Антивірус Dr.Web 7.0 і Security Spice Pro

Dr.Web 7.0 – нова версія однієї з найбільш компактних і швидких антивірусних програм. Зберігаючи передовий рівень захисту системи від різних загроз, Dr.Web 7 привносить ряд суттєвих змін в функціональність і призначений для користувача інтерфейс антивіруса.

Купуючи антивірусні рішення «Доктор Веб» нового покоління, ви можете вибрати необхідний рівень захисту. Для найактивніших користувачів інтернету, що регулярно здійснюють платіжні операції за допомогою онлайн-банку, електронних гаманців і інших фінансових інструментів, ми рекомендуємо використовувати комплексне рішення Dr.Web Security Space Pro завантажити або придбати яке ви зможете на.

Встановивши найбільш просунуту версію Dr.Web можна використовувати комп’ютер для самих конфіденційних і важливих завдань – він знаходиться під надійним захистом одного з найбільш потужних і сучасних антивірусів в світі.

Для повсякденного використання комп’ютера відмінно підійде базова версія антивіруса Dr.Web Antivirus 7.0. Функціонал програми цілком достатній для захисту системи при виконанні більшості поширених дій в інтернеті – відвідування соціальних мереж, пошук необхідної інформації, скачування файлів і спілкування на різних інтернет-ресурсах. Завантажити або придбати Dr.Web Antivirus 7.0 можна на розробника.

Незалежно від використовуваної версії антивіруса Dr.Web користувач отримує можливість комфортно використовувати програму навіть на відносно низькопродуктивних пристроях, таких як компактні ноутбуки і нетбуки. Антивіруси «Доктор Веб» завжди вигідно відрізнялися невибагливістю до ресурсів системи.

Важлива і можливість установки програми на вже заражену систему з подальшим очищенням від шкідливого коду. Сканування на наявність загроз виконується вже в процесі установки програми.

Якщо комп’ютер вже заражений шкідливим кодом, а часу на покупку і установку антивіруса немає, скористайтеся від Доктор Веб. За допомогою них ви зможете абсолютно безкоштовно розблокувати Windows від Trojan.Winlock, Trojan. Plastix, Trojan.Locker.8, Trojan.Encoder.68 і перевірити підозрілий файл за допомогою веб-інтерфейсу або форми для перевірки розташованої вище.

Для максимальної оптимізації роботи комп’ютера рекоменудем встановити безкоштовну програму CCleaner, которя ефективно очистить систему від непотрібних тимчасових файлів, наведе порядок в реєстрі і дозволить ефективно управляти встановленими програмами і автозавантаженням.

Ссылка на основную публикацию