Антивор для Андроїд: добірка додатків

Всім привіт, шановні читачі і користувачі чудових гаджетів на одній з кращих мобільних операційних систем – Андроїд. Сьогодні я приведу список програм, які допоможуть вам підвищити безпеку вашого пристрою. Йдеться про програми, які іменуються як – антизлодій. Нижче я дам більш повне визначення даного типу додатків, а також наведу список з п’яти найпопулярніших додатків наявних на ринку подібних додатків.

Антивор – додаток, яке зможе заблокувати ваш мобільний Андроїд телефон, а також заблокувати доступ до даних, що зберігаються на цьому телефоні в разі його крадіжки або втрати. Також деякі додатки, дозволяють знайти вкрадений або загублений смартфон.

Як я вже говорив вище, в цій статті я приведу список найпопулярніших, якісних і дієвих програм – від крадіжки. Завантажити всі програми, про які піде мова в сьогоднішньому пості ви можете за представленими посиланнях. Якщо ви підберете для себе підходящий інструмент антизлодій, то буду вдячний якщо ви проголосуєте за кращий інструмент з допомогою форми голосування розташованої нижче.

Avast Anti-Theft

завантажити можна

Відмінне додаток антизлодій від відомої копанні розробляє антивіруси для комп’ютера. З усіх, на мій погляд, корисних і потрібних функцію цього додатка, я, мабуть, зазначу найбільш, на мій погляд, істотні:

 1. У додатку є можливість виконувати пошук втраченого або вкраденого пристрою на карті. Дуже корисна і першочергово важлива функція при певних обставинах;
 2. Також в додатку є, на мій погляд, дуже корисна функція, а саме можливість віддаленого управління вашим телефоном. Робити це можна через спеціально розроблений веб-інтерфейс;
 3. Режим невидимості приховає наявність встановлене додатки від людини знайшов або вкрав Андроїд гаджет;
 4. Антивор сповістить вас, якщо на вашому мобільним пристрої замінять сім карту.

xCore

завантажити можна

Ще одне непогане додаток антизлодій для забезпечення безпеки вашого Андроїд пристрої. Функціонал даного додаток дуже схожий на функціонал попереднього додатки, але все такі є деякі відмінності. З основних можливостей я зазначу наступні:

 1. Дистанційна та повна блокування як даних на пристрої, так і самого Андроїд пристрої, для того, щоб зловмисник не зміг отримати до нього доступ;
 2. Ви можете активувати віддалений доступ вашим гаджетом за допомогою відправки спеціального, заздалегідь підготовленого, СМС повідомлення;
 3. Можливість виводити різні повідомлення на екрані вкраденого або загубленого пристрою. Таким чином, як стверджують розробники, можна налякати злодія, а також дати контакти тій людині, яка знайшла ваш Андроїд телефон.

Сигналізація Анти Злодій

завантажити можна

Досить функціональний і, безсумнівно, заслуговує вашого увагу додаток антизлодій, яке по можливості убезпечить ваш гаджет. Хочу загострити увагу на тому, що додаток безкоштовне. З можливостей відзначу деякі, самі, на мій погляд, важливі і потрібні:

 1. Ви можете активувати цю програму і покласти ваш гаджет наприклад в сумку або гаманець. При несанкціонованому доступі спрацює сигналізація;
 2. Доступ до гаджету при активованому додатку буде тільки у його власника, тобто у вас;
 3. Простої інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс даного додаток дозволить розібратися в його роботі навіть новачкові.

Comodo Anti Theft

завантажити можна

Ще один додаток антизлодій на яке я б порекомендував вам звернути увагу. Незважаючи на невелику популярність даного додаток, я вважаю його одним з найцікавіших з подібних програм. Зазначу деякі особливості програми:

 1. Пошук втраченого або вкраденого пристрою;
 2. Можливість отримати віддалений доступ до пристрою через особистий кабінет в інтернеті;
 3. Висновок довільного повідомлення на екран загубленого або вкраденого пристрою.

Kaspersky Mobile Security

завантажити можна

Це не зовсім додаток антизлодій, швидше за комплекс різних інструментів для безпеки вашого пристрою, в які входь і антизлодій. З усіх можливостей модуля антизлодій зазначу наступні:

 1. Відстежити втрачений телефон;
 2. Налаштувати віддалене управління гаджетом;
 3. Зробити знімок з фронтальної камери і відіслати його вам;
 4. Видалити всю інформацію з пристрою;
 5. Вивести на екран довільне повідомлення.

На цьому у мене все, якщо у вас виникли питання або зауваження з приводу даного матеріалу, то можете задати їх у коментарях до запису. До зустрічі в наступних безсумнівно корисних статтях і уроках.

Ссылка на основную публикацию