Аніме додатки на Андроїд: ТОП кращих додатків

Аніме – японська анімація з нестандартною манерою відтворення персонажів і декорацій, незвичайними історіями і сюжетними лініями, як правило, розрахованими на дорослу аудиторію, і значну колекцію фанатів по всьому світу.

І, хоча, здавалося б, поглянути на творчість азіатських художників, сценаристів і режисерів, можна на екрані кожного телевізора, відшукати хоч скільки-небудь цікаві додатки на Андроїд складніше, ніж здається на перший погляд.

Частенько контент блокують правовласники, інколи – не відшукати російської мови, а в деяких Андроїд додатках передбачено тільки читання манги. Ось і доводиться годинами переглядати Google Play в надії наштовхнутися на що стоїть аніме додаток, яких з кожним разом стає все менше:

Anidub App

Додаток – мультифункціональний онлайн-кінотеатр на Андроїд, цілком і повністю зосереджений на аніме і манги. Розробники з Fundub’s Team пропонують годинами переглядати японську анімацію, використовуючи вже наявну бібліотеку або ж звертаючись до сторонніх ресурсів.

Список сайтів з аніме змінюється практично кожного тижня, а тому шукати перевірений ресурс не доведеться. Ну, а якщо масові блокування контенту відбудуться, з’явиться можливість завантажувати торренти через знеособлений пошук.

З головних плюсів Anidub App – вільне поширення, красиве оформлення головного і додаткових меню (закладки, списки, що випадають з діями, докладні «картки» кожної «анімації» з докладним описом «джерела», доступних перекладів та якості файлів – від 480p до Full HD) , наявність персональних рекомендацій, старанно підбирають розваги в залежності від недавньої активності і бажаних жанрів. Чи не забули розробники і про користувальницьких оцінках, і про коментарі – тут цінується думка кожного учасника, перевірено!

Amino

Неповторна, швидкозростаюча соціальна мережа на Андроїд для фанатів аніме і манги. Головне мета Amino – згуртувати однодумців зі всього світу. А тому тут не проходить і п’яти хвилин без обговорення новинок світу японської анімації, переказу фанфиков і перекладу серій з малозрозумілої мови на знайомий росіянин.

Взаємодіяти з мережею можна різними способами – розробники пропонують або спілкуватися з друзями, використовуючи текстові чати, смайлики і медіафайли (ніхто не забороняє обмінюватися мелодіями і шматочками вже переглянутих епізодів), або ж реєструвати нові теми для обговорення та дискутувати на ті речі, які хвилюють більше всього.

Починаючи від футболу і закінчуючи шкільними предметами, завданнями для студентів або роботою.

І, нарешті, куди ж без розваг? У Amino передбачені тести та вікторини, опитувальники на будь-які випадки життя і текстові квести, де відповіді вибираються в залежності від контексту.

Gacha Studio

Нестандартне розважальне Аніме додаток, функціонально побудована на елементах конфігуратора персонажів. Розробники з маловідомої студії Lunime пропонують зібрати з підручних інструментів – одягу, аксесуарів, предметів зовнішності – нового героя, якому саме місце в світі аніме.

Працювати над результатом можна різними способами – і в напівавтоматичному режимі, коли платформа підказує, яку дію вибирати таким, і вручну, коли деталі гардероба підбираються у вибірковому порядку.

З плюсів Gacha Studio – елементи соціальної взаємодії. Що вийшла роботою можна сміливо поділитися з друзями в Інстаграм, а заодно – ще й оживити персонажа, додавши поз, несподіваних рухів і красивих анімацій.

Ссылка на основную публикацию