Antimalware service executable що це?

Багато користувачів операційний систем Windows 8.1 і Windows 10 могли помітити в диспетчері завдань процес під назвою «Antimalware service executable». Все б нічого, процес як процес, але є у нього одна особливість. Періодично він досить серйозно завантажує процесор і / або жорсткий диск. Через це в процесі роботи за комп’ютером можуть спостерігатися періодичні лаги і пригальмовування. Саме з цього інтерес до процесу Antimalware service executable є досить великим.

У даній статті ви дізнаєтеся що таке Antimalware service executable і чому він періодично завантажує диск і процесор, а також як його відключити.

Antimalware service executable – що це?

Почати вивчати цей процес можна з його перекладу на російську мову. І звучить він, як «Анти шкідливий сервіс«.

Тут доречно буде згадати, що в Windows, починаючи з 7ой його версії є вбудований антивірус, який називається «Захисник Windows».

захисник Windows

Так ось Antimalware service executable є процесом вбудованого антивіруса, який періодично проводить перевірки файлів на предмет наявності шкідливих програм.

Antimalware service executable вантажить диск і процесор

Така ситуація може спостерігатися, коли відбувається оновлення «Захисника Windows» або якщо ви починаєте копіювання файлів і установку програм.

antimalware service executable вантажить диск

У цей момент на думку захисника Windows підвищується ризик зараження комп’ютера і процес antimalware service executable наводиться в дію. У зв’язку з цим зростає навантаження на процесор і жорсткий диск.

Відключення Antimalware service executable

Якщо ви використовуєте сторонній антивірус і хочете виключити ситуації, в яких процес antimalware service executable вантажить комп’ютер, то зробити це можна відключенням служби захисника Windows.

Увага! Відключати захисник Windows рекомендується тільки при наявності антивірусної програми. В іншому випадку ви істотно спростите шкідливим програмам процес зараження вашого комп’ютера.

Для цього натисніть правою кнопкою миші по значку «комп’ютер»На робочому столі і в меню, виберіть«управління комп’ютером»(«управління«).

управління комп’ютером

У вікні праворуч виберіть «Служби і додатки»-> «служби«.

У правій частині вікна з’явиться список всіх служб серед яких потрібно знайти «захисник Windows»(«Антивірусна програма Захисника Windows«).

Відключення служби захисника Windows

Кількома по ньому двічі лівою кнопкою миші і у вікні, вибираємо тип запуску «відключена»І під рядком«стан»Натискаємо«зупинити«.

Також відключити захисник Windows можна через параметри комп’ютера, зайшовши в них через значок в правому нижньому кутку біля годинника.

Натиснувши на цей значок вибираєте «всі параметри»-> «Оновлення та безпеку»-> «захисник Windows«.

Тут потрібно прибрати всі перемикачі в положення «викл«.

Після цього процес antimalware service executable перестане вантажити жорсткий диск і процесор вашого комп’ютера / ноутбука.

Ссылка на основную публикацию