Asus FancyStart в биосе що це?

Володарі ноутбуків і комп’ютерів з материнськими платами Asus, вивчаючи опції і можливості BIOS, можуть звернути увагу на наявність настройки з назвою Asus FancyStart. Серед можливих прийнятих значень доступні Enabled (включено) і Disbled (вимкнено).

Зараз ми постараємося вам розповісти що це за налагодження та яке значення для неї краще встановити.

Налаштування логотипу при включенні програмою Asus FancyStart Utility

Насправді Asus FancyStart є комплексом з двох складових, а саме налаштування BIOS і фірмового додатка Asus FancyStart Utility.

Призначено все це для зміни зовнішнього вигляду логотипу, який з’являється відразу при включенні ноутбука або комп’ютера, перед логотипом завантаження операційної системи.

Приклад зміненого логотипу, що з’являється відразу при натисканні на кнопку включення

До речі, назва FancyStart можна перекласти на російську як незвичайний старт або незвичайне включення.

За замовчуванням, натиснувши на кнопку включення, ви бачите логотип Asus. І саме цей логотип, а також звук, рамку і фон можна міняти через програму Asus FancyStart Utility, яка доступна для скачування на офіційному сайті підтримки Asus. А опція з однойменною назвою в настойках биос дозволяє або забороняє використанням цієї програми.

Asus FancyStart Utility на офіційному сайті підтримки Asus

Варто відзначити, що все це можна зустріти тільки на ноутбуках і материнських платах фірми Asus. Спроба встановити Asus FancyStart Utility на пристрій іншого виробника обернеться невдачею.

Спроба запустити програму на ноутбуці іншого виробника

Ось так виглядає вікно програми:

можливості програми

Тут ви можете змінити не тільки логотип, який з’являється при включенні, але також звук, фон і рамку.

Але для того, щоб програма Asus FancyStart Utility змогла вносити зміни в оформлення завантаження вашого комп’ютера, опція в биосе Asus FancyStart повинна бути активована, тобто переведена в значення Enabled. В іншому випадку все що ви зміните через програму застосовано не буде.

висновок

Опція Asus FancyStart в биосе зустрічається тільки на ноутбуках і комп’ютерах з материнською платою фірми Asus. Вона призначена для активації внесення змін до оформлення включення вашого пристрою, які здійснюються через програму Asus FancyStart Utility.

Ссылка на основную публикацию