Apple і інші компанії допомагають Пентагону розробляти носяться пристрої для солдатів

Незважаючи на непрості відносини з урядом США через численних суперечок навколо приватності даних користувачів, Apple і ще 161 компанія вирішили об’єднатися разом з Пентагоном для розробки високотехнологічних носяться пристроїв з різними датчиками для солдатів.

Партнерство, назване FlexTech Alliance, включає такі компанії і університети, як Apple, Motorola, Boeing, Qualcomm, MIT, NYU, Harvard University і багато інших. Альянс буде працювати спільно з міністерством оборони США. Вони розроблятимуть носяться пристрої, які можуть бути використані солдатами.

Такі технології дозволять солдатам отримувати в реальному часі інформацію про свою екіпіровку, зброю, спорядження або навіть інформацію про кораблі або літаку. Звичайно, розробка нових пристроїв може мати і інші призначення. Наприклад вони можуть сповіщати солдата про навколишнє оточення або про те, скільки патронів у нього залишилося.

Для того щоб створювати подібні технології, Пентагону спочатку потрібно розробити нові високотехнологічні способи 3D-друку.
Згідно їх доповіді, уряд США виділить на ці дослідження $ 75 мільйонів доларів протягом п’яти років. Також стане спонсором проект дослідний відділ військово-повітряних сил США, додавши ще $ 90 мільйонів доларів. Ну і локальні муніципалітети додадуть до цих сум ще близько $ 6 мільйонів, що в сумі дає $ 171 мільйон доларів.

Секретар міністерства оборони США, Ash Carter, сказав, що партнерство між високотехнологічними компаніями, університетами та урядом було неминучим через дуже високу швидкість розвитку технологій, як в силіконової долини, так і по всій країні в цілому.
«Я давно підштовхував Пентагон почати мислити ширше свого п’ятикутного ящика і почати інвестувати в силіконової долини і в інші високотехнологічні компанії» – говорить Carter – «Тепер ми робимо ще один крок вперед».

Звичайно, ті, хто давно стежить за розбіжностями між високотехнологічними компаніями, на кшталт Apple і урядом в області шифрування і приватності даних, можуть бути здивовані такого повороту подій. Згідно з деякими коментарям з Apple, вони вірять, що у людей повинні бути права на збереження своїх даних в безпеці і приватності за допомогою шифрування. Уряд США і Агентство національної безпеки вважають, що шифрування перешкоджає ефективній роботі спецслужб і підриває національну безпеку.

Незважаючи на ці розбіжності, схоже, що Apple не проти допомогти уряду США, якщо це посприяє зміцненню військової могутності країни.

Двухпроцесорний сервер Lenovo ThinkServer TD340 – відмінний варіант для невеликої офісної мережі.

Ссылка на основную публикацию