Аудіоконвертер онлайн: список сервісів

Нерідко користувачі стикаються з аудіофайлами, що мають формат CDA. Щоб прослухати такий запис, доведеться використовувати спеціальний плеєр або конвертувати файл в більш поширений формат – MP3. Саме процес перетворення і буде описуватися в цій статті.

конвертація аудіофайлів

CDA – малопоширений формат аудіофайлів, який практично не використовується сьогодні. У зв’язку з цим вельми проблематично знайти відповідний сервіс для конвертації цього розширення. У статті будуть описуватися найбільш популярні онлайн-сервіси, які крім перетворення формату також можуть регулювати певні параметри, наприклад, частоту або бітрейт. Зверніть увагу, іноді після конвертації страждає якість звуку в новому аудіофайл.

Читайте також: Конвертація MP3 в WAV online Як конвертувати MP4 в 3GP Конвертуємо CDR в AI за допомогою безкоштовних онлайн-сервісів Конвертувати MP4 в AVI

Спосіб 1: Online Audio Converter

Цей сервіс заслужено вважається одним з найпопулярніших в рунеті. З його допомогою можна конвертувати різні формати аудіофайлів і CDA не є винятком. На сайті інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, тому впоратися з перетворенням файлу зможе навіть недосвідчений користувач. До недоліків ресурсу можна віднести те, що працювати з аудіофайлами можна тільки по одному. Розглянемо процес конвертації докладніше.

 1. Зайдіть на онлайн-сервіс і клікніть на пункт «Відкрити файли». При необхідності ви можете завантажувати аудіофайли, що знаходяться на віртуальних дисках або інших ресурсах. За це дія відповідають кнопки «URl», «Google Drive» і «DropBox». У статті буде розглянуто методику завантаження записи з ПК.
 2. У відкритому Провіднику знайдіть необхідний аудіофайл, виберіть його і натисніть на пункт «Відкрити». Після цього почнеться автоматичне завантаження записи.
 3. Під кнопкою «Відкрити файл» знайдіть формат, в який Ви бажаєте перевести запис.
 4. Під будівництвом вибору формату розташована шкала, яка відповідає за якість звуку. Зверніть увагу, що чим краще якість, тим більше буде важити аудіозапис.
 5. Досвідчені користувачі можуть вказати додаткові параметри. Побачити повний перелік змін можна, натиснувши на кнопку «Додатково». Тут змінюються бітрейт, частота, канали і багато іншого.
 6. Натиснувши на пункт «Інформація про трек», можна побачити докладні дані про фото, наприклад, назва групи або псевдонім виконавця.
 7. Після вказівки налаштувань, необхідно клікнути на пункт «Конвертувати». Сама процедура перетворення рідко займає більше кількох хвилин. Тривалість процесу залежить від ряду факторів, але основне значення має обсяг файлу. Відразу після завершення конвертації відбудеться автоматичний перехід на вкладку з посиланням на скачування аудіофайлу. Щоб завантажити запис на ПК, натисніть на кнопку «Завантажити». Завантаження в інші сховища здійснюється за допомогою відповідних кнопок з логотипами сервісів.

Спосіб 2: Coolutils

Це професійне онлайн-сервіс справляється з конвертацією безлічі різних форматів файлів. У ньому можна перетворювати практично все що завгодно, починаючи від технічних проектів і закінчуючи аудіофайлами. За допомогою цього ресурсу можна швидко змінити розширення файлу CDA на MP3. При цьому втрата якості звучання пісні буде мінімальна. Інструкція по роботі з сервісом виглядає наступним чином:

 1. В першу чергу потрібно виставити настройки. Для цього необхідно перейти в розділ «Налаштуйте опції» і в колонці «Конвертувати в» вибрати необхідний формат.
 2. У цьому ж розділі можна виставляти конфігурації каналів і бітрейта. Вносити зміни в ці настройки рекомендується тільки досвідченим користувачам.
 3. Натисніть на пункт «Browse» і додайте необхідний аудіофайл. Завантаження записи і її конвертування здійснюється в автоматичному режимі.
 4. Останній крок – завантаження файлу на ПК. Для цього потрібно просто клікнути на напис «Завантажити конвертований файл», яка знаходиться під пунктом 3.

Спосіб 3: Myformatfactory

Даний ресурс практично нічим не відрізняється від попереднього розглянутого сайту. На жаль, на ньому відсутня російськомовний переклад, але зате виникає значно менше помилок при зміні форматів аудіофайлів. Робота з онлайн-серві
сом здійснюється всього в кілька етапів:

 1. Як і у попереднього сайту, перш за все, вказуються настройки, і тільки після цього починається конвертування файлу. Виберіть відповідний формат в колонці «Convert to».
 2. Поруч зі списком дозволів знаходиться блок налаштувань. Вносьте зміни в конфігурації тільки в тому випадку, якщо впевнені в правильності своїх дій.
 3. Додайте аудіофайл на сайт за допомогою кнопки «Browse».
 4. Пошук і вибір записи здійснюється за допомогою вбудованого Провідника.
 5. Виділіть файл і натисніть на кнопку «Відкрити». Процедура конвертування здійснюється автоматично.
 6. Щоб завантажити запис в новому форматі, натисніть на напис «Download converted file».

У конвертації файлів немає нічого складного, з цією процедурою з легкістю впорається навіть починаючий користувач ПК. Якщо у вас якимось чином опинився запис застарілого формату, не впадайте у відчай, слідуючи інструкціям, описаним в цій статті, вже протягом декількох хвилин ви зможете прослухати аудіофайл на звичайному плеєрі.

Ссылка на основную публикацию