Антивірус Bitdefender: простий і ефективний захисник

Розробник: Bitdefender
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7
Розмір: 192 Кбайт
оновлений: Август 27, 2017

Bitdefender free – ефективний антивірус, розроблений румунськими програмістами. Додаток в своїй роботі використовує хмарне сканування, а також проводить поведінковий аналіз. Антивірусне ПЗ здатне визначити нові, ще невідомі загрози. Згідно зі статистичними даними хмарним захисником користується понад 500 мільйонів користувачів.

Антивірус Bitdefender працює в режимі реального часу. Додаток справляється не тільки з вірусами, але і руткитами, дозвонщиков, а також шпигунами та іншими шкідливими програмами. Завдяки антивірусу, користувачі можуть не турбуватися про хакерські атаки.

Слід зауважити, що програма має невеликий набір функцій, але це не заважає стати Bitdefender повноцінним антивірусом. Досить встановити програму, і можна буде переконатися в її ефективності.

мінімальні вимоги

 • Частота ЦПУ – 2.0 GHz;
 • Об’єм оперативної пам’яті – 1 Gb;
 • ОС – Windows 7 і вище;
 • Розрядність – x64 / x86.

Для коректної роботи антивіруса, необхідно щоб на комп’ютері був встановлений браузер Internet Explorer версії 10 і вище. До того ж, слід зауважити, що остання версія Bitdefender Internet Security не встановлюється на Windows XP. Власникам цієї системи необхідно встановлювати версію, випущену в 2014 році.

використовувані модулі

Для швидкої роботи Bitdefender internet security, розробники об’єднали кілька ефективних модулів, які при спільній роботі демонструють позитивний результат. Антивірус об’єднує наступні модулі:

 • Антишпіон;
 • Антивірус;
 • Антіфішинговий модуль;
 • фаєрвол;
 • Антиспам-екран.

Bitdefender internet security також має режим батьківського контролю. Якщо все модулі будуть включені, антивірус зможе захистити комп’ютер в 99% випадків.

Основні можливості

 • Захист комп’ютера в режимі реального часу;
 • Пропуск раніше перевірених файлів;
 • Моніторинг системи, в момент простою комп’ютера;
 • Сканування під час завантаження системи;
 • Боротьба з руткитами;
 • Блокування фішингових сайтів;
 • Хмарне сканування;
 • Періодичні оновлення.

переваги

Антивірусна програма Bitdefender free має кілька явних переваг у порівнянні зі своїми конкурентами. В першу чергу слід виділити хмарні технології. Завдяки подібному функціоналу, додаток виявляє навіть раніше невідомі загрози. Інші ж антивірусні програми не здатні своєчасно обчислити нові віруси, так як вони відсутні в їх базі.

Ще одним незаперечним плюсом Bitdefender free можна вважати використовувану технологію Smart Scan. Завдяки подібному функціоналу, раніше перевірені файли поміщаються в фільтр, який дозволяє ігнорувати відмічені додатки. Це означає, що моніторинг системи буде проходити швидше, так як програма не витрачає час на раніше перевірені файли.

Перевірка системи під час простою дозволяє заощадити ресурси комп’ютера. Велика частина антивірусів працює в той момент, коли користувач працює на комп’ютері. Це викликає деякі складнощі, так як ресурсів не вистачає, а система починає зависати.

Розробниками був передбачений модуль фільтрації агресивних сайтів, написаних на html, php або java. Модуль дозволяє своєчасно розпізнати потенційно небезпечні ресурси. Після виявлення небезпечного сайту, відбувається його блокування. Саме тому ймовірність «підчепити» вірус на сайтах вкрай мала.

Новачкам буде просто розібратися з Bitdefender antivirus free, так як додаток повністю автоматизовано. Користувачеві необхідно всього лише встановити програму, а потім насолоджуватися її роботою.

Багато користувачів вважають плюсом те, що у додатки Bitdefender antivirus free є портативна версія. Це означає, що антивірус можна не встановлювати. Подібне додаток дозволяє перевіряти комп’ютери, які не підключені до інтернету.

На відміну від конкурентів, програма займає мало місця на жорсткому диску. Що стосується оновлень, то вони також мають маленький розмір. Користувачеві необхідно всього лише вибрати папку для установки.

