Антирадари для Андроїд. Кращий антирадар для Андроїд

Всім привіт, шановні читачі. Сьогодні я вирішив зробити дуже корисну і цікаву добірку, яка не залишить байдужим жодного водія. Йтиметься про корисному інструменті, під назвою – антирадар. Пошукавши по інтернету протестувавши представлені, в даній категорії, інструменти, додатки, я зробив добірку, на мій погляд, найкращих і функціональних програм в цій категорії.

Антирадар – додаток, які встановлюються на ваш мобільний пристрій на базі операційної системи Андроїд, яке попередить водія про наявність поста ДАІ на шляху його проходження. Зрозуміло, подібні програми не дають 100% гарантії, стовідсоткову гарантію дасть тільки дотримання всіх правил дорожнього руху. Будьте уважні і обережні.

Нижче я також опублікував форму голосування, за допомогою якої ви зможете проголосувати за той чи інший інструмент – антирадар. Ваш голос допоможе визначитися, з максимально робочим інструментом, іншим читачам даного матеріалу.

Ну, а ми приступаємо до добірки. Поїхали.

Радар детектор

Завантажити додаток з Google Play ви можете по.

Непогане додаток для визначення радарів і інших “засідок” на шляху вашого прямування. З корисностей даного інструменту зазначу наступні:

 1. Додаток показує не тільки пости ДАІ, а й різні камери, мобільні або вбудовані в світлофори, а також лежачі поліцейські;
 2. Даний інструмент попередить вас про небезпеку, що наближається звуковим сигналом;
 3. Підтримка 3D.

GPS антирадар

Завантажити додаток з Google Play ви можете по.

Додаток, яке розроблялося спеціально для Російських користувачів. Даний інструмент ви можете використовувати абсолютно безкоштовно. З все можливостей, хочу відзначити наступні:

 1. Додаток може працювати, на вашому Андроїд пристрої, у фоновому режимі, не навантажуючи ресурси вашого пристрою;
 2. База антирадара наповнюється самими користувачами, що дозволить вам максимально оперативно отримувати інформацію про точках вимірювання швидкості;
 3. Можливість працювати в зв’язці з такими інструментами як: гугл карти або яндекс карти.

Антирадар Україна

Завантажити додаток з Google Play ви можете по.

Додаток, за даними Google Play, встановлено близько 50 000 разів, що, власне, може говорити багато про що. Перерахую деякі плюси цього додатка:

 1. Простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який буде легко освоїти навіть новачкам, ні коли, з подібними програмами, які не працювали;
 2. Є можливість, за допомогою програми вести шляховий журнал: пробіг, маршрути і т.д .;
 3. Онлайн співтовариство, яке в режимі реального часу ділиться інформацією про постах, з усіма учасниками і користувачами програми.

Radar Beep

Завантажити додаток з Google Play ви можете по.

Додаток антирадар завантажує інформацію на ваш Андроїд гаджет про обмежниках швидкості, розташованих на шляху вашого прямування. З плюсів і можливостей, я зазначу наступні – найцікавіші:

 1. При наближенні до точки обмеження швидкості, додаток вас сповістить звуковим повідомленням;
 2. Є бази даних по Україні.

MapcamDroid

Завантажити додаток з Google Play ви можете по.

Ще один інструмент – антирадар, для вашого мобільного Андроїд пристрою. З усіх можливостей цього додатка, хочеться відзначити найосновніші і заслуговують на увагу:

 1. Простий інтерфейс виявлення точок вимірювання швидкості. Про наближення яких додаток вам дасть знати заздалегідь;
 2. Додаток сумісний з найпопулярнішими онлайн картами і GPS навігаторами.
  Програма доступна для скачування безкоштовно.

CamSam

Завантажити додаток з Google Play ви можете по.

Програма – інструмент – антирадар, що заслуговує вашої уваги. З можливостей і плюсів хочеться відзначити наступні:

 1. Додаток, виключно, підходить для роботи із зарубіжними дорогами;
 2. Інструмент дозволить вам працювати в оффлайн режимі, що для багатьох буде дуже корисно.

На сьогодні у мене все, сподіваюся, ви підібрали для себе відповідний інструмент антирадар. Буду вдячний, якщо ви поділитеся даної добіркою в соціальних мережах.

Ссылка на основную публикацию