Аналоги iTunes для Андроїд

Прив’язка пристрої до одного з додатком має свої плюси і мінуси, проте люди, які перейшли з Iphone на андроїд-пристрої, зазвичай хочуть повернути подібну «фішку» для свого нового телефону. Тому ми і вирішили розглянути аналоги Itunes для системи Андроїд.

Всього в моїй збірці було шість додатків схожих на айтюнс. Ось вони списком:

  1. DoubleTwist;
  2. Winamp;
  3. Isyncr;
  4. MediaMonkey;
  5. MusicBee;
  6. Miro.

Спробуємо розібрати кожне. Завантажувати додаток ви можете по наданому посиланнях.


Завантажити Miro можна.

Велика перевага програми – його абсолютна безкоштовність. В іншому – цілком класичний функціонал: синхронізація музики, відео і плейлистів з пристроєм. Якщо не потрібно морочитися – відмінний варіант.

Winamp


Завантажити Winamp можна.

Швидше за все, ви користувалися «вінампа» і раніше. Просто тому, що це відмінний додаток для музики, що стало «народним» ще в нульових. Однак цілком можливо, ви могли і не знати, що Winamp можна легко використовувати і як аналог Itunes. При цьому сам додаток може як «підсмоктується» ваші файли з Itunes, так і синхронізуватися з Android. Відмінна альтернатива «яблучному» з додатком, яке ми всіляко рекомендуємо.

Isyncr


Завантажити Isyncr можна.

Дуже просте і зрозуміле додаток. Найбільше воно підійде саме власником маків, які, при цьому, користуються мобільним пристроєм на Android, але і користувачам Windows Isyncr теж підійде. З явних переваг Isyncr – його відмінний дизайн.

Double Twist


Завантажити Double Twist можна.

А це додаток спочатку було створено як аналог ITunes, і з’явилося в GooglePlay раніше за інших. Double Twist – максимально схоже на Itunes додаток з усіх, які сьогодні можна знайти. При цьому синхронізує він взагалі все медіафайли, а для використання програми один клієнт потрібно завантажити на свій мобільний пристрій, а другий – безпосередньо на комп’ютер.

Media Monkey


Завантажити Media Monkey можна.

По суті, Media Monkey – це такий аналог Winamp: дуже схожий дизайн, схожий функціонал, та й взагалі повне відчуття дежа-вю. Тому і використовувати / не використовувати цю програму – виключно справа смаку. Якщо вам важлива саме синхронізація, то Media Monkey підійде краще, хоча б тому, що його інший функціонал поменше, ніж у Winamp.

MusicBee


Завантажити MusicBee можна.

Можливо, саме симпатичне з додатків, що розглядаються. MusicBee збирає файли в красиві бібліотеки і може конвертувати файли, що називається, «на льоту». Однак у додатки є істотний мінус – він не підтримує хмарну синхронізацію, так що синхронізувати його з пристроєм можна лише через USB-підключення, що вже не дуже зручно. Викачав дане програми не пошкодує про свій вибір.

В цілому, аналогів Itunes на ринку повно – більшість з них вже може видавати весь необхідний функціонал. Так що при виборі свого застосування куди важливіше саме власні смакові відчуття, адже свою функцію синхронізації всі вони виконують відмінно.

Ссылка на основную публикацию