недоліки

Антивірусну програму Bitdefender antivirus free має кілька недоліків, тому користувачам рекомендується ознайомитися з ними. Головним мінусом вважається відсутність російськомовного інтерфейсу. Звичайно, розібратися з програмою англійською не так складно, але на російській мові було б простіше.

Ще одним недоліком Bitdefender antivirus free можна вважати проблеми при установці програми на інфікований комп’ютер. Інші антивіруси без проблем встановлюються на вірусні машини, а потім усувають проблему.

До того ж проблемою можна вважати технічну підтримку. У разі виникнення проблем або помилок, звернутися до служби підтримки можна буде тільки за допомогою електронної пошти. Це не зовсім зручно.

Недоліком Інтернет Сек’юріті можна вважати конфлікт з іншими антивірусами. Це означає, що в разі проникнення вірусів неможливо буде скористатися іншими програмами.

Багато зловмисників намагаються підвидом антивірусного ПО «просунути» віруси. Щоб уникнути цього, рекомендується завантажувати програму тільки з оф. сайту.

Як завантажити додаток

Користувачі можуть завантажити Bitdefender з офіційного сайту. Для цього слід перейти за посиланням «https://www.bitdefender.com/». Після завантаження веб-сторінки, користувачам потрібно буде перевести веб-сайт на російську. Користувачеві потрібно клікнути по посиланню, розміщеної біля логотипу.

Коли сайт буде переведений на російську мову, слід навести курсор миші на вкладку «Для дому». У меню, необхідно вибрати розділ «Безкоштовний антивірус».

Через секунду відкриється нова сторінка, на якій можна буде скачати безкоштовно Bitdefender antivirus free. Для завантаження програми необхідно клікнути на кнопку «Завантажити безкоштовно».

На комп’ютер скочується завантажувач, який потрібно буде запустити для установки антивіруса. Слід зауважити, що в цей момент може статися тимчасове зависання системи, а також відключення інтернету.

установка

Щоб встановити на комп’ютер Бітдефендер фрі необхідно запустити завантажувач «Antivirus_Free_Edition.exe». Після запуску файлу почнеться завантаження відсутніх компонентів. Швидкість завантаження залежить від типу інтернет-з’єднання.

Через 1-2 хвилину на екрані з’явиться форма установника. Спочатку користувачеві потрібно буде прийняти угоду користувача, встановивши галочку в відповідне поле. Після цього потрібно клікнути на кнопку «Next».

Тепер рекомендується визначитися з папкою для установки. До того ж можна встановити галку для сканування системи після установки антивіруса. При бажанні цього можна не робити. Коли з настройками буде закінчено, слід клікнути на кнопку «Start».

Через мить почнеться процес інсталяції. Установка займає не більше 5 хвилин. Слід зауважити, що антивірус не має будь-яких налаштувань, тому все здійснюється в автоматичному режимі. Якщо хочеться мати більш просунутий антивірус, рекомендується встановлювати Bitdefender internet security.

особливості антивіруса

Користувачам, що встановлює антивірусне ПЗ на операційну систему Windows 8 слід знати, що вбудований фаєрвол і захисник відключаються. До того ж додаток інтегрується в Internet Explorer, Google Chrome і Firefox. Антивірусне ПЗ буде позначати всі небезпечні URL.

Bitdefender на відміну від сторонніх антивірусів не завантажує систему. Під час роботи додаток використовує не більше 50 Мб оперативної пам’яті. Завантаження системи спостерігається при оновленні та виявленні вірусів.

висновок

Користувачам, які бажають мати на своєму комп’ютері антивірус, який не потребує глибоких знань IT-технологій, слід звернути увагу на додаток Bitdefender internet security або його безкоштовний аналог. Вони стануть прекрасним рішенням для новачків. Звичайно, багатьом може здатися, що професійне антивірусне ПЗ повинно мати гнучкі настройки. Насправді для домашнього комп’ютера і новачків це не обов’язково.

Що стосується Internet Security, то це додаток має розширені настройки. Слід зауважити, що безкоштовну версію користувач може використовувати тільки 30 днів. У тому випадку, якщо утиліта не сподобається, її завжди можна видалити.

Можливо вас ще зацікавить:

Ссылка на основную публикацию