Антивірусний сканер без установки на комп’ютер

Шкідливе ПО створюється з неймовірною швидкістю, тому часто трапляється так, що інстальований на комп’ютер захисник просто не може зрозуміти природу того чи іншого вірусу, а значить не виявляє його. У таких ситуаціях допомогти користувачеві можуть спеціальні невеликі сканери, які завдяки відсутності необхідності в установці абсолютно ніяким чином не взаємодіють з наявними на ПК антивірусом.

На сьогоднішній день існують десятки різних програм, що дозволяють відслідковувати шкідливе ПО без установки на комп’ютер. Певні утиліти при цьому не тільки можуть здійснювати аналіз системи, а й при необхідності самостійно ізолюють підозрілі файли. Для початку роботи з програмами потрібно завантажити їх з інтернету, оновити наявну базу вірусів і чекати на вердикт запущеної утиліти. При знаходженні портативним антивірусом будь-якої підозрілої активності висвітиться оповіщення, що пропонує варіанти вирішення проблеми.

Якими способами можна перевірити ПК на віруси

Більшість користувачів мають на комп’ютері регулярно працюючу антивірусну програму, яка постійно відстежує стан системи. На жаль далеко не завжди встановлений захисник здатний виявити всю наявну на ПК вірусне ПО. Саме в таких випадках і використовують портативні сканери. Вони можуть стати ідеальним рішенням для слабких комп’ютерів, які просто не здатні підтримувати регулярно включений антивірус, без погіршення швидкодії системи.

Спосіб 1: Скористатися програмою Dr.Web Curelt

Ця програма є розробкою компанії зі всесвітньо відомим ім’ям. Воно є абсолютно безкоштовним, а найголовніше здатним виявити практично будь-які відомі шкідливі програми, а так само переносити їх в карантинне сховище. Працює утиліта наступним чином:

 1. Запустіть програму і ознайомтеся з відобразити угодою.
 2. Відразу ж при переході в основне вікно знайдіть кнопку «Почати перевірку» і клікніть на неї.
 3. Процедура пошуку запуститься автоматично.
 4. Після завершення аналізу системи вам буде запропонована для ознайомлення вся знайдена інформація про наявні проблеми. Залежно від зазначених в налаштуваннях параметрів, програма може виправити їх самостійно і перезапустити ПК.

Спосіб 2: Використовувати утиліту Kaspersky Virus Removal Tool

Завдяки цьому додатку можна швидко перевірити пристрій на віруси. Природно якість виявлення буде значно нижче, ніж при використанні регулярної захисту від цієї фірми, але зазвичай і її цілком достатньо для пошуку. Давайте розглянемо докладніше, як користуватися цим додатком:

 1. Натисніть на іконку програми і натисніть на пункт «Start scan».
 2. Дочекайтеся, поки утиліта перевірить комп’ютер на віруси.
 3. По закінченню пошуку ви отримаєте детальну зведення про наявність шкідливого ПЗ.

Читайте також: Лікує утиліта Dr.Web CureIT від Доктор Веб Kaspersky Virus Removal Tool Резервне копіювання Windows (Віндовс) 10, як користуватися Як користуватися VirusTotal.com – сервісом перевірки на віруси

Спосіб 3: За допомогою програми AdwCleaner

Якісна невелика програмка AdwCleaner здатна в короткі терміни перевірити систему на віруси. Крім цього вона виявляє небажані доповнення та багато іншого. Утиліта є абсолютно безкоштовною, що робить її вкрай привабливою для використання. Робота з програмою здійснюється всього в кілька етапів:

 1. Відкрийте програму і натисніть на кнопку «Сканувати».
 2. Ознайомтеся з результатами перевірки, приберіть файли, які б хотіли залишити зі списку і натисніть на напис «Очистити».
 3. Комп’ютер буде потрібно перезапустити, після чого вам буде дано відлік, відкрити який можна буде за допомогою текстового редактора Блокнот.

Спосіб 4: Програма AVZ

Якісне додаток, яке розповсюджується абсолютно безкоштовно. В інтерфейс утиліти вбудовано декілька корисних фільтрів, що значно розширює її функціонал.

 1. Після активації програми під блоком «Методика лікування» встановіть необхідні вам параметри.
 2. Натисніть на кнопку «Пуск» для запуску процедури пошуку.
 3. По закінченню перевірки ви отримаєте детальний відлік.

Як ви змогли переконатися, зовсім не обов’язково мати постійний антивірус, для того щоб перевірити комп’юте
р на наявність шкідливого ПЗ. Виявити більшість вірусів здатні і невеликі програми-сканери, які не вимагають обов’язкової установки на ПК і при цьому чудово справляються з поставленими перед ними завданнями.

Ссылка на основную публикацию