AR додатки на Андроїд: кращі програми

AR додатки на Андроїд дозволять вам випробувати всі вражаючі можливості додаткової реальності (AR). Програми безкоштовні і доступні для скачування на Андроїд з магазину Google Play.

Доповнена реальність (AR) – багатообіцяюча мобільна технологія, яка допомагає стерти кордони віртуального і реального світу.

Розробники з Google і Apple вже давно експериментують з AR і намагаються розкрити перед спільнотою ті ідеї та концепції, які ще нікому не здавалися можливими. А тому – настав час поглянути на поточний прогрес і долучитися до сучасного мистецтва:

Houzz

Додатки Houzz вже давно пропонує планувати інтер’єр в двомірному органайзере на Андроїд, надихаючись ідеями розробників і професійних дизайнерів. З появою AR в додатку Houzz відбулися кардинальні зміни – нарешті з’явився шанс обставити реальну квартиру віртуальної меблями, а потім – поглянути на результат.

Примірка в доповненої реальності AR, до речі, відбувається блискавично – навіть налаштовувати нічого не доведеться. Головне – відкрити доступ Houzz до камери, а потім залишиться продемонструвати обсяг пам’яті, доступний і звернутися до каталогу для вибору речей.

NYTimes

Інформаційно-розважальний журнал на Андроїд складно радити вітчизняній публіці, адже контент в додатку переважно англійською, та й новини рідко стикаються з Російською Федерацією та країнами СНД. Але інтерес до додатка NYTimes викликає через елементи доповненої реальності.

Тут можна взаємодіяти з різними об’єктами, вивчати, простір навколо за допомогою цілої серії інструментів, а заодно – переносити віртуальні деталі – в реальний світ. І, як підказує практика, ще жодне видавництво не дозволяло взаємодіяти з історією, політикою і розвагами в подібному ключі!

AR Ruler App

Додаток набір інструментів, які здатні помітно спростити сувору чоловічу життя. За допомогою сервісу AR Ruler App легко вимірювати простір навколо. Столи і стільці, стіни і навіть кола. Про рулетці доведеться забути, настав час експериментувати і працювати в нестандартному форматі, та ще й безкоштовно і без реклами.

AR Moscow City

Сервіс на Андроїд, орієнтований переважно на гостей столиці, які мріють ще до відвідування центру «Київ-Сіті» розібратися в деяких важливих деталях. Як варіант – дізнатися, скільки поверхів в хмарочосах, які офіси знаходяться всередині і як довго тривало будівництво.

Snaappy

Винахідлива розважальна платформа на Андроїд, яка допомагає розважитися за допомогою віртуальних персонажів і нестандартних елементів доповненої реальності.

Автори з Snaappy пропонують залишати тривимірні повідомлення (голосові замітки, оцифровані відеозапису), залишати позначки на карті, ділитися новинами з друзями, з допомогою нехитрих героїв, які можуть озвучувати введені текстом слова. Здавалося б, дрібниця, але виглядає і відчувається, як щось космічне!

Augment

Програмне середовище, здатна представити тривимірні об’єкти з нестандартним фоном або в різних ракурсах. Розроблявся інструмент Augment з комерційною метою – автори намагалися допомогти тим, хто бажає продемонструвати продукт або окремий товар в тривимірному просторі, зібравши купу позитивних рецензій від потенційної аудиторії.

Spacecraft AR

Додаток, розроблена вченими з NASA з метою навчання власників смартфонів і планшетів на андроїд знань, пов’язаних з космосом, галактикою і Сонячної Системою. Розробники програми пропонують дізнатися, як і чому обертаються планети, яка атмосфера Марса, і коли людство покине рідну Землю. Статей тут повно, але головна родзинка – технологія AR, яка допомагає комплексно зануритися в невідомий світ.

Ссылка на основную публикацию