AR додатки на Айфон: програми додаткової реальності

AR додатки на Айфон здатні буквально за одне натискання розширити межі вашого смартфона за допомогою додаткової реальності.

Технологією доповненої реальності розробники з Apple цікавляться вже давно – ще починаючи з 10 версії iOS, де з’явився інструмент «рулетка», який допомагав виміряти простір навколо, використовуючи лише камеру iPhone.

Трохи пізніше розробники випустили спеціальну програмну середу, за допомогою якої сторонні автори можуть працювати з AR, а одержувані результати – додавати в цифровий магазин App Store.

Як результат – вже через тиждень на віртуальних прилавках з’явилися перші програми та розваги з ефектом доповненої реальності. І нехай не всі новинки знайшли захоплених глядачів, деякі однозначно заслуговують на увагу:

IKEA Place

AR додаток, персонально рекомендований розробниками з Apple. Головна ідея – «віртуально обставити» реальний простір предметами, меблями і фурнітурою з IKEA. Нові торшери, стільці, крісла, столи – всього за кілька хвилин можна перетворити порожню кімнату в винахідливо оформлене місце, куди хочеться повертатися. Ну, а якщо результат далекий від досконалості, можна попросити допомоги у друзів в спеціальному вбудованому планувальнику.

CARROT Weather

Додаток – метеорологічна служба на Айфон, що відрізняється від конкурентів по жанру способом подання інформації. Розробники з Grailr пропонують забути про нудних графіках і діаграмах, настав час поглянути правді в очі і зустрітися віч-на-віч з природою!

Дощі, сонце, сніг – з допомогою ефекту доповненої реальності можна поглянути на погоду з нового ракурсу і отримати наочну інформацію про події, що відбуваються за вікном.

ABC AR

Space Discovery – науково-фантастична лабораторія на Айфон, розроблена студією Australian Broadcasting Corporation з метою познайомити кожного власника iPhone, iPad або iPod Touch з Сонячної Системою і пристроєм космосу. Планети, космічні тіла і супутники дозволять обертати в просторі, заглядаючи в кожен куточок віртуально-реальному галактики.

HAPPY! AR

Розважальна платформа на Айфон, яка допомагає взаємодіяти з віртуальним тамагочі за допомогою AR. І, хоча ідея програми не нова, автори змогли попрацювати над головним героєм, з якого вийшов прекрасний віртуальний психотерапевт. 5-7 хвилин експериментів і настрій знову в порядку. А сил досить для продовження роботи.

Paint Space AR

Графічний інструмент на Айфон, тимчасово перетворює в віртуальний полотно простір навколо. Розробники з Zane Assets пропонують малювати, додавати стікери і текст, а ще – експериментувати, винаходячи шедеври прямо на ходу. Чому б не домалювати похмурої багатоповерхівці вуса і очі? А машині – ковбойський капелюх? До речі, вийшов результат легко відправити друзям – нехай оцінять задумку!

Яндекс мапи

Розробники програми з Yandex зацікавлені в AR не менш, ніж хлопці з Apple, а тому і до експериментів над новою технологією приступили відразу після появи 11 версії iOS. Як результат – до класичних пластикових карток від Яндекс додалися піші маршрути з використанням доповненої реальності. Нарешті, з’явиться шанс через вічко камери побачити, де потрібно повернути, а коли – відкрити двері парадній.

INKHUNTER

Неповторний сервіс на Айфон, зосереджений на примірці тату-ескізів. Автори пропонують відразу ж дізнатися, чи буде виглядати величезний череп на передпліччі, а сірий вовк – на грудях. Ніяких реальних експериментів над тілом, лише кілька хвилин проведених в режимі доповненої реальності, а результат уже на екрані!

Ссылка на основную публикацию