій підключено до ПК. Це стосується будь-якої моделі друкарських машин.

Тут функція працює наступним чином:

 1. Текст спочатку лягає на одну сторону аркуша і сторінка виходить з лотка.
 2. Прибирати її не слід. Так як папір назад затягується і роздруковується наступна сторона листа.
 3. Після цього папір виводиться з пристрою, і ролик захоплює інший аркуш.

Лазерні агрегати володіє всіма новітніми функціями роздруківки і вже давно став популярний у користувачів.

Ссылка на основную публикацию