Avast представила рішення для захисту домашніх мереж

Avast 2015 виявляє уразливості в домашніх маршрутизаторах, які можуть призвести до крадіжки даних

Avast Software, розробник найпопулярніших в світі рішень в області інформаційної безпеки для ПК і Mac, оголосив про випуск версії Avast 2015 – останній версії продукту з інформаційної безпеки, яким користуються більше 175 мільйонів чоловік у всьому світі. У всіх версіях продукту включена функція, розроблена для захисту домашньої мережі від злому. Додаткові функції і удосконалення, такі як захист від перехоплення DNS, сканування HTTPS, зниження інформаційних повідомлень в продукті або спливаючих вікон, спрощений і дружній інтерфейс і швидке програмне оновлення, яке поліпшить показники продуктивності і забезпечить кращий захист.

"Загрози безпеці тепер націлені не тільки на настільні комп’ютери, але і на домашні мережі, в зв’язку з ростом все більшого підключення електронних пристроїв до мережі Інтернет за допомогою домашнього маршрутизатора. В результаті, домашні мережі стали основою домашнього інформаційного простору,"сказав генеральний директор Avast, Вінс Стеклер."Наше дослідження показало, що майже у 80% використовуваних сьогодні домашніх маршрутизаторів слабкий захист і прості паролі, що робить маршрутизатори легкої точкою доступу для хакерів в домашню мережу. Avast 2015 вирішує ці проблеми за допомогою декількох нових функцій. "

Avast представляє перший в світі рішення захисту домашніх мереж
Всі продукти Avast 2015 оснащені безкоштовної функцією Avast Home Network Security, яка одним клацанням миші запустить сканування мережі на виявлення потенційних загроз безпеки. Avast сканує на виявлення помилок бездротових мереж Wi-Fi, маршрутизаторів зі слабкими або заводськими паролями, бездротові і вразливі маршрутизатори, незахищені інтернет-з’єднання і активовані, але незахищені IPv6.

Один з найбільших ризиків, з якими стикаються користувачі вразливих маршрутизаторів – перехоплення DNS. Avast SecureDNS шифрує інтернет-трафік між захищеними програмою Avast пристроями і DNS сервером, щоб запобігти перенаправлення користувача на підроблені сайти. Крім того, HTTPS сканування, компонент фільтрації веб-контенту тепер сканує HTTPS сайти на наявність вірусів і загроз. І нарешті, нове інтелектуальне сканування Smart Scan, дозволить користувачам сканувати пристрій одним клацанням миші на наявність загроз, оновлення програмного забезпечення, проблем з мережею і продуктивністю.

Зручний інтерфейс і надійний захист.
До основних змін продукту відноситься і спрощений користувальницький інтерфейс, який забезпечує інтуїтивно-зрозуміле управління програмою, як, наприклад, можливість включити / вимкнути функції і інструменти одним натисканням кнопки.

Швидке оновлення антивірусної програми та оновлення сторонніх програм дозволять залишатися вашого пристрою під надійним захистом, а спрощена форма запиту в технічну підтримку онлайн дозволить користувачам ще швидше отримати допомогу.

Avast 2015 так само представляє систему бонусів Avast Rewards, яка була розроблена, щоб зробити використання захисних функцій Avast більш інтерактивними, нагороджуючи користувача карма-окулярами і значками за вжиття заходів щодо захисту пристрою.

Додатковий захист включає в себе додатковий буфер з підтримкою апаратної віртуалізації, створення віртуальної "випробувальної зони" для автоматичного аналізу підозрілих файлів. ПНП виявлення (потенційно небажане програмне забезпечення) виявляє програми, які, можливо, були встановлені без відома користувача, і пропонує опцію видалення таких програм, з метою поліпшення загальної продуктивності ПК.

Найкращий захист для ПК, комп’ютерів Mac, мобільних пристроїв і організацій.

Програма безпеки Avast 2015 доступна в чотирьох варіантах на 45 мовах -Avast Free Antivirus, Avast Pro Antivirus, Avast Internet Security і Avast Premier. Avast також надає захист світового класу для організацій і мобільних пристроїв.

Безкоштовна версія Avast Mac Security включає в себе сканування домашніх мереж The Home Network Security і SecureDNS від першого кварталу 2015 року.

Ссылка на основную публикацию