Android | Комп’ютерні поради


Життя без гаманця: навіщо вашому смартфону підтримка NFC

Johnny Mnemonic квітня 13. 2019 Рубрика:

Уявіть, що ви стоїте біля каси з повним візком покупок. Підійшла черга, ви суєті руку в кишеню, щоб дістати гаманець, а гаманця немає. Що ви відчуєте в цей момент? Незручність? Хвилювання? Страх?

Якщо ви знаєте про переваги NFC, ваша емоція – спокій. Дійсно, про що тут турбується, адже гроші не в гаманці, а в мобільному гаджеті! Отже, що являє собою технологія NFC в смартфонах, як вона працює і як нею користуватися.

«Жру керівника напряму!» Як включити Т9 на Андроїд-смартфон

Johnny Mnemonic квітня 08. 2019 Рубрика:

Давним-давно, за часів кнопкових мобільників, жив-був домовик. Правильніше сказати – телефонний, бо в них він і жив. І уявив він себе головним радником по грамоті. Тільки задумає людина СМС-ку кому написати, тільки торкнеться пальчиком кнопки, а телефонний тут як тут – радить, підказує або сам виправляє «помилки». Іноді з-під його «пера» виходили зовсім вже безглузді і смішні фрази, але людям подобалося. А звали телефонного Т9.

Пройшли роки, і мобілки з кнопками поступилися місцем смартфонам. Екранна клавіатура дозволяє обходитися без порадника, але як нам стало не вистачати його забавних підказок, правда? Що ж, давайте покличемо телефонного назад. Отже, як включити Т9 на Андроїд-смартфонах різних марок.

Що робити, якщо телефон не бачить карту пам’яті microSD або SD

Johnny Mnemonic лютого 20. 2019 Рубрика:

Маленька, молодецькі і дуже-дуже дорога. Що це? Карта пам’яті microSD з вашого смартфона! Звичайно, сама по собі вона особливої ​​цінності не представляє, але ось те, що на ній зберігається, іноді безцінне.

А тепер уявіть, що це мініатюрне сховище стало, з точки зору мобільника, просто шматочком пластику. Чи можна зарадити біді? У багатьох випадках – цілком. Отже, поговоримо, що робити, якщо телефон не бачить карту пам’яті SD або microSD.

Як записати розмову під час дзвінка на Android і iOS

Johnny Mnemonic січня 29. 2019 Рубрика:

Тричі подумайте, перш ніж промов в телефонну трубку щось протиправне або виказати чужу таємницю! Ваша розмова може бути збережений!

В епоху стаціонарних телефонів запис переговорів була непростим завданням і вимагала дорогого устаткування. З переходом на мобільний зв’язок все змінилося – тепер це доступно кожному і часто безкоштовно, ось тільки не завжди законно. Та й обговорювати по телефону дозволяється не все. Отже, поговоримо, як записати розмову під час дзвінка на пристроях під Android та iOS і не стати порушником закону.

Метеостанція на долоні: навіщо в телефоні барометр і як його використовувати

Johnny Mnemonic січня 15. 2019 Рубрика:

Ви звикли дізнаватися погоду на найближчі дні з Інтернету, а ваш знайомий кидає скороминущий погляд на телефон і видає прогнози точніше офіційних? Тільки він один знає, в які дні краще всього клює карась? Мабуть, у вашому оточенні завівся маг і заклинатель погоди. Вам пощастило: може бути, одного разу він на ваше прохання викличе дощ або розжене хмари над містом …

Насправді нічого загадкового в цьому немає. Просто ваш приятель використовує барометр в телефоні, який і дає йому чарівні підказки. Хочете самі стати таким же «магом»? Тоді читайте, для чого і як використовувати барометр в мобільному пристрої.

Чудова п’ятірка файлових менеджерів для Android

Johnny Mnemonic грудня 26. 2018 Рубрика:

Ви побіжно орієнтуєтеся в файлах і папках на смартфоні? Так? Ви просто щасливчик: очевидно, на вашому девайсі стоїть хороший файловий менеджер. Якщо його встановив виробник, ви щасливчик подвійно. Адже багато користувачів так і користуються провідником з базового набору ПО Андроїд, в якому навіть найпростіші операції з файлової системою неочевидні і незрозумілі.

Замучилися шукати, де що лежить? Чи не можете розібратися, як створити на телефоні нову папку, як перемістити в неї документи? Тоді геть стандартний провідник! У сьогоднішньому огляді – кращі файлові менеджери для Android з розширеним функціоналом, які зроблені не для галочки, а для людей.

Кращі Смарт ТВ приставки з підтримкою 4K UHD на 2018-2019

Johnny Mnemonic листопада 15. 2018 Рубрика:

«Ех, була б така країна, де нічого не треба робити», – мріяв мультперсонаж Нехочуха, – «Тільки грати і дивитися телевізор». Та й хто з нас не мріяв про те ж саме? І ось ми, нарешті, домечталісь. Озирніться навколо, адже нас оточує розумна техніка! Хто б міг подумати 15 років тому, що телевізор навчиться передбачати наші бажання, а його майже людський «мозок» поміститься в коробочці, розміром з долоню!

Якщо ваш телеящик до сих пір не порозумнішав, уму-розуму його навчить спеціальна приставка. А F1comp допоможе розібратися, як її вибрати.

Ссылка на основную публикацию