Amd gaming evolved що це?

Після або їх установки користувачі персональних комп’ютерів і ноутбуків можуть виявити на своєму пристрої програму під назвою Amd gaming evolved. Причому її ярлик з’являється прямо на робочому столі, в системному треї біля годинника і в меню «Пуск».

Ярлик amd gaming evolved в меню пуск

У даній статті ви дізнаєтеся про призначення даної програми, а також зможете вирішити для себе чи потрібна вона вам і в разі негативного рішення видалити її.

Як Amd gaming evolved потрапляє на комп’ютер?

Перш за все варто відзначити, що дана програма буде встановлена ​​на тих комп’ютерах і ноутбуках, де використовується графіка від AMD (Ati). Вся справа в тому, що amd gaming evolved з недавніх пір інтегрована до складу драйвера відеокарти AMD – AMD Catalyst.

amd gaming evolved в складі драйверів графіки AMD

Якщо під час установки відеодрайвера була обрана швидка установка, то amd gaming evolved автоматично встановиться на комп’ютер.

Якщо ж відкрити список встановлюваних компонентів під час установки драйвера, то можна побачити, що там присутній amd gaming evolved і в разі необхідності його можна відключити.

Для чого потрібна програма amd gaming evolved?

Ця програма є аналогом GeForce Experience від компанії Nvidia.

Amd gaming evolved дозволяє спростити життя геймерам, які люблять завантажувати та встановлювати нові ігри.

Завдяки базі вдалих конфігурацій налаштувань графіки в іграх, доступ до якої надає додаток Raptr, amd gaming evolved пропонує своїм користувачам ці самі конфігурації, які автоматично налаштують графіку в тій чи іншій грі, щоб вона працювала максимально комфортно, враховуючи конфігурацію заліза конкретного комп’ютера.

Головне вікно amd gaming evolved і її можливості

Є можливість ручного налаштування графіки для кожної зі встановлених ігор.

Серед інших цікавих можливостей цієї програми можна відзначити запис геймплея гри, її пряма трансляція та доступ до безкоштовних ігор.

Також, як і GeForce Experience Amd gaming evolved вміє автоматично стежити за актуальністю версії відеодрайвера і оновлювати його на вашу першу вимогу.

Варто врахувати, що для того, щоб почати користуватися Amd gaming evolved в ній потрібно зареєструватися.

висновок

Якщо ви в змозі самостійно оновити драйвер відеокарти і налаштувати графіку в улюбленій грі, а запис процесу гри і його викладання на спеціалізовані сервіси не актуальні для вас, то вам навряд чи буде цікава програма Amd gaming evolved.

У цьому випадку її можна без будь-яких проблем видалити через «Панель управління»-> «Програми та засоби«, Знайшовши в списку встановлених програм.

Ссылка на основную публикацию