Альтернативний Календар Google – щось з області екзотики

Після початку роботи з Календарем Google саме час звернутися до його тонким налаштуванням. Якщо ви постійно мотався між Владивостоком і Пітером, то вже давно звикли вважати час в двох часових поясах: «Так, у нас третій годині дня, значить, в Пітері вже вісім ранку. Доброго ранку, кохана! »Щоб бути в курсі часу додаткових часових поясів, на закладці« Загальні »натисніть на лінк« Показувати додатковий часовий пояс », виберіть необхідний вам зі списку і вкажіть мітку, за яким будете його дізнаватися:« Дім »,« Актюбінськ »якраз підійдуть. Після цього на шкалі часу крім базового часового поясу буде відображатися ще й додатковий.

Якщо ви відповісте «Так» на питання «Показувати заходи, на які ви не йдете», то засідання кафедри, яке ви вирішили пропустити, а тому відповіли на запрошення відмовою, все одно буде показано у вашому календарі. В іншому випадку захід буде приховано. Параметр «Автоматично додавати запрошення в календар» говорить сам за себе – крім очевидного «Так» і «Ні» є ще компромісне «Так, але …». В останньому випадку непідтвердженою захід додасться в ваш календар, проте функцію автоматичного нагадування про нього по e-mail або через SMS буде відправлено тільки в разі вашого підтвердження.

Альтернативний календар – щось з області екзотики. При виборі одного з таких календарів зі списку дата відповідно до нього буде відображатися поруч зі звичною нам датою григоріанського календаря. Ви, наприклад, знали, що нічим не примітний день 18 травня 2009 року з ісламським календарем – 23 Джумада-уль-авваль 1430 роки?

На закладці «Календарі» можна змінити параметри будь-якого зі створених вами календарів, активувати або відключити будь-який з них, а також налаштувати режими повідомлень, щоб не потрібно було кожен раз вказувати їх при створенні заходів. З закладкою «Налаштування для мобільних пристроїв» ми вже працювали, коли налаштовували відправку повідомлень по SMS. Якщо ви, як і я, любите читати по діагоналі і тому пропустили цей пункт, саме час до нього повернутися. Тут лише варто зауважити, що при бажанні налаштований номер телефону завжди можна змінити. Для цього затверджений номер слід видалити, а потім пройти процедуру верифікації (вже з новим номером) ще раз.

Ссылка на основную публикацию